2014 жылға халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 583 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 қаңтарда № 2502 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімі аппаратының 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 59 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімі аппаратының 09.01.2015 № 59 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабының 2-тармағына сәйкес Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі төмендегідей белгіленсін:
1) 21 мен 29 жас аралығындағы жастар;
2) зейнеткерлік жасқа жеткенге дейін 50 жастан асқан адамдар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Пармановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ә.Мақұлбаев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2014 год
Постановление акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 25 декабря 2013 года № 583. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 января 2014 года № 2502. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо аппарата акима Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 9 января 2015 года № 59)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо аппарата акима Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 09.01.2015 № 59).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень нижеследующих лиц на 2014 год, относящихся к целевым группам:
1) молодежь в возрасте от 21 до 29 лет;
2) лица старше 50 лет до достижения пенсионного возраста.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Парманова Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                                А.Макулбаев