"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11-2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 19-2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 желтоқсанда № 3129 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 01/11-319 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 30.12.2013 № 01/11-319 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістермен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 4 желтоқсандағы № 16/185-V шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3111 нөмірімен тіркелген) Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Бородулиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11-2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2801 нөмірімен тіркелген, аудандық «Пульс района»газетінің 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 4, «Аудан тынысы» газетінің 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 4 санында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 2978232,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 729135 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6789,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22166 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2220141,9 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 3081344,5 мың теңге;»;
16 тармақтағы екінші, бесінші, жетінші, онбірінші абзацтар келесі редакцияда жазылсын:
«33635,0 мың теңге – эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге;
8581,0 мың теңге – Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға;
387,0 мың теңге –үйде оқитын мүгедек балаларды құрал-жабдықпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге;

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 11-2-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 декабря 2013 года № 19-2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 декабря 2013 года № 3129. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2013 года № 01/11-319)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2013 № 01/11-319).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 декабря 2013 года № 16/185-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3111) Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 11-2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2801, опубликовано в районной газете «Пульс района» от 11 января 2013 года № 4, «Аудан тынысы» от 11 января 2013 года № 4) следующие изменения:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы - 2978232,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 729135 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6789,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 22166 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2220141,9 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 3081344,5 тысяч тенге;»;
пункт 16, абзацы второй, пятый, седьмой, одиннадцатый изложить в следующей редакции:
«33635,0 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
8581,0 тысяч тенге - на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы;
387,0 тысяч тенге - на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;