Қаратөбе ауылдық округінің аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы Қаратөбе ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 28 наурыздағы № 3 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 19 сәуірде № 2270 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы Қаратөбе ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 2 шілдедегі № 12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы Қаратөбе ауылдық округі әкімінің 02.07.2013 № 12 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңдарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан аумақтық инспекциясының Төлеби аудандық аумақтық инспекциясы бас мемлекеттік ветеринариялық–санитариялық инспекторының 2013 жылғы 27 ақпандағы № 01-13/65 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында ШЕШЕМІН:
1. Қаратөбе ауылдық округіне қарасты Балдыберек елді мекенінде қаңғыбас иттің құтыру ауруы пайда болуына байланысты Ә.Тұрдалиев көшесінен Даңғарашал көшесіне дейін шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратөбе ауылдық округ әкімі аппаратының бас маманы Е.Әшірбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі                                 Ж.Жолдасбеков

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима и ограничительных мероприятий на территории сельского округа Каратюбе
Решение акима Каратюбинского сельского округа Толебийского района Южно-Казахстанской области от 28 марта 2013 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 апреля 2013 года № 2270. Утратило силу решением акима Каратюбинского сельского округа Толебийского района Южно-Казахстанской области от 2 июля 2013 года № 12
Сноска. Утратило силу решением акима Каратюбинского сельского округа Толебийского района Южно-Казахстанской области от 02.07.2013 № 12.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно–санитарного инспектора Толебийской районной территориальной инспекции Южно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2013 года № 01-13/65 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением карантинного режима и ограничительных мероприятий от улицы А. Турдалиева до улицы Дангарашал в связи с возникновением заболевания бешенства бродячей собаки в селе Балдыберек Каратюбинского сельского округа.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на главного специалиста аппарата Каратюбинского сельского округа Е. Аширбаева.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа                                Ж. Жолдасбеков