"Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 1 ақпандағы N 22 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 7 наурызда N 2214 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 24 мамырдағы N 141 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 24.05.2013 N 141 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы «Әкімшілік рәсімдер туралы» Заңының 9-1 бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің орынбасары С.Ө Мұқановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                  Р. Елубаев
Аққайың ауданы әкімдіктің
2013 жылғы « 1 » ақпандағы
№ 22 қаулысымен бекітілген
«Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет көрсету регламентінде (бұдан әрі – Регламент) мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы – жеке тұлға (бұдан әрі - алушы);
2) құрылымдық-функционалдық бірліктер – мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысушылар (уәкілетті органдардың жауапты тұлғалары, мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелері, мемлекеттік органдар, ақпараттық жүйелер немесе олардың ішкі жүйелері) (бұдан әрі Ғ – ҚФБ);
3) экстернат – білім алушы сабаққа үнемі қатыспай-ақ тиісті білім беру бағдарламасының оқу пәндерін өз бетімен оқитын оқыту нысандарының бірі.
2. Жалпы ережелер
2. «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызметі (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) алушыларға «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 27-бабына, 6-бабының 3-тармағының 25-7) тармақшасына, 4-тармағының 21-3) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 18 наурыздағы № 125 бұйрығымен бекітілген Білім алушылардың үлгерімін ағымдағы бақылау, аралық және қорытынды мемлекеттік аттестаттау жүргізудің үлгі ережесіне сәйкес көрсетіледі және «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 қаулысымен бекітілген «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандартымен (бұдан әрі -Стандарт) белгіленген тәртіпте жүзеге асырылады.

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования"
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 1 февраля 2013 года N 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 марта 2013 года N 2214. Утратило силу - постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 24 мая 2013 года N 141
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 24.05.2013 N 141
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» акимат Аккайынского района Северо – Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области» Муканова С.У.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                  Р. Елубаев
Утвержден
постановлением акимата
Аккайынского района
от «1» февраля 2013 года
№ 22
Регламент
государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги – физическое лицо (далее – получатель);
2) структурно - функциональные единицы – участвующие в процессе оказания государственной услуги (ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, государственные органы, информационные системы или их подсистемы) (далее - СФЕ);
3) экстернат Ғ – одна из форм обучения, при которой обучающийся без регулярного посещения занятий самостоятельно изучает учебные дисциплины соответствующей образовательной программы.
2. Общие положения
2. Государственная услуга «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования» (далее - государственная услуга) оказывается получателям в соответствии со статьей 27подпунктом 25-7) пункта 3, подпунктом 21-3) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» и в соответствии с Типовыми правилами проведения текущего контроля успеваемости, промежуточной и итоговой аттестации обучающихся, утвержденными приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 18 марта 2008 года № 125, и осуществляется в порядке, установленном Стандартом государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования», утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки» (далее - Стандарт).

3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесi экстернат нысанында оқуға рұқсат беру немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызметті көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
6. Мемлекеттік қызмет аудандық білім бөлімі – «Аққайың аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі- уәкілетті орган) және Аққайың ауданының негізгі орта және жалпы орта білім беретін ғимаратында оқу бағдарламаларын іске асыратын орта білім беру ұйымдарымен (бұдан әрі – білім беру ұйымдары) осы регламенттің 12– қосымшаларынасәйкес көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет меншік нысанына және ведомстволық бағыныстылығына қарамастан негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын орта білім беру ұйымдарының (бұдан әрі – білім беру ұйымы) және аудандар мен қалалардың білім бөлімдерінің ғимаратында жүзеге асырылады.
Ғимараттың ішіндегі қызмет көрсетілетін орынжайлар көлемі, орналасуы және кескіні жағынан сапалы қызмет көрсетуге арналған талаптарға сай келеді. Күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға қолайлы болуы үшін креслолар мен орындықтар қойылған.
Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін көрсетіледі.
Алдын ала жазылу және жеделдетіп қызмет көрсету қарастырылмаған.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы толық ақпарат Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің www.edu.gov.kz ресми сайтында, сондай-ақ білім беру ұйымдары ғимараттарының ақпараттық стендтерінде орналастырылады.
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі алушы осы Регламенттің 12-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап он бес жұмыс күнін құрайды.
9. Мынадай:
1) алушы осы Регламенттің 12-тармағында көрсетілген құжаттар пакетін толық ұсынбаған жағдайда;
2) денсаулық жағдайына байланысты жалпы білім беру ұйымдарында оқуға мүмкіндігі жоқ тұлғаларға;
3) шетелде уақытша тұратын немесе тұрақты тұруға кеткен, немесе оқушылардың халықаралық алмасу желісінде шетелде білім алушыларға;
4) негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарында уақытында оқуын аяқтамаған тұлғаларға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
10. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн алушыдан өтiнiш алған сәттен бастап мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн беру сәтiне дейiнгі мемлекеттiк қызмет көрсету кезеңдерi:
1) алушы білім беру ұйымына осы Регламенттің 12-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;

3. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается бесплатно.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Государственная услуга оказывается в здании организаций среднего образования, реализующие общеобразовательные учебные программы основного среднего, общего среднего образования, независимо от формы собственности и ведомственной подчиненности (далее - организация образования) и районным отделом образования – государственным учреждением «Аккайынский районный отдел образования» (далее – уполномоченный орган) согласно приложениям 12 к настоящему регламенту.
Помещение внутри здания, где предоставляется услуга, по размерам, расположению и конфигурации должно соответствовать условиям для предоставления качественных услуг. Для приемлемости условий ожидания и подготовки необходимых документов помещения оборудованы креслами и стульями.
Государственная услуга осуществляется ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов организацией образования.
Предварительная запись и ускоренное оформление не предусмотрены.
7. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на стендах, расположенных в здании организаций среднего образования, а также на официальном сайте уполномоченного органа и на сайте Министерства образования и науки Республики Казахстан - www.edu.gov.kz.
8. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем необходимых документов, определенных в пункте 12 настоящего Регламента, составляют пятнадцать рабочих дней.
9. В предоставлении государственной услуги отказывается:
1) в случае представления получателем неполного пакета документов, указанных в пункте 12 настоящего Регламента.
2) лицам, не имеющим возможности обучаться в общеобразовательных организациях образования по состоянию здоровья;
3) обучающимся, временно проживающим за рубежом или выезжающим на постоянное место жительства, либо обучающимся по линии международного обмена школьниками:
4) лицам, не завершившим своевременное обучение в организациях основного среднего и общего среднего образования.
10. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель предоставляет в организацию образования документы согласно пункту 12 настоящего Регламента;

