Звездный селолық округінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 5 наурыздағы N 12/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 наурызда N 2272 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 22 сәуірдегі N 21/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 22.04.2013 N 21/01 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабының 2 тармағының 9) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 18) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 сәуірдегі N 407 "Ветеринария саласындағы нормативтік құқықтық кесiмдердi бекiту туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Малдың аса қауіпті (құтырма) ауруына байланысты, Звездный селолық округінің аумағында құтырма бойынша шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 сәуірдегі N 407 "Ветеринария саласындағы нормативтік құқықтық кесiмдердi бекiту туралы" қаулысымен көзделген талаптарға сәйкес, мал иелеріне шектеулі іс-шараларын орындау бойынша шаралары қабылдансын.
3. Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 26-бабында белгіленген, "Осакаров ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жануарлардың (құтырма) жұқпалы ауруларының таралуына жол бермеу мақсатында, эпизоотия ошағында және қолайсыз пунктте ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізу, қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шаралары өткізілсін.
4. "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Осакаров аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бастығы Оспанов Ғалым Хамиұлына (келісім бойынша) Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 26-бабымен көзделген шектеу іс-шараларының орындалуын қамтамасыз ету ұсынылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Нүркен Сайфиддинұлы Кобжановқа жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Осакаров ауданының әкімі                   С. Аймақов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы ауыл
шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық
бақылау және қадағалау Комитетінің
Осакаров аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Ғ. Оспанов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории Звездного сельского округа
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 5 марта 2013 года N 12/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 марта 2013 года N 2272. Утратило силу постановлением Осакаровского районного акимата Карагандинской области от 22 апреля 2013 года N 21/01
Сноска. Утратило силу постановлением Осакаровского районного акимата Карагандинской области от 22.04.2013 N 21/01.
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года N 407 "Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с особо опасной болезнью животных (бешенство), установить ограничительные мероприятия по бешенству на территории Звездного сельского округа.
2. Владельцам животных принять меры по исполнению ограничительных мероприятий согласно требований, предусмотренных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года N 407 "Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии".
3. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Осакаровского района" в целях недопущения распространения заразного заболевания животных (бешенство), достижения ветеринарно-санитарного благополучия в эпизоотическом очаге и неблагополучном пункте, провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия, установленные статьей 26 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии".
4. Рекомендовать начальнику государственного учреждения "Осакаровская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" Оспанову Галыму Хамиевичу (по согласованию) обеспечить выполнение ограничительных мероприятий, предусмотренных статьей 26 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии".
5. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Кобжанова Нуркена Сайфиддиновича.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Осакаровского района                  С. Аймаков
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Осакаровская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
Г. Оспанов

2013 жылғы 5 наурыз

5 марта 2013 год