Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы 6 сессиясының N 6/59 "Абай ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 14 сессиясының 2013 жылғы 13 ақпандағы N 14/145 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 наурызда N 2222 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы N 2314 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы 6 сессиясының N 6/59 "Абай ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-9-137 болып тіркелген, 2012 жылғы 14 шілдедегі N 26 (3927) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) орыс тіліндегі шешімнің тақырыбындағы "предоставления" сөзі "оказания" сөзіне ауыстырылсын;
2) орыс тіліндегі шешімнің 1 тармағындағы "предоставления" сөзі "оказания" сөзіне ауыстырылсын;
3) орыс тіліндегі Абай ауданы бойынша тұрғын үй көмегін ұсыну Ережесі тақырыбындағы "предоставления" сөзі "оказания" сөзіне ауыстырылсын;
4) орыс тіліндегі кіріспедегі "предоставления" сөзі "оказания" сөзіне ауыстырылсын;
5) 2 тармақтың 4) тармақшасындағы "." белгісі ";" белгісіне ауыстырылсын;
6) 2 тармақ келесі мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) жекешелендірілген үй-жайларда (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде тұрып жатқандарға тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің құнын төлеуге беріледі.";
7) 7 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Тұрғын үй көмегi телекоммуникация желiсiне қосылған телефон үшiн абоненттiк төлемақының, жеке тұрғын үй қорынан жергiлiктi атқарушы орган жалдаған тұрғын үй-жайды пайдаланғаны үшiн жалға алу ақысының ұлғаюы бөлiгiнде тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға арналған шығыстарға, жекешелендірілген үй-жайларда (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде тұрып жатқандарға тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің құнын төлеуге тұрғын үй көмегін көрсету жөніндегі шаралар қолданылатын, коммуналдық қызметтер мен байланыс қызметтерiн тұтынуға нормалар шегiнде ақы төлеу сомасы мен отбасының (азаматтардың) осы мақсаттарға жұмсаған, жергiлiктi өкiлдi органдар белгiлеген шығыстарының шектi жол берiлетiн деңгейiнiң арасындағы айырма ретiнде айқындалады.";

О внесении изменений и дополнений в решение 6 сессии Абайского районного маслихата от 8 июня 2012 года N 6/59 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи по Абайскому району"
Решение 14 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 13 февраля 2013 года N 14/145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 марта 2013 года N 2222
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года N 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 6 сессии Абайского районного маслихата от 8 июня 2012 года N 6/59 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-9-137, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 14 июля 2012 года N 26 (3927)), следующие изменения и дополнения:
1) в заголовке решения на русском языке слово "предоставления" заменить словом "оказания";
2) в пункте 1 решения на русском языке слово "предоставления" заменить словом "оказания";
3) в заголовке Правила предоставления жилищной помощи по Абайскому району на русском языке слово "предоставления" заменить словом "оказания";
4) в преамбуле на русском языке слово "предоставления" заменить словом "оказания";
5) в подпункте 4) пункта 2 знак "." заменить на знак ";";
6) пункт 2 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток проживающим в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме.";
7) пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Жилищная помощь определяется как разница между суммой оплаты расходов на содержание жилого дома (жилого здания), потребление коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток проживающим в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме, в пределах норм и предельно-допустимого уровня расходов семьи (граждан) на эти цели, установленных местными представительными органами.";

8) 8 тармақтың 10) тармақшасындағы "." белгісі ";" белгісіне ауыстырылсын;
9) 8 тармақ келесі мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
"11) жекешелендірілген тұрғын үй-жайларда (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде тұрып жатқандарға тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясы бір фазалық есептеуіштің құнын төлеуге тұрғын үй көмегін көрсету жөніндегі шаралар қолданылатын түбіртек-шот.";
10) Ереженің 13 тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Е. Тынгишев
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Цай
КЕЛІСІЛДІ
"Абай ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б. Муталяпова
13.02.2013 ж.
"Абай ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            З. Шакентаев
13.02.2013 ж.

8) в подпункте 10) пункта 8 знак "." заменить на знак ";";
9) пункт 8 дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
"11) квитанцию – счет стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток проживающим в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме.";
10) пункт 13 Правил исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Е. Тынгишев
Секретарь Абайского
районного маслихата                        Б. Цай
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Абайского района"                          Б. Муталяпова
13.02.2013 г.
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Абайского района"                          З. Шакентаев
13.02.2013 г.