"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 қарашадағы № 17/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 қарашада № 3096 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 19/8-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 27.12.2013 № 19/8-V шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 24 қазандағы № 15/180-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3078 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2803 болып тіркелген, «Абай елі» газетінің 2013 жылғы 8-15 қаңтардағы № 2, 2013 жылғы 16-23 қаңтардағы № 3 сандарында жарияланған) шешімге келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 123 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2626600,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 229723,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3562,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 700,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2388322,0 мың теңге;
бюджет қаражатының бос қалдықтары – 4293,9 мың теңге;
2) шығындар – 2626600,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 10003,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 12983,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2980,0 мың теңге»;
5 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» 01 функционалдық тобы 234160,8 мың теңге болып есептелсін»;
7 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Қорғаныс» 02 функционалдық тобы 16595,0 мың теңге болып есептелсін»;
8 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Білім беру» 04 функционалдық тобы 1228168,0 мың теңге болып есептелсін»;
9 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 10-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 ноября 2013 года № 17/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 ноября 2013 года № 3096. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2013 года № 19/8-V
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.12.2013 № 19/8-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 октября 2013 года № 15/180-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3078) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 10-3 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2803, опубликовано в газете «Абай елі» № 2 от 8-15 января 2013 года, № 3 от 16-23 января 2013 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 123 в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2626600,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 229723,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3562,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 700,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2388322,0 тысяч тенге;
свободные остатки бюджетных средств – 4293,9 тысяч тенге;
2) затраты – 2626600,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10003,4 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 12983,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2980,0 тысяч тенге»;
пункт 5 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера» 234160,8 тысяч тенге»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 02 «Оборона» 16595,0 тысяч тенге»;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 04 «Образование» 1228168,0 тысяч тенге»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:

«Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету» 06 функционалдық тобы 159623,0 мың теңге болып есептелсін»;
10 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы 420182,1 мың теңге болып есептелсін»;
11 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік» 08 функционалдық тобы 319648,2 мың теңге болып есептелсін»;
13 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі» 11 функционалдық тобы 17495,0 мың теңге болып есептелсін»;
15 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Басқалар» 13 функционалдық тобы 44004,2 мың теңге болып есептелсін»;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                 А. Балтақаева
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы                              Т. Аманғазы
Абай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 11 қарашадағы
№ 17/2-V шешіміне қосымша
Абай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 10-3 шешімі 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Сана
ты
Сыны
бы
Ішкі
сыны
бы
Ерек
шелі
гі
Атауы
Барлық кірістер
(мың теңге)
1
2
3
4
5
6
І. КІРІСТЕР

«Учесть по функциональной группе 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» 159623,0 тысяч тенге»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» 420182,1 тысяч тенге»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» 319648,2 тысяч тенге»;
пункт 13 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 11 «Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность» 17495,0 тысяч тенге»;
пункт 15 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 13 «Прочие» 44004,2 тысяч тенге»;
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                               А. Балтакаева
Секретарь Абайского
районного маслихата                                 Т. Амангазы
Приложение к решению
Абайского районного маслихата
от 11 ноября 2013 года № 17/2-V
Приложение к решению
Абайского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 10-3
Районный бюджет на 2013 год
Кате
го
рия
Класс
Под
класс
Спе
цифи
ка
Наименование
Всего доходы
(тыс. тенге)
1
2
3
4
5
6
І. ДОХОДЫ