Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 22 қаңтардағы "Май ауданында халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" N 19/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 28 қазандағы N 288/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 қарашада N 3613 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 23 маусымдағы N 198/6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 23.06.2014 N 198/6 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес Май ауданыңын әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 22 қаңтардағы "Май ауданында халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тiзбесiн белгілеу туралы" N 19/01 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3414 тіркелді, 2013 жылғы 16 ақпанда Май аудандық "Шамшырақ" N 7 (8094) газетінде жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
қаулының кіріспесінде "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына," деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Ғ. Исахановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Жармағамбетов

О внесении изменения в постановление акимата района от 22 января 2013 года N 19/01 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения в Майском районе"
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 28 октября 2013 года N 288/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 ноября 2013 года N 3613. Утратило силу постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 23 июня 2014 года N 198/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 23.06.2014 N 198/6.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 22 января 2013 года N 19/01 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения в Майском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 3414, опубликовано 16 февраля 2013 в Майской районной газете "Шамшырақ" N 7 (8094)) следующее изменение:
в преамбуле постановления слова "подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан"," исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Исаханову Н.Г.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Жармагамбетов