"Шарбақты ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетілетін мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 15 ақпандағы N 68/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 наурызда N 3488 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 20 маусымдағы N 209/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 20.06.2013 N 209/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылдың 27 қарашасындағы "Әкiмшiлiк рәсiмдерi туралы" Заңы 9-1 бабының, "Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі, дене шынықтыру және спорт саласындағы жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 шілдедегі N 981 қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызметті сапалы көрсету мақсатында Шарбақты ауданының әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Екiншi және үшiншi разрядтар, бiрiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдiк разрядтар, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттiк қызмет регламенті бекiтiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Бақтылы Қайырбекқызы Қалыбаеваға жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмі                                Е.Асқаров
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 15 ақпандағы
N 68/1 қаулысымен бекітілген
"Екiншi және үшiншi разрядтар, бiрiншi, екiншi және
үшiншi жасөспiрiмдiк разрядтар, бiлiктiлiгi жоғары және
орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi
жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы,
бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi
санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары
мен санаттарын беру" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет атауы "Екiншi және үшiншi разрядтар, бiрiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдiк разрядтар, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).

Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Щербактинского района"
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 15 февраля 2013 года N 68/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 марта 2013 года N 3488. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 20 июня 2013 года N 209/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 20.06.2013 N 209/5.
В соответствии статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2012 года N 981 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры, местными исполнительными органами в сфере физической культуры и спорта", в целях качественного предоставления государственных услуг акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Калыбаеву Бахтылы Каирбековну
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Е. Асқаров
Утвержден
постановлением акимата
Щербактинского района
от 15 февраля 2013 года
N 68/1
Регламент государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и
третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и
среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-
спортсмен высшего уровня квалификации второй категории,
методист высшего и среднего уровня квалификации второй
категории, судья по спорту"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту" (далее – государственная услуга).

2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 шілдедегі "Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі, дене шынықтыру және спорт саласындағы жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" N 981 қаулысы (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет жаттықтырушыларға, әдiскерлерге, нұсқаушыларға, спортшыларға және спорт төрешiлерiне (бұдан әрi - алушылар) көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, Советов көшесі, 51, sherbоkultura@mail.ru, 8(71836)2-30-38, мекенжайында орналасқан "Шарбақты ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлiмi" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган), және де Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты селосы, Чайко көшесі, 45/2 мекенжайында орналасқан, телефоны 8(71836)23336, "Павлодар облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесінің Шарбақты ауданы филиалының бөлімі (бұдан әрі – орталық) арқылы ұсынылады.
Мемлекеттік қызметтің шалғайдағы елді мекендердің тұрғындарына қолжетімділігін қамтамасыз ету мақсатында мемлекеттік қызмет мобильді орталықтар арқылы көрсетуге жол беріледі.
6. Мемлекеттiк қызмет нәтижесi қағаз жеткiзгiште 5 жыл мерзiмге спорттық разряд немесе санат беру туралы бұйрықтан үзiндi не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы электрондық құжат нысанындағы дәлелдi жауап болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi алушы жүгiнген сәттен бастап күнтiзбелiк 30 күннен аспайды (құжаттарды қабылдау күнi мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi, бұл ретте жергiлiктi атқарушы орган мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесiн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi аяқталғанға бiр күн қалғанда ұсынады);
2) алушы жүгiнген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiнгi күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты 20 (жиырма) минуттан аспайды;
3) алушы жүгiнген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты 20 (жиырма) минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Жұмыс кестесі:
уәкілетті органда демалыс және мереке күндерін қоспағанда сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі асқа үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін оның жұмысы қамтамасыз етілетін кесте белгіленеді.
Орталықтарда мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден сенбіні қоса алғанға дейін, еңбек заңнамасына сай, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін үзіліссіз көрсетіледі.
Қабылдау "электрондық" кезек тәртібінде, жеделдетілген қызмет көрсетуі жүзеге асырылады.
Мобильді орталықтар құжаттар қабылдауды орталық бекіткен кестеге сәйкес, бірақ бір елді мекенде кемінде алты жұмыс сағаты бойы жүзеге асырады.

