"Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 29 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 6 маусымдағы N 1019 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 маусымда N 2294 болып тіркелді
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы № 29 қаулысына (2013 жылғы 17 қаңтардағы Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде тіркелген № 2070, «Қызылжар нұры» газетінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы, «Проспект СК» газетінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері жаңа редакцияда мазмұндалсын, осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес.
Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздар еңбекақысы төлемінің мөлшері жаңа редакцияда мазмұндалсын, осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н.Б. Байбақтиновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Т. Закариянов
КЕЛІСІЛДІ:
«ЖИТС-тің алдын алу және онымен күрес
жөніндегі Солтүстік Қазақстан облыстық
орталығы» ММ бас дәрігерінің м.а.          А. Сыздықова
Қазақстан Республикасы СҚО Петропавл қ.
«Коммунхоз Петропавловск»
жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің
директоры                                  М. Қалиев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
«Солтүстік Қазақстан облысының
Әділет департаменті» ММ басшысы            Е. Сейдімбеков
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан
облысының Әділет департаменті
Петропавл қаласының әділет басқармасының
басшысы                                    Ж. Самашев
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Сот актілерін орындау комитетінің
Солтүстік Қазақстан облысы Сот актілерін
орындау департаменті» ММ басшысы           Р. Базылов
«Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасы
Құқықтық статистика және арнайы есепке алу
жөніндегі комитетінің Солтүстік Қазақстан
облысы бойынша басқармасы» ММ бастығы      Ж. Ілияс
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
«Облыстық наркологиялық орталық»
шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының
бас дәрігері                               Б. Ыбыраев
«Қазақстан Республикасы
Жоғарғы соты жанындағы соттардың
қызметін қамтамасыз ету департаментінің
(Қазақстан Республикасы жоғарғы соты
аппаратының) Солтүстік Қазақстан облыстық
сотының кеңсесі» ММ басшысы                С. Ақтанов
«Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Салық комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
Салық департаментінің Петропавл қаласы
бойынша Салық басқармасы» ММ басшысы       М. Мұхамеджанов
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігінің
«Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласының қорғаныс істері
жөніндегі басқармасы» РММ бастығы          Д. Ғабдуллин
«Солтүстік Қазақстан облысының
Ішкі істер департаменті
Петропавл қаласының ішкі істер
басқармасы» ММ бастығы                     Ә. Қасейінов
Петропавл қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 6 маусым № 1019
қаулысына 1-қосымша
Петропавл қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 14 қаңтар № 29
қаулысымен бекітілген
Ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері
р/
р
Кәсіпорын, ұйым атауы
Жұмыс
орын-
дары
Қоғамдық жұмыс түрі
Жұмыс көлемі
Қоғамдық жұмыстар-
дың ұзақ-
тығы (ай)
Қаржылан-
дыру көзі
1
«Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің» мемлекеттік мекемесінің Петропавл қаласы әкімдігіне қарасты «Коммунхоз» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
230 адам
Қала аумағын жинауға көмек көрсету;
аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету;
мұзды қалашықтарды тұрғызуда қосымша жұмыстарды орындауға көмек көрсету
453735000 шаршы метр;
57150 шаршы метр;
28000 мұзды блоктар
12
Петропавл қаласының бюджеті
2
«Петропавл қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
7 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, ксерокөшірме жасауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету;
қала аумағында халықпен қоғамдық науқандар ұйымдастыруға және жүргізуге көмек көрсету
Құжаттардың жинақталуына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
3
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот актілерін орындау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы «Сот актілерін орындау бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесі
10 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету, құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
Құжаттардың жинақталуына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
4
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі «Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті» мемлекеттік мекемесі
7 адам
АХАЖ бойынша мұрағаттық құжаттармен, жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу бойынша, заңды тұлғаларды тіркеу бойынша жұмыстарға көмек көрсету, құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлауға көмек көрсету
Құжаттардың жинақталуына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
5
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты жанындағы соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің Солтүстік Қазақстан облыстық сотының кеңсесі» мемлекеттік мекемесі
7 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапалығы және жеделділігі мақсатында мәліметтер дерекқорын құруға көмек көрсету
Құжаттардың жинақталуына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
6
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Петропавл қаласы бойынша салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
9 адам
Петропавл қаласы бойынша есептелген және төленбеген салық сомасы туралы хабарлама тапсыру
80000 хабарлама
12
Петропавл қаласының бюджеті
7
«Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әртүрлі санатының мәліметтер дерекқорын жүргізу жөніндегі техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету; мұрағаттық құжаттарды өңдеуге көмек
Құжаттардың жинақталуына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
8
«Петропавл қаласының жер қатынастар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Иесіз мүлік ретінде жер учаскелерін тексеруге және таңдауға акт жасауға, оларды есепке қоюға көмек; мұрағаттық құжаттарды өңдеуге көмек
7000 құжат
12
Петропавл қаласының бюджеті
9
«Петропавл қаласының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітаптарын жасауға көмек, құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлауға көмек көрсету
Құжаттардың жинақталуына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
10
«Петропавл қаласының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
Жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
11
«Петропавл қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Петропавл қаласы әкімдігінің коммуналдық меншігіне қабылдау үшін иесіз тұрғын және адам тұрмайтын объектілерді анықтау.
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету
1250 тұрғын объектілерін тексеру
Құжаттардың жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
12
«ЖИТС-тің алдын алу және күрес жөніндегі Солтүстік Қазақстан облыстық орталығы» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Халықтың әлжуаз топтарының арасында АИТВ–инфекциясы таралуының алдын алу мақсатында алдын алу бағдарламаларын іске асыруға көмек көрсету
2500 адамды қамтумен дәрістер, әңгімелесулер өткізу барысында маманға көмек
12
Петропавл қаласының бюджеті
13
«Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаменті Петропавл қаласының ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
29 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету
8400 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
14
«Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы  құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі Комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасы» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
Құжаттардың жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
15
«Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесі
8 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, ксерокөшірме жасауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету
Құжаттардың жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
16
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті Петропавл қаласының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
10 адам
АХАЖ бойынша мұрағаттық құжаттармен, жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу бойынша, жеке тұлғаларды тіркеу бойынша жұмыстарға көмек көрсету, құжаттарды сақтауға даярлауда өңдеуге көмек көрсету
Құжаттардың жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
17
Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Облыстық наркологиялық орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2 адам
Қаланың оқу орындарында есірткі инъекциялары мен алкогольді тұтынушы жастар арасында алдын алу жұмыстарына көмек көрсету
3200 адамды қамтумен дәрістер, әңгімелесулер өткізу барысында маманға көмек
12
Петропавл қаласының бюджеті
18
«Петропавл қаласының жұмыспен экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету;
Құжаттардың жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
19
«Петропавл қаласының жұмыспен дене тәрбиесі және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
Құжаттардың жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
20
«Петропавл қаласы әкімдігінің тұрғын үй инспекциясы бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
Құжаттардың жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
Қорытынды
339 адам
Петропавл қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 6 маусым № 1019
қаулысына 2-қосымша
Петропавл қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 14 қаңтар № 29
қаулысымен бекітілген
Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздар еңбекақы төлемінің мөлшері
р/р
Жұмыс түрлері
Бір жұмыссызға еңбекақы төлемінің мөлшері
Жұмыс тәртібі
Бес күндік жұмыс аптасы
1
Физикалық жүктеме және ашық ауамен байланысты жұмыстар (қаланы абаттандыру, тазалау, жөндеу және құрылыс жұмыстары)

О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 14 января 2013 года № 29 "Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска от 6 июня 2013 года N 1019. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 июня 2013 года N 2294
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Петропавловска от 14 января 2013 года № 29 "Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2070 от 17 января 2013 года, опубликовано от 25 января 2013 года в газете "Қызылжар нұры", от 25 января 2013 года в газете "Проспект СК" следующие изменения:
Перечень предприятий и организаций города, в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
Размеры оплаты труда безработных, привлеченных на общественные работы, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Байбактинова Н.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Т. Закарьянов
СОГЛАСОВАНО:
И.о.главного врача
ГУ "Северо-Казахстанский
областной центр по
профилактике и борьбе со СПИД"
А. Сыздыкова
Директор товарищества
с ограниченной ответственностью
"Коммунхоз Петропавловск"
г.Петропавловска
СКО Республики Казахстан
М. Калиев
Руководитель
ГУ "Департамент юстиции
Северо-Казахстанской области"
Министерства Юстиции
Республики Казахстан
Е. Сейдимбеков
Руководитель
Управления юстиции
города Петропавловска
Департамента Юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства Юстиции
Республики Казахстан Ж. Самашев
Руководитель ГУ "Департамент
по исполнению судебных
актов Северо-Казахстанской
области Комитета
по исполнению судебных актов
Министерства Юстиции
Республики Казахстан"
Р. Базылов
Начальник ГУ "Управление
Комитета по правовой
статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан по
Северо-Казахстанской области" Ж. Ілияс
Главный врач коммунального
государственного предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Областной наркологический
центр" акимата
Северо-Казахстанской области
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан Б. Ыбыраев
Руководитель
ГУ "Канцелярия (аппарата
верховного суда
Республики Казахстан)
Северо-Казахстанского областного
суда департамента по обеспечению
деятельности судов при
верховном суде
Республики Казахстан" С. Актанов
Руководитель ГУ
"Налоговое управление
по городу Петропавловск
Налогового департамента по
Северо-Казахстанской области
Налогового Комитета
Министерства Финансов
Республики Казахстан"
М. Мухамеджанов
Начальник ГУ
"Управление по делам обороны
города Петропавловска
Северо-Казахстанской области"
Министерства Обороны
Республики Казахстан
Д. Габдуллин
Начальник ГУ
"Управление внутренних дел
города Петропавловска
Департамента внутренних дел
Северо-Казахстанской области"
А. Касеинов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Петропавловска
от 6 июня 2013 года № 1019
Утверждено
постановлением акимата
города Петропавловска
от 14 января года № 29
Перечень
предприятий и организаций города, в которых будут проведены
оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы
№ п/п
Наименование предприятия, организации
Рабочих мест
Вид общественных работ
Объем работ
Продолжительность общественных работ (месяцев)
Источник финансирования
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Коммунхоз Петропав-
ловск"
230 человек
Оказание помощи в уборке территории
города;
оказание помощи в озеленении и благоустройстве территории;
оказание помощи в выполнении подсобных работ в строительстве ледовых городков
453735000
квадрат
ных
метров
57150
квадратных
метров
28000
ледовых блоков
12
Бюджет города Петропавловска
2
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима города Петропавлов-
ска"
7
чело
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации;
ксерокопирова-
нию, рассылке и доставке материалов;
помощь в организации и проведении общественных компаний, обходе территорий города в работе с населением
По мере
накопле
ния
докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
3
Государствен-
ное учреждение "Департамент по исполнению судебных актов" Северо-Казахстанской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан"
10 человек
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и оперативности обслуживания населения, оказание помощи в обработке документации
По мере
накопле
ния
докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
4
Государствен-
ное учреждение "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области" Министерства Юстиции Республики Казахстан"
7 человек
Оказание помощи в работе с архивными документами по линии ЗАГС, оказание помощи в работе по регистрации прав на недвижимое имущество, по регистрации юридических лиц; оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
По мере
накопле
ния
докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
5
Государствен-
ное учреждение
"Канцелярия Северо-Казахстанского областного суда департамента по обеспечению деятельности судов при верховном суде Республики Казахстан"
7
чело
век
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и оперативности обслуживания населения
По мере
накопле
ния
докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
6
Государствен-
ное учреждение "Налоговое управление по городу Петропавловск
Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового Комитета Министерства Финансов Республики Казахстан"
9
чело
век
Вручение уведомлений о суммах начисленных и неуплаченных налогов по городу Петропавловску
80 000 уведом-
лений
12
Бюджет города Петропавловска
7
Государствен-
ное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Петропавлов-
ска"
3
чело
века
Оказание помощи в проведении технических работ по ведению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите; помощь в обработке архивных документов
По мере
накопле
ния
докумен
тов
12
Бюджет города Петропавловска
8
Государствен-
ное учреждение "Отдел земельных отношений города Петропавловска"
2
чело
века
Оказание помощи в обследовании и составлении актов выбора земельных участков, в постановке их на учет, как бесхозяйное имущество; помощь в обработке архивных документов
7000 документов
12
Бюджет города Петропавловска
9
Государствен-
ное учреждение "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии города Петропавловска"
2
человека
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг, оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
По мере накопления документов
12
Бюджет города Петропавловска
10
Государствен-ное учреждение "Отдел строительства города Петропавловска"
1
чело
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
По мере
накопления
12
Бюджет города Петропавловска
11
Государствен-
ное учреждение "Отдел финансов города Петропавловска"
3
чело
века
Выявление бесхозяйных жилых нежилых объектов и принятие в коммунальную собственность акимата города Петропавловска.
