Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге сотталған адамдар үшiн қоғамдық жұмыстардың түрлерiн белгiлеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 24 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 ақпанда № 2878 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 25.11.2014 N 312 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
1997 жылғы 16 шiлдедегi Қазақстан Республикасының Қылмыстық кодексiнiң 42 бабына, 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Қылмыстық-атқару кодексiнiң 30 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 14-3) тармақшасына және 2 тармағына сәйкес Жарма ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге сотталған адамдар үшiн қоғамдық жұмыстардың түрлерi белгiленсiн: аумақтарды абаттандыру және жинау.
2. Шар қаласы, кенттер және ауылдық округтер әкiмдерi «Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қылмыстық-атқару жүйесi департаментi Жарма ауданының № 1 және № 2 қылмыстық-атқару инспекциясы» мемлекеттiк мекемелерімен келiсу бойынша қоғамдық жұмысқа тарту түрiнде жазаны өтеуге арналған объектiлердiң тiзiмдерiн сотқа тоқсан сайын ұсынсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Жарма ауданы әкiмiнiң орынбасары С.М. Брынзовқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Жарма ауданының әкімі
Келiсiлдi:
Шығыс Қазақстан облысы бойынша
Қылмыстық-атқару жүйесi департаментi
Жарма ауданы № 1 қылмыстық-атқару
инспекциясы бөлiмшесiнiң бастығы
Т. Қасымжанов
Қ. Мұсанов
25 қаңтар 2013 жыл
Шығыс Қазақстан облысы бойынша
Қылмыстық-атқару жүйесi департаментi
Жарма ауданы № 2 қылмыстық-атқару
инспекциясы бөлiмшесiнiң инспекторы
Р. Абдулгазинов
25 қаңтар 2013 жыл

Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 25 января 2013 года N 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 февраля 2013 года N 2878
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 25.11.2014 N 312.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, пунктом 1 статьи 30 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам: благоустройство и уборка территории.
2. Акимам города Шар, поселков и сельских округов по согласованию с государственными учреждениями «Уголовно-исполнительной инспекции № 1, № 2 Жарминского района Департамента Уголовно-исполнительной системы по Восточно-Казахстанской области» ежеквартально представлять в суды списки объектов для отбывания осужденными наказания в виде привлечения к общественным работам.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Жарминского района Брынзова С.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жарминского района
Согласовано:
Начальник отделения
Уголовно-исполнительной инспекции № 1
Жарминского района Департамента
Уголовно-исполнительной системы
по Восточно-Казахстанской области
Т. Касымжанов
К. Мусанов
25 января 2013 года
Начальник отделения
Уголовно-исполнительной инспекции № 2
Жарминского района Департамента
Уголовно-исполнительной системы
по Восточно-Казахстанской области
Р. Абдулгазинов
25 января 2013 года