2013 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 05 наурыздағы № 357 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 04 сәуірде № 2237 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 - ІІ «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13)14) тармақшаларына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабы 2 тармағына және 7 бабы 2) тармақшасына сәйкес, қала әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2013 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың  қосымша тізбесі белгіленсін:
1) 21 жастан 29 жасқа дейінгі жастар;
2) 50 жастан асқан әйелдер;
3) 55 жастан асқан ерлер;
4) ұзақ уақыт бойы (бір жылдан астам) жұмыс жасамаған тұлғалар.
2. «Ақтау қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар  бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Г.Н. Хайрлиева) осы қаулы тіркелгеннен кейін оның интернет - ресурста жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары Р.Т. Елтизаровқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкiмi                              Е. Жаңбыршин

Об установлении на 2013 год дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения
Постановление Актауского городского акимата Мангистауской области от 05 марта 2013 года № 357. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 04 апреля 2013 года № 2237
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпуктами 13)14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-ІІ «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и с пунктом 2 статьи 5 и подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на 2013 год  дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения:
1) молодежь в возрасте от 21 до 29 лет;
2) женщины старше 50 лет;
3) мужчины старше 55 лет;
4) лица, не работающие длительное время (более одного года).
2. Государственному учреждению «Актауский городской отдел занятости и социальных программ» (Г.Н. Хайрлиева) обеспечить опубликование постановления на интернет - ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить  на заместителя акима города Елтизарова Р.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня  его первого официального опубликования.
Аким города                             Е. Жанбыршин