"2013-2015 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 10/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы N 20/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда N 2441 болып тіркелді. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 маусымдағы N 483 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 26.06.2014 N 483 хаты)
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына және 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілері туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабына сәйкес Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы» Тимирязев аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10/1 (2013 жылғы 17 қаңтардағы 2071 нөмірмен нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, 2013 жылғы 2 ақпандағы «Көтерілген тың» аудандық газетінде, 2013 жылғы 2 ақпандағы «Нива» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті 12, және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 817 065,9 мың теңге, соның ішінде келесілер бойынша:
салықтық түсімдер – 204 375 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 786,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім – 26 812 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 584 092 мың теңге;
2) шығындар – 1 849 390,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 30 257,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелеу – 33 754,4 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 3 496,5 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операция бойынша сальдо – 9 847 мың теңге;
соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алудан – 9 847 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттік дефицит (профицит) – -72 429,7 мың теңге;
6) бюджеттің дефицитін қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 72 429,7 мың теңге, соның ішінде:
арыздар түсімі – 33 754 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 496,5 мың теңге;
пайдаланатын бюджет қаражатының қалдықтары – 42 172,2 мың теңге.».
8-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«8. Нысаналы трансферттер республикалық бюджеттен 352 798 мың теңге сомасында 2013 жылға аудандық бюджетте келесі мөлшерлерде есепке алынсын:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 10/1 "О районном бюджете Тимирязевского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 10 декабря 2013 года N 20/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 декабря 2013 года N 2441. Утратило силу (письмо Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 26 июня 2014 года N 483)
Сноска. Утратило силу (письмо Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 26.06.2014 N 483)
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 10/1 «О районном бюджете Тимирязевского района на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2071 от 17 января 2013 года, опубликовано 2 февраля 2013 года в районной газете «Көтерілген тың», 2 февраля 2013 года в районной газете «Нива»), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Тимирязевского района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 817 065,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 204 375 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 786,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 812 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1 584 092 тысяч тенге;
2) затраты – 1 849 390,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30 257,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 33 754,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 496,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9 847 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 9 847 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге; 5) дефицит (профицит) бюджета – -72 429,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72 429,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 33 754 тысяч тенге;
погашение займов – 3 496,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 42 172,2 тысяч тенге.»;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Учесть в районном бюджете на 2013 год целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 352 798 тысяч тенге в следующих размерах:

1) 17 907 мың теңге – эпизоотикаға қарсы іс-шараларын өткізуге;
2) 4 768 мың теңге – ауылдық елді мекендердің мамандарына әлеуметтік қолдау көрсетуге;
3) 16 388 мың теңге – негізгі орта беру және жалпы орта білім беру мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға;
4) 320 мың теңге – үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық қамсыздандырумен қамтамасыз ету;
5) 5 749 мың теңге – ата-ананың қамқорынсыз қалған жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;
6) 12 202 мың теңге – мектепке дейінгі білім ұйымдарындағы тәрбиешілердің және мектеп мұғалімдерінің біліктілік санатына ай сайынғы үстеме ақы төлеу мөлшерін жоғарылатуға;
7) 3 196 мың теңге – үш деңгейлік жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдердің еңбекақысын жоғарылатуға;
8) 16 309 мың теңге – 2013 жылға Тимирязев ауданы бойынша мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға;
9) 708 мың теңге – мұқтаж азаматтарға үйде арнайы әлеуметтік қызметтерді ұсынуға;
10) 235 312 мың теңге – Тимирязев ауданының Хмельницкое селосындағы магистральді су желісі бұрмасын және су жүргізу жүйесінің алаңындағы құрылыстарды қайта жаңартуға;
11) 17 797 мың теңге – Тимирязев селосында 12 пәтерлі тұрғын үйді салуға;
12) 5 178 мың теңге – Тимирязев селосында 12 пәтерлі тұрғын үйдің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға;
13) 10 338 мың теңге – Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 862 «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасын бекіту туралы» қаулысымен бекітілген, «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы аясында селолық округтерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға;
14) 6 626 мың теңге - жергілікті атқарушы органдардың штаттық құрамын көбейтуге.».
Көрсетілген шешімнің 15-қосымшасы осы шешімнің 12-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
ХХ сессия төрағасы                         хатшысы
С. Мұстафин                                С. Мұстафин
«КЕЛІСІЛГЕН»
«Тимирязев ауданының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Т. Береская
2013 жылғы 9 желтоқсан
2013 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 20/1 мәслихат шешіміне
1-қосымша
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 10/1 мәслихат шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған Тимирязев ауданының бюджеті
Са-
на-
ты
Сы-
ны-
бы
Iшкi
сы-
ныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Кірістер

1) 17 907 тыс. тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2) 4 768 тыс. тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
3) 16 388 тыс. тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
4) 320 тыс. тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
5) 5 749 тыс. тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка–сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
6) 12 202 тыс. тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
7) 3 196 тыс. тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
8) 16 309 тыс. тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования по Тимирязевскому району на 2013 год;
9) 708 тыс. тенге – на предоставление специальных социальных услуг нуждающимся гражданам на дому;
10) 235 312 тыс. тенге – на реконструкцию отвода магистрального водовода на село Хмельницкое Тимирязевского района и сооружений на площадке водопроводных сетей;
11) 17 797 тыс. тенге – на строительство 12-квартирного жилого дома в селе Тимирязево;
12) 5 178 тыс. тенге – на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры 12-квартирного жилого дома в селе Тимирязево;
13) 10 338 тыс. тенге – на реализацию мер по содействию экономическому развитию сельских округов в рамках Программы «Развитие регионов», утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 862 «Об утверждении Программы «Развитие регионов»;
14) 6626 тыс. тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.».
Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель XX сессии                       Секретарь
районного маслихата                  районного маслихата
С. Мустафин                                С. Мустафин
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Тимирязевского района»           Т. Береская
9 декабря 2013 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 10 декабря 2013 года № 20/1
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года № 10/1
Бюджет Тимирязевского района на 2013 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тыс. тенге
I. Доходы