"2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 62 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 9 қыркүйектегі № 770 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 2 қазанда № 2019 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекітілген «Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне» сәйкес, жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Тараз қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 62 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1888 болып тіркелген, 2013 жылғы 15 ақпандағы № 7 «Жамбыл - Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген Қаулының қосымшасындағы «Қатысушылырдың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері» бағанасындағы «32000» деген сандар «37320» деген сандармен ауыстырылсын.
2. «Тараз қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Г. Олжабаева) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Жақсылық Мырзабекұлы Сапаралиевке жүктелсін.
Қала әкімі                                 Б. Орынбеков

О внесении изменений в постановление акимата города Тараза от 28 января 2013 года № 62 "Об организации общественных работ на 2013 год"
Постановление Таразского городского акимата от 9 сентября 2013 года № 770. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 октября 2013 года № 2019
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и «Правилами организации и финансирования общественных работ», утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях организации общественных работ для безработных, акимат города Тараза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Тараза «Об организации общественных работ на 2013 год» от 28 января 2013 года №  62 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1888, опубликованного в газете «Жамбыл -Тараз» 15 февраля 2013 годы № 7) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению в столбце «Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования» цифры «32 000» заменить цифрами «37 320».
2. Коммунальному государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ акимата города Тараз» (Г. Олжабаева) обеспечить организацию общественных работ в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сапаралиева Жаксылыка Мырзабековича.
Аким города                                Б. Орынбеков