Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 91 "Жітіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2013 жылғы 25 қазандағы № 173 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 қазанда № 4274 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 02-32/34 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 31.01.2014 № 02-32/34 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 91 "Жітіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3956 тіркелген, 2013 жылғы 17 қаңтарда "Пресс-Экспресс" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2714792,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1415787 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 26435 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 12840 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1259730,3 мың теңге;
2) шығындар - 2775029 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 62278,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 62425,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 147 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – –161717 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 161717 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағындағы 1), 5) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 8800 мың теңге - "Жітіқара ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Житикаракоммунэнерго" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының материалдық – техникалық базасын нығайтуға;
5) 4500 мың теңге – 43-жылу камерасынан Жітіқара қаласының жылу жүйесіне ойымына дейін 4 шағын ауданындағы ішкі кварталдық жылу жүйесін реконструкциялауға.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағындағы 2), 19) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"2) 1597,4 мың теңге - мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға;
19) 49886,6 мың теңге - "Айнабулак" шағын ауданының аз қабатты құрылыс салуына канализация тораптарының құрылысына.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 91 "О бюджете Житикаринского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 25 октября 2013 года № 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 октября 2013 года № 4274. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 31 января 2014 года № 02-32/34)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 31.01.2014 № 02-32/34).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 91 "О бюджете Житикаринского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3956, опубликовано 17 января 2013 года в газете "Пресс-Экспресс") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2), 3), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2714792,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1415787 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 26435 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12840 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1259730,3 тысячи тенге;
2) затраты – 2775029 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 62278,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 62425,3 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 147 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – –161717 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 161717 тысяч тенге.";
в пункте 5 указанного решения подпункты 1), 5) изложить в новой редакции:
"1) 8800 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы государственного коммунального предприятия "Житикаракоммунэнерго" государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Житикаринского района";
5) 4500 тысяч тенге – на реконструкцию внутриквартальной тепловой сети в 4 микрорайоне от тепловой камеры-43 до врезки в теплосеть города Житикары.";
в пункте 6 указанного решения подпункты 2), 19) изложить в новой редакции:
"2) 1597,4 тысячи тенге – на реализацию мер социальной поддержки специалистов;
19) 49886,6 тысяч тенге – на строительство сетей канализации к малоэтажной застройке микрорайона "Айнабулак".";
дополнить указанное решение пунктом 7-1 следующего содержания:

"7-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен 2425,3 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттің түсімі қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы                         А. Кабиев
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Кененбаева
КЕЛІСІЛДІ:
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ Г. Жидебаева
Мәслихаттың
2013 жылғы 25 қазандағы
№ 173 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 91 шешіміне 1-қосымша
Жітіқара ауданының 2013 жылға
арналған бюджеті
Санаты
Сома,
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер

"7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление бюджетного кредита из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 2425,3 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        А. Кабиев
Секретарь
Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования акимата
Житикаринского района"
__________________ Г. Жидебаева
Приложение
к решению маслихата
от 25 октября 2013 года № 173
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года № 91
Бюджет Житикаринского
района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы