Павлодар аудандық мәслихаттың (5 сайланған 11 кезекті сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 11/78 "2013 - 2015 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі N 15/101 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 сәуірде N 3516 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы N 1-29/74 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 19.03.2014 N 1-29/74 хатымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар аудандық мәслихаттың (5 сайланған 11 кезекті сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 11/78 "2013 - 2015 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3302 тіркелген, 2013 жылғы 4 қаңтардағы "Заман тынысы" аудандық газетінің N 1, 2013 жылғы 4 қаңтардағы "Нива" аудандық газетінің N 1 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармағында:
1) тармақшасында:
"2 439 201" сандары "2 459 201" сандарымен ауыстырылсын;
"374 362" сандары "394 362" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2 439 201" сандары "2 610 883" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"33 955" сандары "33 956" сандарымен ауыстырылсын;
"38 947" сандары "38 948" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-33 955" сандары "-185 638" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"33 955" сандары "185 638" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата (11 очередная сессия, 5 созыв) от 20 декабря 2012 года N 11/78 "О Павлодарском районном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 17 апреля 2013 года N 15/101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 апреля 2013 года N 3516. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 19 марта 2014 года N 1-29/74
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 19.03.2014 N 1-29/74.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата (11 очередная сессия, 5 созыв) от 20 декабря 2012 года N 11/78 "О Павлодарском районном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 3302, опубликованное от 4 января 2013 года в районной газете "Заман тынысы" N 1, опубликованное от 4 января 2013 года в районной газете "Нива" N 1), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 439 201" заменить цифрами "2 459 201";
цифры "374 362" заменить цифрами "394 362";
в подпункте 2):
цифры "2 439 201" заменить цифрами "2 610 883";
в подпункте 3):
цифры "33 955" заменить цифрами "33 956";
цифры "38 947" заменить цифрами "38 948";
в подпункте 5):
цифры " -33 955" заменить цифрами "-185 638";
в подпункте 6):
цифры "33 955" заменить цифрами "185 638";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Е. Темірғалиев
Мәслихат хатшысы                           Б. Оралов
Павлодар аудандық мәслихатының
(5 сайланған 15 кезекті сессиясының)
2013 жылғы 17 сәуірдегі
N 15/101 шешіміне
қосымша
Павлодар аудандық мәслихатының

2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Е. Темиргалиев
Секретарь маслихата                        Б. Оралов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
(15 очередная сессия, 5 созыв)
от 17 апреля 2013 года N 15/101
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата

16 077
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 211
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10 834
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3 100
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
148 594
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
7 000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
114 321
2
Әлеуметтік көмек
98 453
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 895
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11 895
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
86 558
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
11 657
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11 079
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 900
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
49 082
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 662
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 816
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5 362
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15 868
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15 868
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 152
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
716
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
35 869
1
Тұрғын үй шаруашылығы
400
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
400
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
400
2
Коммуналдық шаруашылық
910
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

16 077
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 211
015
Ежемесячные выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 834
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3 100
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
148 594
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
7 000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
7 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
114 321
2
Социальная помощь
98 453
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 895
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 895
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
86 558
002
Программа занятости
11 657
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11 079
005
Государственная адресная социальная помощь
1 900
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
49 082
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 662
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 816
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 362
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15 868
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15 868
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15 152
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
716
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
35 869
1
Жилищное хозяйство
400
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
400
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
400
2
Коммунальное хозяйство
910
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа