Алматы қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекiту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 23 қыркүйектегі N 3/815 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 қазанда N 1008 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі N 2/250 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 15.04.2014 N 2/250 қаулысымен (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 27 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi «Бiлiм туралы» Заңының 6 бабының 3 тармағы 7-1) тармақшасына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) осы қаулының қосымшасына сәйкес 2013 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы;
2) тамақтануға арналған шығынды қоса есептегенде мектепке дейінгі ұйымдарда 15 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде ата-ананың ақы төлеу мөлшері.
2. Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмгерлерi бекiтiлген сметалар шегiнде тиiстi бiлiм ұйымдары шығындарының орнын толтыруды жүзеге асырсын.
3. Алматы қаласы әкімдігінің «Алматы қаласының мектепке дейiнгi ұйымдарындағы мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы» 2012 жылғы 21 тамыздағы № 3/729 қаулысының (мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 952 болып тіркелген, 2012 жылғы 9 қыркүйекте «Вечерний Алматы» газетінің № 109, «Алматы ақшамы» газетінің № 108 сандарында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Алматы қаласы Білім басқармасы 2013 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары З. Аманжоловаға жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                 А. Есімов
Енгізуші:
Алматы қаласы
Білім басқармасының басшысы            Р. Шимашева
Келісілді:
Алматы қаласы
әкімінің орынбасары                    З. Аманжолова
Алматы қаласы
Қаржы басқармасының басшысы            А. Әбдіқадырова
Алматы қаласы Экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының басшысы                  С. Қабдолов
Алматы қаласы әкімі аппараты
заң бөлімінің басшысы                  А. Қасымова
Алматы қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 3/815 қаулысына
қосымша
2013 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымның атауы Контингент (адам саны) Мемлекеттік тапсырыс мөлшері (мың теңге)
Бюджеттік бағдарлама әкімгері - Алатау ауданы әкімінің аппараты
1
Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 1 бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
46

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение и размера родительской платы в дошкольных организациях города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 23 сентября 2013 года N 3/815. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 4 октября 2013 года за N 1008. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 15 апреля 2014 года N 2/250
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 15.04.2014 N 2/250 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2013 год, согласно приложению к настоящему постановлению;
2) родительскую плату в дошкольных организациях в размере 15 месячных расчетных показателей, с учетом расходов на питание.
2. Администраторам бюджетных программ произвести возмещение затрат соответствующих организаций образования в пределах утвержденных смет.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 21 августа 2012 года № 3/729 «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение и размера родительской платы в дошкольных организациях города Алматы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации за № 952, опубликовано 6 сентября 2012 года в газетах «Вечерний Алматы» № 109, «Алматы ақшамы» № 108).
4. Управлению образования города Алматы обеспечить размещение государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение на 2013 год на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы З. Аманжолову.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                   А. Есимов
Вносит:
Руководитель Управления
образования города Алматы                 Р. Шимашева
Согласовано:
Заместитель
акима города Алматы                       З. Аманжолова
Руководитель Управления
финансов города Алматы                    А. Абдыкадырова
Руководитель Управления
экономики и бюджетного
планирования города Алматы                С. Кабдулов
Руководитель юридического отдела
аппарата акима города Алматы              А. Касымова
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 23 сентября 2013 года № 3/815
Государственный образовательный заказ на
дошкольное воспитание и обучение на 2013 год
Наименование дошкольной организации Контингент
(количество
человек)
Размер
государст-
венного
заказа
(тыс. тенге)
Администратор бюджетной программы - Аппарат акима Алатауского района
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли сад № 1» Управления образования города Алматы
46