Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 7 шілдедегі № 1572 "Орал қаласы бойынша жекелеген санаттағы азаматтар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 1 қарашадағы № 3425 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 қарашада № 3358 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 14 казандағы № 3304 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 14.10.2016 ж. № 3304 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 7 шілдедегі № 1572 "Орал қаласы бойынша жекелеген санаттағы азаматтар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-211 тіркелген, 2011 жылғы 11 тамыздағы "Жайық үні" газетінде және 2011 жылғы 12 тамыздағы "Пульс города" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғ. Ғ. Орынғалиевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Көлгінов

О внесении изменения в постановление акимата города Уральска от 7 июля 2011 года № 1572 "Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан по городу Уральск"
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 1 ноября 2013 года № 3425. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 ноября 2013 года № 3358. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 14 октября 2016 года № 3304
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 14.10.2016 г. № 3304.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Уральска "Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категорий граждан по городу Уральск" от 7 июля 2011 года № 1572 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-211, опубликованное 11 августа 2011 года в газете "Жайық үні" и 12 августа 2011 года в газете "Пульс города") следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Урынгалиева Г. Г.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города А. Кульгинов