Оказание помощи в формировании базы данных в целях качества и оперативности обслуживания населения
Обследование
1250
жилых объек-
тов
По мере накопления документов
12
Бюджет города Петропавловска
12
Государствен-
ное учреждение "Северо-Казахстанский областной центр по профилактике и борьбе со СПИД"
2
чело
века
Оказание помощи в реализации профилактических программ с целью предупреждения распространения ВИЧ – инфекции среди уязвимой группы населения
Помощь специа-
листам при проведении лекций, бесед с охватом
2500 человек
12
Бюджет города Петропавловска
13
Государствен-
ное учреждение "Управление
внутренних дел города Петропавлов-
ска Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области"
29
чело
век
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и оперативности обслуживания населения
8400 дел
12
Бюджет города Петропавловска
14
Государствен-
ное учреждение "Управление Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной Прокуратуры Республики Казахстан по
Северо-Казахстанской области"
3
чело
века
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
По мере накопления документов
12
Бюджет города Петропавловска
15
Государствен-
ное учреждение "Управление по делам обороны города Петропавлов-
ска Северо-Казахстанской области"
8
чело
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации ксерокопированию, рассылке и доставке материалов
По мере накопления документов
12
Бюджет города Петропавловска
16
Государствен-
ное учреждение "Управление юстиции города Петропавлов-
ска Департамента Юстиции Северо-Казахстанской области Министерства Юстиции Республики Казахстан"
10
чело
век
Оказание помощи в работе с архивными документами по линии ЗАГС, оказание помощи в работе по регистрации прав на недвижимое имущество, по регистрации юридических лиц; оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
По мере накопления документов
12
Бюджет города Петропавловска
17
Коммунальное государствен-
ное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной наркологичес-
кий центр" акимата Северо-Казахстанской области
Министерства Здравоохранения Республики Казахстан
2
чело
века
Оказание помощи в профилак-
тической работе среди молодежи, потребителей
инъекционных наркотиков и
алкоголя в учебных заведениях города
Помощь специа-
листам при проведении лекций, бесед с
охватом
3200
человек
12
Бюджет города Петропавловска
18
Государствен-
ное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования города Петропавловска"
1 человек
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
По мере накопления документов
12
Бюджет города Петропавловска
19
Государствен-
ное учреждение "Отдел физической культуры и спорта города Петропавлов-
ска"
1 человек
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
По мере накопления документов
12
Бюджет города Петропавловска
20
Коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищной инспекции акимата города Петропавлов-
ска"
2 человека
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
По мере накопления документов
12
Бюджет города Петропавловска
Итого
339
человек
Приложение 2
к постановлению акимата
города Петропавловска
от 6 июня 2013 года № 1019
Утверждено
постановлением акимата
города Петропавловска
от 14 января года № 29
Размеры оплаты труда безработных, привлеченных на общественные работы
п/п
Виды работ
Размер оплаты труда на одного безработного
Режим работы
Пятидневная рабочая неделя
1
Работы связанные, с физической нагрузкой и на открытом воздухе (благоустройство, очистка города, ремонтные и строительные работы)

2,2 ең төменгі еңбекақы
40 сағаттық жұмыс аптасы
жұмыс күні - 8 сағат
2
Ғимарат ішінде орындалатын және физикалық жүктемемен байланыссыз жұмыстар
1,2 ең төменгі еңбекақы
40 сағаттық жұмыс аптасы
жұмыс күні - 8 сағат

2,2 минимальные заработные платы
40 часовая рабочая неделя
рабочий день - 8 часов
2
Работы, выполняемые
в помещениях и не связанные с физическими нагрузками
1,2 минимальной заработной платы
40 часовая рабочая неделя
рабочий день - 8 часов