Арқалық қаласының Фурманов ауылындағы жер асты суларының орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 232 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде № 4187 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Арқалық қаласының Фурманов ауылындағы жер асты суларының орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің Қостанай
облысы бойынша департаменті"
мемлекеттік мекемесінің директоры
_______________ Б. Кенжебаев
"Қазақстан Республикасы Қоршаған
ортаны қорғау министрлігінің Су
ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттiк
мекемесінің басшысы
_______________ Г. Оспанбекова
Әкімдіктің
2013 жылғы 17 маусымдағы
№ 232 қаулысына қосымша
Арқалық қаласының Фурманов ауылындағы жер
асты суларының орталықтандырылған шаруашылық-ауыз
су тартуының санитарлық қорғау аймақтары
Су тарту
көзінің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І-белдеу
ІІ-белдеу
ІІІ-белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
№ 300,
№ 300 А,
№ 300 Б
ұңғымалар
Радиусі -
әр
ұңғыманың
айналасында
50 метр
1,23
гектар
Радиусі -
әр
ұңғыманың
айналасында
162 метр
7,01
гектар
Радиусі -
әр
ұңғыманың
айналасында
780 метр

Об установлении зон санитарной охраны централизованного хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод в селе Фурманово города Аркалыка
Постановление акимата Костанайской области от 17 июня 2013 года № 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 июля 2013 года № 4187. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны централизованного хозяйственно–питьевого водозабора подземных вод в селе Фурманово города Аркалыка согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного учреждения
"Департамент комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области"
_______________ Б. Кенжебаев
Руководитель республиканского
государственного учреждения "Тобол-Торгайская
бассейновая инспекция по регулированию
использования и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам Министерства
охраны окружающей среды Республики Казахстан"
_______________ Г. Оспанбекова
Приложение
к постановлению акимата
от 17 июня 2013 года № 232
Зоны санитарной охраны централизованного
хозяйственно–питьевого водозабора подземных вод
в селе Фурманово города Аркалыка
Наимено-
вание
источника
водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважины
№ 300,
№ 300 А,
№ 300 Б
Радиус -
50 метров
вокруг
каждой
скважины
1,23
гектара
Радиус -
162 метра
вокруг
скважин
7,01
гектара
Радиус -
780
метров
вокруг
скважин

182,8
гектар
Ескерту: Қостанай облысы Арқалық қаласының Фурманов ауылындағы жер асты суларының орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтары жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші - "Арқалық қаласы әкімдігінің құрылыс, қала құрылысы және сәулет бөлімі" мемлекеттік мекемесі).

182,8
гектара
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта зон санитарной охраны централизованного хозяйственно–питьевого водозабора подземных вод в селе Фурманово города Аркалыка Костанайской области (Заказчик – государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства акимата города Аркалыка").