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается в соответствии Постановления Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2012 года  N 981 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Агентством Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры, местными исполнительными органам в сфере физической культуры и спорта" (далее – стандарт).
4. Государственная услуга оказывается тренерам, методистам, инструкторам, спортсменам и судьям по спорту (далее - получатели).
5. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Щербактинского района" (далее – уполномоченный орган), расположенного по адресу: Павлодарская область, Щербактинский район, село Шарбакты, улица Советов, 51, электронный адрес sherbоkultura@mail.ru, 8(71836)2-30-07 через филиал Щербактинского районного Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр), расположенного по адресу: Павлодарская область, Щербактинский район, улица Чайко, 45/2 телефон, факс 8(71836)23336, электронный адрес shar_con@mail.ru.
В целях обеспечения доступности государственных услуг жителям отдаленных населенных пунктов допускается оказание государственных услуг через мобильные центры.
6. Результатом государственной услуги являются выдача выписки из приказа о присвоении спортивного разряда или категории сроком на 5 лет на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента обращения получателя не превышают 30 календарных дней (день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги, при этом местный исполнительный орган представляет результат оказания государственной услуги за день до окончания срока оказания услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, не более 20 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. График работы:
в уполномоченном органе устанавливается график, обеспечивающий его работу с 9.00 часов до 18.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
В центрах государственная услуга предоставляется ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 19.00 без перерыва.
Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди без ускоренного обслуживания.
Мобильные центры осуществляют прием документов, согласно утвержденному центром графику, но не менее шести рабочих часов в одном населенном пункте.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде әрекеттер
(өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушыға стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттар тізімін ұсыну қажет.
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттар тапсырылған кезде алушыға мыналар көрсетіле отырып тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі:
1) сұрауды қабылдау күні мен нөмірі;
2) сұрау жасалған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атауы;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған орталық қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
6) алушының тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары.
12. Стандарттың 16 тармағымен қаралған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісі кезінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі - бірліктер) қатыстырылған:
1) уәкілетті органның бастығы;
2) уәкілетті органның комиссиясы
3) уәкілетті органның маманы.
14. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің іс-әрекеттерінің реттілігі осы регламенттің 1 қосымшасында келтірілген.
15. Іс-әрекеттердің      логикалық реттілігі мен құрылымдық-функционалдық бірліктердің өзара байланысуын көрсететін кесте осы регламенттің 2 қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
тұлғалардың жауапкершілігі
16. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершілікке тартылады.
"Екiншi және үшiншi разрядтар, бiрiншi,
екiншi және үшiншi жасөспiрiмдiк разрядтар,
бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi
екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары
деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы,
бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi
санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары
мен санаттарын беру" мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне 1 қосымша
Әкімшілік бірліктерінің бірізділігі мен өзара әрекеті
(процедурлары) бірлік іс-әрекеттер ретінің сипаттамасы
Әрекеттің (жұмыс барысы, ағымы) N
1
2
3
4
5
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның комиссиясы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
Әрекеттің (процестің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдайды, тексереді, журналға тіркейді. Алушыға құжатты қабылданғаны бойынша қолхат береді
Тапсырылған құжаттарды қарастырады. Бұрыштамаға қолтаңбасын қояды. Уәкілетті органы комиссиясының құжаттарын жөнелтеді
Спорттық разрядтары мен санаттарын беру немесе негізделген бас тарту туралы дәлелді шешім қабылдайды
Спорттық разрядтары мен санаттарын беру туралы бұйрыққа не бас тарту туралы дәлелді жауабына қол қояды
Бұйрықтың үзіндісін немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркейді. Алушыға береді
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдау немесе бас тарту туралы дәлелді жауап жөнінде қолхат беру
Бұрыштама
Спорттық разрядтары мен санаттарын беру немесе бас тарту туралы дәлелді шешім
Спорттық разрядтары мен санаттарын беру туралы бұйрық немесе көрсетілетін мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы дәлелді жауап
Бұйрықтан үзінді немесе бас тарту туралы дәлелді жауап
Орындау мерзімдері
20 минуттан аспайды
7 күнтізбелік күн
14 күнтізбелік күн
8 күнтізбелік күн
20 минуттан аспайды
Келесі әрекеттің номері
2
3
4
5
"Екiншi және үшiншi разрядтар, бiрiншi,
екiншi және үшiншi жасөспiрiмдiк разрядтар,
бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi
екiншi санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары
деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы,
бiлiктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi
санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары
мен санаттарын беру" мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне 2 қосымша
Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен
құрылымдық-функционалдық бірліктердің өзара байланысуын
көрсететін кесте

2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получателю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
11. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названия приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества работника центра, принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, отчества заявителя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя, и их контактных телефонов.
12. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренном пунктом 16 стандарта.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
1) начальник уполномоченного органа;
2) комиссия уполномоченного органа;
3) специалист уполномоченного органа.
14. Описание последовательности и взаимодействия действий единиц приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц
оказывающих государственные услуги
16. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги "Присвоение
спортивных разрядов и категорий: второй третий ,
первый, второй и третий юношеские, тренер высшего
и среднего уровня квалификации второй и среднего
уровня квалификации второй категории, методист
высшего и среднего уровня квалификации второй
категории, судья по спорту"
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) единиц
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Комиссия уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает и проверяет предоставленные получателем документы, регистрирует в журнале, выдает получателю расписку о приеме соответствующих документов
Рассматривает представленные документы. Ставит резолюцию. Отправляет документы комиссии уполномоченного органа
Принимает решение о присвоении спортивных разрядов и категорий либо мотивированный отказ
Подписывает приказ о присвоении спортивных разрядов и категорий либо мотивированный отказ
Регистрирует выписку из приказа либо мотивированный отказ.
Выдает получателю.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительское решение)
Расписка о приеме документов на оказание государственной услуги либо мотивированный ответ об отказе
Резолюция
Решение о присвоении спортивных разрядов и категорий либо мотивированный ответ об отказе
Приказ о присвоении спортивных разрядов и категорий либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выписка из приказа либо мотивированный ответ об отказе
Сроки исполнения
Не более 20 минут
7 календарных дней
14 календарных дней
8 календарных дня
Не более 20 минут
Номер следующего действия
2
3
4
5
Приложение 2
к регламенту государственной услуги "Присвоение
спортивных разрядов и категорий: второй третий ,
первый, второй и третий юношеские, тренер высшего
и среднего уровня квалификации второй и среднего
уровня квалификации второй категории, методист
высшего и среднего уровня квалификации второй
категории, судья по спорту"
Схема описания последовательности и взаимодействия
административных действий (процедур) единиц