Көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдауды айқындау туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 ақпандағы N 2/13 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 наурызда N 3482 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 қыркүйектегі N 16/40 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 29.09.2014 N 16/40 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Заңының 7-бабы 3-тармағы 4)-тармақшасына және 18-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну мөлшерiн және ережесiн бекiту туралы" Үкiметiнiң 2009 жылғы 18 ақпандағы N 183 Қаулысының 2-тармағына сәйкес, Май аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Май ауданының елдi мекендеріне жұмыс iстеуге және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына республикалық бюджеттің ағымдағы нысаналы трансферттері есебінен жетпіс айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде көтерме жәрдемақы айқындалсын.
2. Май ауданының елдi мекендеріне жұмыс iстеуге және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына республикалық бюджеттің бюджет кредиттері есебінен бір мың бес жүз айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiне дейін тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін бюджеттік несие берiлсiн.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау мен қадағалау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-мәдени даму және азаматтардың құқықтары мен заңды мүдделерін қорғау жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Кәрімов
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов

Об определении социальной помощи по выплате подъемного пособия и кредита для приобретения или строительства жилья
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 28 февраля 2013 года N 2/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 марта 2013 года N 3482. Утратило силу решением маслихата Майского района Павлодарской области от 29 сентября 2014 года N 16/40
Сноска. Утратило силу решением маслихата Майского района Павлодарской области от 29.09.2014 N 16/40 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4 пункта 3 статьи 7 и пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 2 Постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года N 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить социальную помощь за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии работающих и проживающих в сельских населенных пунктах района, в виде подъемного пособия в размере семидесяти месячных расчетных показателей.
2. Предоставить социальную помощь за счет бюджетных кредитов из республиканского бюджета специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района, в виде бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья в размере до одной тысячи пятьсот месячных расчетных показателей.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-культурного развития и по защите законных прав и интересов граждан.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Каримов
Секретарь районного маслихата Г. Арынов