"Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Шиелі ауданы әкімдігінің 27 қараша 2012 жылғы N 2153 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 17 шілдедегі № 221 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 07 тамызда № 4484 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 02 ақпандағы № 731 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 02.02.2016 № 731 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шиелі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қарашадағы N 2153 "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылдың 21 желтоқсанында N 4374 болып тіркелген, "Өскен өңір" газетінің 2012 жылдың 14 қаңтарында N 5-6 (8060-61) жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін бес проценті мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін."
мынадай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Ысмағұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Ергешбаев

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Шиелийского района от 27 ноября 2012 года N 2153 "Об установлении квоты рабочих мест"
Постановление Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 17 июля 2013 года № 221. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 07 августа 2013 года № 4484. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 02 февраля 2016 года № 731
Сноска. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 02.02.2016 № 731 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Шиелийского района от 27 ноября 2012 года N 2153 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативно правовых актов 21 декабря 2012 года N 4374, опубликовано в газете "Өскен өңір" от 14 января 2012 года в N 5-6 (8060-61) следующие изменения и дополнения:
пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере пяти процентов."
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Исмагулову Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ергешбаев М