Қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8/89 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 наурыздағы № 10/110 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 наурызда № 2232 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4)5) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және «Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 «2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 27 ақпандағы № 9/116 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2224 болып тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8/89 «2013 - 2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 29 желтоқсанда № 2186 болып тіркелген, 2013 жылғы 1 қаңтардағы № 1 - 2 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
2013 - 2015 жылдарға арналған қаланың бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 195 045,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 236 795,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 477 707 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 629 074 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 851 469 мың теңге;
2) шығындар – 14 884 310,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 147 500 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 147 500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 6 836 764,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 836 764,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 6 147 500 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 689 264,8 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2 тармақтағы:

О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 20 декабря 2012 года № 8/89 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 12 марта 2013 года № 10/110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 марта 2013 года № 2232
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктами 4)5) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 27 февраля 2013 года № 9/116 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2224), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 20 декабря 2012 года № 8/89 «О городском бюджете на 2013 - 2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2186 от 29 декабря 2012 года, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 1 января 2013 года № 1 - 2) следующие изменения и дополнения:
Утвердить городской бюджет на 2013 - 2015 годы, согласно приложению 1, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 195 045,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 236 795,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 477 707 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 629 074 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 851 469 тысяч тенге;
2) затраты – 14 884 310,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 147 500 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 147 500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 6 836 764,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 836 764,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 6 147 500 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 689 264,8 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
В пункте 2:

2 абзацтағы «13,8» саны «12,0» санымен ауыстырылсын;
3 абзацтағы «14,6» саны «13,0» санымен ауыстырылсын.
4 тармақта келесі мазмұндағы 14 абзацпен толықтырылсын: «18 264 мың теңге - арнаулы әлеуметтік қызмет стандарттарын енгізуге».
6 тармақтағы «2 610 000» саны «6 147 500» санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         М. Сауғабаев
Мәслихаттың хатшысы                     М. Молдағұлов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақтау қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
А. Ким
2013 жыл 12 наурыз
Қалалық мәслихаттың
2013 жылғы 12 наурыздағы
№ 10/ 110 шешіміне
1 - қосымша
2013 жылға арналған Ақтау қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

в абзаце 2 цифру «13,8» заменить цифрой «12,0»;
в абзаце 3 цифру «14,6» заменить цифрой «13,0».
Пункт 4 дополнить абзацем 14 следующего содержания: «18 264 тысяч тенге – на введение стандартов специальных социальных услуг».
В пункте 6 цифру «2 610 000» заменить цифрой «6 147 500»
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     М. Саугабаев
Секретарь маслихата                     М. Молдагулов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Актауский городской
отдел экономики и
бюджетного планирования»
А. Ким
12 марта 2013 года
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 12 марта 2013 года № 10/110
Бюджет города Актау на 2013 год
категория
Сумма тыс. тенге
класс
подкласс
Наименование