Успен аудандық мәслихатының (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылдың 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті туралы" N 53/11 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 маусымдағы N 86/16 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 04 шілдеде N 3560 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 шілдедегі N 1-28/1-14/136 хатымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 29.07.2014 N 1-28/1-14/136 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, облыстық мәслихаттың (V сайланған ХVІІІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 31 мамырдағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХІ сессиясы) 2012 жылдың 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" N 161/18 шешіміне сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының (V сайланған ХІ сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда N 3315 болып тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтардағы "Апта айнасы" N 2, "Сельские будни" N 2 газеттерінде жарияланған) N 53/11 шешіміне төмендегі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1 671 205" сандары "1 686 265" сандарымен ауыстырылсын;
"204 841" сандары "211 841" сандарымен ауыстырылсын;
"202" сандары "462" сандарымен ауыстырылсын;
"1 463 530" сандары "1 471 330" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "1 691 093" сандары "1 696 995" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "нөлге тең" сөздері "13 800 мың теңге" сандарымен ауыстырылсын;
төмендегі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"қаржы активтерін сатып алу - 13800 мың теңге;";
5) тармақшадағы "-32 448" сандары "-37 090" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "32 448" сандары "37 090" сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақтың 4) тармақшасындағы "20 000" сандары "14 000" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Успенского районного маслихата (XI сессия V созыв) от 20 декабря 2012 года N 53/11 "О бюджете Успенского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 24 июня 2013 года N 86/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 июля 2013 года N 3560. Утратило силу письмом маслихата Успенского района Павлодарской области от 29 июля 2014 года № 1-28/1-14/136
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Успенского района Павлодарской области от 29.07.2014 № 1-28/1-14/136.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, решением сессии областного маслихата (XVIII (внеочередная) сессия, V созыв) от 31 мая 2013 года N  161/18 "О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата (XI сессии, V созыва) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы"" Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (XI сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 53/11 "О бюджете Успенского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3315 от 29 декабря 2012 года, опубликованное от 10 января 2013 года в газетах "Апта айнасы" N 2, "Сельские будни" N 2) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 671 205" заменить цифрами "1 686 265";
цифры "204 841" заменить цифрами "211 841";
цифры "202" заменить цифрами "462";
цифры "1 463 530" заменить цифрами "1 471 330";
в подпункте 2) цифры "1 691 093" заменить цифрами "1 696 995";
в подпункте 4) слова "равно нулю" заменить цифрами "13 800 тысяч тенге";
дополнить абзацем следующего содержания:
"приобретение финансовых активов - 13800 тысяч тенге;";
в подпункте 5) цифры "-32 448" заменить цифрами "-37 090";
в подпункте 6) цифры "32 448" заменить цифрами "37 090";
в подпункте 4) пункта 3 цифры "20 000" заменить цифрами "14 000";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің жүзеге асырылуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Р. Ахметжанова
Аудандық мәслихат хатшысы                  Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2013 жылғы 24 маусымдағы
(V сайланған, (кезектен тыс)
XVI сессиясы) N 86/16 шешіміне
қосымша
Успен аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
(V сайланған, ХІ сессиясы)
N 53/11 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджеті
(өзгертулермен және толықтырумен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. КІРІСТЕР

2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономики и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Р. Ахметжанова
Секретарь районного маслихата              Р. Бечелова
Приложение
к решению Успенского районного маслихата
(XVI (внеочередная) сессия, V созыва)
от 24 июня 2013 года N 86/16
Приложение 1
к решению Успенского районного маслихата
(XI сессия, V созыва)
от 20 декабря 2012 года N 53/11
БЮДЖЕТ РАЙОНА НА 2013 год (с изменениями и дополнением)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
3 750
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
48 507
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6 424
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6 424
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
104 610
2
Әлеуметтiк көмек
84 579
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
15 715
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
15 715
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
68 864
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
13 969
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 867
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 506
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38 514
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
503
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 758
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3 747
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20 031
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20 031
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 206
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
825
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
45 770
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 035
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 899
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3 899
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
136
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
136
2
Коммуналдық шаруашылық
5 968
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 750
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
48 507
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6 424
037
Строительство и реконструкция объектов образования
6 424
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
104 610
2
Социальная помощь
84 579
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15 715
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 715
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
68 864
002
Программа занятости
13 969
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 867
005
Государственная адресная социальная помощь
2 506
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38 514
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
503
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 758
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 747
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20 031
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20 031
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 206
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
825
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
45 770
1
Жилищное хозяйство
4 035
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 899
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
3 899
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
136
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
136
2
Коммунальное хозяйство
5 968
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа