Жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 1779 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 мамырда № 2938 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 140 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 20.04.2016 № 140 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметінің есебінде тұрған және бас бостандығынан айыру орындарынан босап шыққан тұлғаларды, сондай-ақ жұмысқа орналасуда қиындық көріп жүрген интернатты ұйымдардың кәмелеттік жасқа толмаған түлектерін әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды жұмыспен қамту үшін, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 2-тармағын, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы, 5-5), 5-6) тармақшаларын басшылыққа ала отырып, Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының жалпы есебінен бір пайыз мөлшерінде қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босап шыққан тұлғалар және интернатты ұйымдардың кәмелеттік жасқа толмаған түлектері үшін жұмыс орындар квотаcы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Зырян ауданы әкімінің орынбасары Қ.Ш. Ерембесовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданының әкімі Е. Сәлімов

Об установлении квоты рабочих мест
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 16 апреля 2013 года N 1779. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 06 мая 2013 года N 2938. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 20 апреля 2016 года № 140
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 20.04.2016 № 140.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В целях социальной защиты лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции и освобожденных из мест лишения свободы, а также несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, испытывающих затруднение в трудоустройстве, для обеспечения их занятости, руководствуясь пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, освобожденных из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере один процент от общей численности рабочих мест на предприятиях, в организациях и учреждениях всех форм собственности по Зыряновскому району.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Зыряновского района Ерембесова К.Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зыряновского района Е. Салимов