2) білім беру ұйымының жауапты тұлғасы алушыға құжаттардың алынған күні туралы белгі қойылған тізімдеме береді;
3) білім беру ұйымының басшысы жұмысқа құжаттарды қабылдағаннан кейін келіп түскен құжаттардың және деректердің толықтығына және сенімділігіне тексерісті жүзеге асырады;
4) білім беру ұйымының басшысы экстернат нысанында оқуға рұқсат беруге немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды;
5) білім беру ұйымының жауапты тұлғасы алушыға экстернат нысанында оқуға рұқсат беруді немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді.
11. Білім беру ұйымында мемлекеттiк қызмет көрсету үшiн құжаттар қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың ең аз саны бiр қызметкердi құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісiндегі іс-әрекет (өзара іс-әрекет) тәртiбiнiң сипаттамасы
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы өтінішті еркін үлгіде ағымдағы жылғы 1 желтоқсаннан кешіктірмей білім беру ұйымы басшысының атына береді.
Өтінішке қоса:
1) білім алушылардың денсаулығы туралы медициналық-әлеуметтік сараптаманың анықтама-қорытындысын;
2) білім алушылардың ата-аналары немесе оларды алмастыратын тұлғалардың шетелде уақытша тұратындығы туралы анықтаманы, оқушылар алмасу желісі бойынша шетелде білім алғандығын растайтын құжатты;
3) білім алушылардың соңғы оқыған сыныбында берілген үлгерім табелінің көшірмесін (нотариалды расталған) ұсынады.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті барлық құжаттарды тапсырған кезде алушыға алынған күні туралы белгі қойылған тізімдеме беріледі.
14. Экстернді қорытынды аттестаттауға жіберу туралы шешім білім беру ұйымының педагогикалық кеңесінде қабылданады.
Тұлғаларды экстернат нысанындағы аттестаттауға жіберу туралы бұйрықты білім беру ұйымы шығарады.
15. Көрсетілген қызмет нәтижесін жеткізу алушының жеке қатысуымен болады.
16. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісінде мынадай ҚФБ әрекет етеді:
1) білім беру ұйымының жауапты тұлғасы;
2) білім беру ұйымының басшысы.
17. Әрбір әкiмшiлiк іс-әрекеттiң (рәсiмнің) орындалу мерзiмi көрсетіле отырып, әрбір ҚФБ әкiмшiлiк іс-әрекеттерінiң (рәсiмдердiң) дәйектілігі мен өзара іс-әрекетiнің мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы Регламенттiң 3-қосымшасында келтiрiлген.
18. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерісiндегі әкiмшiлiк іс-әрекеттердiң қисынды дәйектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айғақтайтын сызба осы Регламенттiң 4-қосымшасында келтiрiлген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
19. Мемлекеттік қызмет көрсетуге қатысатын уәкілетті органның, білім беру ұйымдарының басшылары және лауазымды тұлғалары (бұдан әрі – лауазымды тұлға) мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты тұлға болып табылады.
Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызметті сапалы және тиімді көрсетуге, сонымен қатар Қазақстан Республикасының заңнамасында қарастырылған тәртібінде белгіленген мерзімде мемлекеттік қызмет көрсетуді жүзеге асыруға, мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы олармен қабылданатын шешімдерге және әрекеттерге (әрекетсіздік) жауап береді.
«Негізгі орта, жалпы орта білім беру
ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға
рұқсат беру» мемлекеттік қызмет регламентіне
1- қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша уәкілетті орган
Уәкілетті органның атауы
Заңды мекен-жайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
Солтүстік Қазақстан облысы «Аққайың аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирново селосы, Труд көшесі, 16

2) ответственное лицо организации образования выдает получателю опись с отметкой о дне получения документов;
3) руководитель организации образования после принятия документов в работу осуществляет проверку полноты и достоверности поступивших документов и данных;
4) руководитель организации образования подписывает разрешение на обучение в форме экстерната, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги;
5) ответственное лицо организации образования выдает получателю разрешение на обучение в форме экстерната, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
11. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в организации образования, составляет один сотрудник.
4.Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги получатель подает заявление в произвольной форме на имя руководителя организации образования не позднее 1 декабря текущего учебного года.
К заявлению прилагаются:
1) справка-заключение медико-социальной экспертизы (далее - МСЭ) о состоянии здоровья обучающегося;
2) справка о временном проживании за рубежом родителей обучающегося или лиц, их заменяющих, документ, подтверждающий обучение за рубежом по линии обмена школьниками;
3) копии табелей (нотариально заверенные) успеваемости за последний класс обучения обучающегося.
13. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается опись с отметкой о дне получения.
14. Решение о допуске экстерна к итоговой аттестации принимается педагогическим советом организации образования.
Приказ о допуске лиц к аттестации в форме экстерната издается организацией образования.
15. Способ доставки результата оказания услуги - посредством личного посещения получателя.
16. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие СФЕ:
1) ответственное лицо организации образования;
2) руководитель организации образования.
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
18. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 4 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственную услугу
19. Ответственными лицами за оказание государственной услуги  являются руководители и должностные лица уполномоченного органа, организации образования, участвующие в процессе оказания государственной услуги (далее – должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за качество и эффективность оказания государственной услуги, а также за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги, за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях»
Уполномоченный орган по оказанию государственной услуги
Наименование
уполномоченного органа
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
Государственное учреждение «Аккайынский районный отдел образования» Северо –Казахстанской области»
Северо-Казахстанская область Аккайынский район, село Смирново,
улица Труда 16

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-14.00, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8-71532-2-10-05
«Негізгі орта, жалпы орта білім беру
ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға
рұқсат беру» мемлекеттік қызмет регламентіне
2- қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша білім беру ұйымдары
Білім бөлімінің атауы
Заңды мекен-жайы
Жұмыс тәртібі
Байланыс телефоны
1
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Аралағаш орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Аралағаш селосы
Күнде сағат 9.00-дан
18.00–ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 52641
2
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Астраханка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Астрахан селосы
Күнде сағат 9.00-дан
18.00–ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 29149
3
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Власовка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Власовка селосы
Күнде сағат 9.00-дан
18.00–ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 27598
4
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Ивановка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Ивановка селосы
Күнде сағат 9.00-дан
18.00–ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 52369
5
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Қиялы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Қиялы селосы
Күнде сағат 9.00-дан
18.00–ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 25535
6
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Ленин орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Ленинский селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8-71532-2-10-05
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях»
Организации образования по оказанию государственной услуги
Наименование
организации образования
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
1
Коммунальное государственное учреждение «Аралагашская средняя школа» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-
Казахстанс-
кая область, Аккайынский район, с.Аралагаш
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 52641
2
Коммунальное государственное учреждение «Астраханская средняя школа» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-
Казахстанс-
кая область, Аккайынский район, с.Астраханка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 29149
3
Коммунальное государственное учреждение «Власовская средняя школа» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-
Казахстанс-
кая область, Аккайынский район, с. Власовка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 27598
4
Коммунальное государственное учреждение «Ивановская средняя школа» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-
Казахстанс-
кая область, Аккайынский район,
с. Ивановка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 52369
5
Коммунальное государственное учреждение «Киялинская средняя школа» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-
Казахстанс-
кая область, Аккайынский район, с. Киялы
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 25535
6
Коммунальное государственное учреждение «Ленинская средняя школа» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-
Казахстанс-
кая область, Аккайынский район, с. Ленинское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье

8 (71532) 29472
7
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Полтавка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Полтавка селосы
Күнде сағат 9.00-дан
18.00–ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 26386
8
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Рублевка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Рублевка селосы
Күнде сағат 9.00-дан
18.00–ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 27419
9
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Смирнов №1 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі,
Күнде сағат 9.00-дан
18.00–ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 21168
10
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Смирнов №2 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі,
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 21245
11
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Смирнов №3 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Пушкин көшесі,
Күнде сағат 9.00-дан
18.00–ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 22249
12
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Совет орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Трудовое селосы
Күнде сағат 9.00-дан
18.00–ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 52649
13
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Тоқшын орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Тоқшын селосы
Күнде сағат 9.00-дан
18.00–ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі

8 (71532) 29472
7
Коммунальное государственное учреждение «Полтавская средняя школа» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-
Казахстанс-
кая область, Аккайынский район, с. Полтавка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 26386
8
Коммунальное государственное учреждение «Рублевская средняя школа» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-
Казахстанс-
кая область, Аккайынский район, с. Рублевка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 27419
9
Коммунальное государственное учреждение «Смирновская средняя школа № 1» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-
Казахстанс-
кая область, Аккайынский район, с. Смирново, ул. Труда
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 21168
10
Коммунальное государственное учреждение «Смирновская средняя школа №2» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-
Казахстанс-
кая область, Аккайынский район, с. Смирново, ул. Труда
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 21245
11
Коммунальное государственное учреждение «Смирновская средняя школа № 3» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, с. Смирново, ул. Пушкина
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 22249
12
Коммунальное государственное учреждение «Советская средняя школа» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, с. Трудовое
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 52649
13
Коммунальное государственное учреждение «Токушинская школа гимназия» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, с. Токуши
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье

8 (71532) 26625
14
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Шағалалы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Шағалалы, ауылы
Күнде сағат 9.00-дан
18.00–ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 23631
15
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Черкас орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Черкас селосы
Күнде сағат 9.00-дан
18.00–ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 52209
16
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Безлесный негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Безлесный селосы
Күнде сағат 9.00-дан
18.00–ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 51305
17
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Дайындық негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Дайындық селосы
Күнде сағат 9.00-дан
18.00–ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 29438
18
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Добровольский негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Добровольский селосы
Күнде сағат 9.00-дан
18.00–ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 51173
19
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Камышлов негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Камышлов селосы
Күнде сағат 9.00-дан
18.00–ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 52090
20
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Кучковка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Кучковка селосы

8 (71532) 26625
14
Коммунальное государственное учреждение «Чаглинская школа-агролицей» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, а. Шагалалы
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 23631
15
Коммунальное государственное учреждение «Черкасская средняя школа» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, с. Черкасское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 52209
16
Коммунальное государственное учреждение «Безлесенская основная школа» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, с. Безлесное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 51305
17
Коммунальное государственное учреждение «Дайындыкская основная школа» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, с. Дайындык
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 29438
18
Коммунальное государственное учреждение «Добровольская основная школа» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, с. Добровольское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 51173
19
Коммунальное государственное учреждение «Камышловская основная школа» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, с. Камышлово
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 52090
20
Коммунальное государственное учреждение «Кучковская основная школа» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, с. Кучковка

Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 51585
21
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Степной негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Степной селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 51721
22
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Төменка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Төменка селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 52089
23
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Көктерек бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Көктерек селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 21303
24
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Қанжығалы бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Қанжығалы селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 51307
25
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің «Аққайың аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Новороссийка бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Новороссийка селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71532) 52516
«Негізгі орта, жалпы орта білім беру
ұйымдарында экстернат нысанында
оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
3-қосымша
Әкiмшiлiк іс-әрекеттердiң (рәсiмдердiң) дәйектілігі мен өзара іс-әрекетiнің сипаттамасы
Негiзгi үдерістiң (жұмыстар барысының, ағынының) әрекеті
1
Әрекеттің №
1
2
3
2
ҚФБ атауы
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
Білім беру ұйымының басшысы
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
3
Әрекеттің (үдерістiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Осы Регламенттің 12-тармағында көрсетілген, алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау
Келіп түскен құжаттардың және деректердің толықтығын және сенімділігін тексеру, мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесiне қол қою
Алушыға мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесiн беру
4
Аяқтау нысаны
Алушыға құжаттардың алынған күні туралы белгі қойылған тізімдемені беру
Экстернат нысанында оқуға рұқсат беру немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімдері
Құжаттарды тапсырғанда бірден беріледі
15 жұмыс күн
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
-
«Негізгі орта, жалпы орта білім беру
ұйымдарында экстернат нысанында
оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
4-қосымша
Әкiмшiлiк іс-әрекеттердiң қисынды дәйектілігі арасындағы өзара байланысты айғақтайтын сызба

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 51585
21
Коммунальное государственное учреждение «Степная основная школа» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, с. Степное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 51721
22
Коммунальное государственное учреждение «Тюменская основная школа» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, с. Тюменка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 52089
23
Коммунальное государственное учреждение «Коктерекская начальная школа» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, с. Коктерек
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 21303
24
Коммунальное государственное учреждение «Канжигалинская начальная школа» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, с. Кежигалы
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 51307
25
Коммунальное государственное учреждение «Новороссийская начальная школа» государственного учреждения «Аккайынский районный отдел образования» акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, с. Новороссийка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71532) 52516
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Выдача разрешений на обучение в форме
экстерната в организациях
основного среднего,
общего среднего образования
Описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Руководитель организации образования
Ответственное лицо организации образования
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием представленных получателем документов, указанных в пункте 12 настоящего Регламента
Проверка полноты и достоверности поступивших документов и данных, подписание результата оказания государственной услуги
Выдача получателю результата оказания государственной услуги
4
Форма завершения
Выдача получателю описи с отметкой о дне получение документов
Разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Выдается сразу при сдачи документов
15 рабочих дней
6
Номер следующего действия
2
3
-
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Выдача разрешений на обучение в форме экстерната
в организациях основного среднего, общего среднего образования»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий