Кейбір Қызылорда қаласы әкімдігінің қаулылары мен Қызылорда қалалық мәслихатының шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қаласы мәслихатының 2013 жылғы 16 шілдедегі N 19/5 шешімі және Қызылорда қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 16 шілдедегі N 589 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 тамызда N 4494 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы қаулы мен шешімнің қосымшасымен ресімделген тізбеге сәйкес кейбір Қызылорда қаласы әкімдігінің қаулылары мен Қызылорда қалалық мәслихатының шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. "Кейбір Қызылорда қалалық мәслихатының шешімдері мен Қызылорда қаласы әкімдігінің қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2012 жылғы 27 қыркүйектегі N 9/2 шешімінің және Қызылорда қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қыркүйектегі N 4548 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде N 4324 тіркелген, 2012 жылғы 24 қазандағы N 44 "Ақмешіт ақшамы" газетінде, 2012 жылғы 24 қазандағы N 43 "Ел тілегі" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы мен шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі                Н. НӘЛІБАЕВ
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс ХІХ сессиясының төрағасы             Ә. МЕДЕТБАЕВ
Қалалық мәслихаттың хатшысы              И. ҚҰТТЫҚОЖАЕВ
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2013
жылғы 16 шілдедегі N 589 қаулысы мен
Қызылорда қалалық мәслихатының
2013 жылғы 16 шілдедегі N 19/5
шешіміне қосымша
Кейбiр Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң қаулылары мен Қызылорда қалалық мәслихатының шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер тізбесі
1. "Қала көшелерiне қайта атау беру және жаңадан атау беру туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 сәуiрдегi N 42/6 шешiмi және Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң 2011 жылғы 11 сәуiрдегi N 998 қаулысы (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 10-1-173 тiркелген, 2011 жылы 6 мамырда N 17 "Ақмешiт ақшамы" газетiнде, 2011 жылы 5 мамырда N 19 "Ел тiлегi" газетiнде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кiрiспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы
23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы  Заңынажәне Қызылорда қалалық ономастикалық комиссиясының 2011 жылғы 30 наурыздағы N 1/1 қорытындысына сәйкес Қызылорда қаласы тұрғындарының пiкiрiн ескере отырып, Қызылорда қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI және Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
қаулы мен шешімнің орыс тіліндегі мәтінінің 1 және 2 тармақтарына өзгерістер енгізіліп, мемлекеттік тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылды.

О внесении изменений в некоторые постановления акимата города Кызылорда и решения Кызылординского городского маслихата
Решение Кызылординского городского маслихата от 16 июля 2013 года N 19/5 и Постановление Кызылординского городского акимата от 16 июля 2013 года N 589. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 августа 2013 года за N 4494
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые постановления акимата города Кызылорда и решения Кызылординского городского маслихата согласно перечню, оформленному приложением к настоящему постановлению и решению.
2. Признать утратившим силу решение Кызылординского городского маслихата от 27 сентября 2012 года N 9/2 и постановление Кызылординского городского акимата от 27 сентября 2012 года N 4548 "О внесении изменений некоторые решения Кызылординского городского маслихата и постановления акимата города Кызылорда" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 4324, опубликовано от 24 октября 2012 года за N 44 в газете "Ақмешіт ақшамы", от 24 октября 2012 года за N 43 в газете "Ел тілегі").
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Города Кызылорда                            Н. НАЛИБАЕВ
Председатель внеочередной
ХІХ сессии городского маслихата                  А. МЕДЕТБАЕВ
Секретарь городского маслихата                   И. КУТТЫКОЖАЕВ
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорда
от 16 июля 2013 года N 589 и
решению Кызылординского
городского маслихата от
16 июля 2013 года N 19/5
Перечень изменений, вносимых в некоторые постановления акимата города Кызылорда и решения Кызылординского городского маслихата
1. В решение Кызылординского городского маслихата от 11 апреля 2011 года N 42/6 и постановление акимата города Кызылорда от 11 апреля 2011 года N 998 "О переименовании и о новом названии улиц города" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 25 апреля 2011 года за N 10-1-173, опубликовано 6 мая 2011 года за N 17 в газете "Ақмешiт ақшамы", 5 мая 2011 года за N 19 в газете "Ел тiлегi") внести следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением городской ономастической комиссии города Кызылорда N 1/1 от 30 марта 2011 года, учитывая мнение населения города Кызылорда, Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 1 указанного решения и постановления изложить в новой редакции:
"1. Назвать именем Али Муслимулы безымянную улицу в городе Кызылорда, расположенную перпендикулярно по правую сторону улицы Жибек жолы.";
пункт 2 указанного решения и постановления изложить в новой редакции:
"2. Первую улицу расположенную параллельно по правую сторону улицы Петра Артемова в городе Кызылорда назвать "Тәуелсiздiкке 20 жыл".".

2. "Қызылорда қаласындағы көшелерге атау беру туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 маусымдағы N 44/4 шешiмi және Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң 2011 жылғы 20 маусымдағы N 1508 қаулысы (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 10-1-178 тiркелген, 2011 жылы 29 шiлдеде N 29 "Ақмешiт ақшамы" газетiнде, 2011 жылы 22 шiлдеде N 30 "Ел тiлегi" газетiнде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кiрiспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы
23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы  Заңынажәне Қызылорда қалалық ономастикалық комиссиясының 2011 жылғы 24 мамырдағы N 2/4 қорытындысына сәйкес Қызылорда қаласы тұрғындарының пiкiрiн ескере отырып, Қызылорда қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI және Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
3. "Қызылорда қаласындағы мөлтек аудандар, даңғылдар, көшелер мен тұйықтарға атау беру туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 маусымдағы N 44/3 шешiмi және Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң 2011 жылғы 20 маусымдағы N 1507 қаулысына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 10-1-181 тiркелген, 2011 жылы 5 тамызда N 30 "Ақмешiт ақшамы" газетiнде, 2011 жылы 5 тамызда N 32 "Ел тiлегi" газетiнде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кiрiспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы
23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы  Заңынажәне Қызылорда қалалық ономастикалық комиссиясының 2011 жылғы 24 мамырдағы N 2/2 қорытындысына сәйкес Қызылорда қаласы тұрғындарының пiкiрiн ескере отырып, Қызылорда қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI және Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
4. "Қызылорда қаласының көшелерiне атау беру туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 51/3 шешiмi және Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 2524 қаулысы (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 10-1-203 тiркелген, 2012 жылы 18 қаңтарда N 4 "Ақмешiт ақшамы" газетiнде, 2012 жылы 19 қаңтарда N 3 "Ел тiлегi" газетiнде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кiрiспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы
23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және Қызылорда қалалық ономастикалық комиссиясының 2011 жылғы 30 қарашадағы N 5/1 қорытындысына сәйкес Қызылорда қаласы тұрғындарының пiкiрiн ескере отырып, Қызылорда қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI және Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".

2. В решение Кызылординскогогородского маслихата от 20 июня 2011 года N 44/4 и постановления акимата города Кызылорда от 20 июня 2011 года N 1508 "О наименовании улиц города Кызылорды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 10-1-178, опубликовано 29 июля 2011 года за N 29 в газете "Ақмешiт ақшамы", 22 июля 2011 года за N 30 в газете "Ел тiлегi") внести следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением городской ономастической комиссии города Кызылорда N 2/4 от 24 мая 2011 года, учитывая мнение населения города Кызылорда, Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
3. В решение Кызылординского городского маслихата от 20 июня 2011 года N 44/3 и постановления акимата города Кызылорда от 20 июня 2011 года N 1507 "О наименовании микрорайонов, проспектов, переулков и улиц города Кызылорды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 10-1-181, опубликовано
5 августа 2011 года за N 30 в газете "Ақмешiт ақшамы", 5 августа 2011 года за N 32 в газете "Ел тiлегi") внести следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением городской ономастической комиссии города Кызылорда N 2/2 от 24 мая 2011 года, учитывая мнение населения города Кызылорда, Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
4. В решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2011 года N 51/3 и постановления акимата города Кызылорда от 21 декабря 2011 года N 2524 "О наименовании улиц города Кызылорды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 10-1-203, опубликовано 18 января 2012 года за N 4 в газете "Ақмешiт ақшамы", 19 января 2012 года за N 3 в газете "Ел тiлегi") внести следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением городской ономастической комиссии города Кызылорда N 5/1 от 30 ноября 2011 года, учитывая мнение населения города Кызылорда, Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:".

5. "Қызылорда қаласындағы мөлтек аудандар мен көшелерге атау беру туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 51/2 шешiмi және Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 2523 қаулысына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 10-1-204 тiркелген, 2012 жылғы 25 қаңтарда N 5 "Ақмешiт ақшамы" газетiнде, 2012 жылы 26 қаңтарда N 4 "Ел тiлегi" газетiнде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кiрiспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы
23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және Қызылорда қалалық ономастикалық комиссиясының 2011 жылғы 29 маусымдағы N 3/2 қорытындысына сәйкес Қызылорда қаласы тұрғындарының пiкiрiн ескере отырып, Қызылорда қаласының әкiмдiгi
ҚАУЛЫ ЕТЕДI және Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".

5. В решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2011 года N 51/2 и постановления акимата города Кызылорда от 21 декабря 2011 года N 2523 "О наименовании микрорайонов и улиц города Кызылорды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 10-1-204, опубликовано 25 января 2012 года за N 5 в газете "Ақмешiт ақшамы", 26 января 2012 года за N 4 в газете "Ел тiлегi") внести следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением городской ономастической комиссии города Кызылорда N 3/2 от 29 июня 2011 года, учитывая мнение населения города Кызылорда, Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:".