Ақжайық ауданы бойынша 2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 5 ақпандағы № 49 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 наурызда № 3195 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 42 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 24.01.2014 № 42 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Ақжайық аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қаңтардағы № 29-1 "Ақжайық ауданының 2011-2015 жылдарға арналған даму бағдарламасын бекіту туралы" шешіміне сәйкес және жұмыс берушілердің өтінімдері бойынша, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақжайық ауданында 2013 жылы қоғамдық жұмыстар жұмыссыздарға әдейі арналған уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Ақжайық ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Шиниязовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      Н. Турегалиев
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 5 ақпандағы
№ 49 қаулысымен бекітілді
Ақжайық ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар
жүргізетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты
жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін
ақының мөлшері және оларды қаржыландандыру
көздері және қоғамдық жұмыстарға айқындалған
сұраныстар мен ұсыныс
Ұйымдардың тізбелері
Қоғамдық жұмыс түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
1
"Ақсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты тазалау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20 - 40 құжаттар, 1 мың шаршы метрден кем емес
2
"Ақжол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты тазалау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20 - 40 құжаттар, 1 мың шаршы метрден кем емес
3
"Алмалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды жеткізу, аумақты тазалауға көмек көрсету
20 - 40 құжаттар, 1 мың шаршы метрден кем емес
4
"Алғабас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты тазалау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20 - 40 құжаттар, 1 мың шаршы метрден кем емес
5
"Базаршолан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды жеткізу, аумақты тазалау
20 - 40 құжаттар, 1 мың шаршы метрден кем емес
6
"Базартобе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты тазалау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20 - 40 құжаттар, 1 мың шаршы метрден кем емес
7
"Бударин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты тазалау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20 - 40 құжаттар, 1 мың шаршы метрден кем емес
8
"Есенсай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты тазалау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20 - 40 құжаттар, 1 мың шаршы метрден кем емес
9
"Жайық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды жеткізу, аумақты тазалау
20 - 40 құжаттар, 1 мың шаршы метрден кем емес
10
"Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты тазалау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20 - 40 құжаттар, 1 мың шаршы метрден кем емес
11
"Жаңабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, аумақты тазалауға
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 1 мың шаршы метрден кем емес
12
"Қабыршақты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды жеткізу, аумақты тазалау
20 - 40 құжаттар, 1 мың шаршы метрден кем емес
13
"Қарауылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты тазалау
1 мың шаршы метрден кем емес
14
"Құрайлысай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты тазалау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20 - 40 құжаттар, 1 мың шаршы метрден кем емес
15
"Мерген ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды жеткізу, аумақты тазалау
20 - 40 құжаттар, 1 мың шаршы метрден кем емес
16
"Сарытоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемсі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты тазалау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20 - 40 құжаттар, 1 мың шаршы метрден кем емес
17
"Тайпақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты тазалау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20 - 40 құжаттар, 1 мың шаршы метрден кем емес
18
"Чапаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты тазалау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20 - 40 құжаттар, 1 мың шаршы метрден кем емес
19
"Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Ақжайық ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20 - 40 құжаттар
20
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20 - 40 құжаттар
21
Ақжайық ауданы әкімдігінің "Жайықтехсервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (шаруашылық жүргізу құқығына негізделген)
аумақты тазалау
1 мың шаршы метрден кем емес аумақты жинау
22
"Батыс Қазақстан облысының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі (Ақжайық ауданының прокуратурасы)
құжаттарды жеткізу
20 - 40 құжаттар
23
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Батыс Қазақстан облыстық филиалы"
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20 - 40 құжаттар
24
"Нұр Отан" Халықтық Демократиялық партиясы" қоғамдық бірлестігінің Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық филиалы
іс қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20 - 40 құжаттар
25
Батыс Қазақстан облысы "Ақжайық ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекеме
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20 - 40 құжаттар
26
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Ақжайық аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, аумақты тазалау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 1 мың шаршы метрден кем емес
27
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті "Батыс Қазақстан облысы бойынша Жылжымайтын мүлік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Ақжайық филиалы
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20 - 40 құжаттар
28
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Батыс Қазақстан облыстық сотының кеңсесі"
мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20 - 40 құжаттар
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының көлемі
Қаржыландыру көздері
Тапсырыс бойынша сұраным
Ұсыныс
1
Қазақстан Респуб-
ликасының еңбек заң-
намасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Респуб-
ликасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Респуб-
ликалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
85
68
2
Қазақстан Респуб-
ликасының еңбек заң-
намасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Респуб-
ликасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Респуб-
ликалық және жергiлiктi бюджет-
тердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша

Об организации и финансировании общественных работ на 2013 год по Акжаикскому району
Постановление акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 5 февраля 2013 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 марта 2013 года № 3195. Утратило силу постановлением акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 24 января 2014 года № 42
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 24.01.2014 № 42 (вводится в действие со дня первого официального опубликования)
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", решением Акжаикского районного маслихата от 14 января 2011 года № 29-1 "Об утверждении Программы развития Акжаикского района на 2011-2015 годы" и с учетом заявок работодателей, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы на 2013 год в Акжаикском районе, путем создания временных рабочих мест предназначенных специально для безработных.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определить спрос и предложение на общественные работы по Акжаикскому району.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Т. С. Шиниязова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      Н. Турегалиев
Утверждено
постановлением акимата
Акжаикского района
от 5 февраля 2013 года № 49
Перечень организаций, в которых будут
проводиться общественные работы, виды,
объемы и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда участников и источники их
финансирования и определить спрос и предложение
на общественные работы по Акжаикскому району
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объем общественных работ
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксуатского аульного округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территорий
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, 20 - 40 документов, не менее 1-й тысячи квадратных метров
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжолского аульного округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территорий
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, 20 - 40 документов, не менее 1-й тысячи квадратных метров
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Алмалинского аульного округа"
доставка документов, уборка территорий
20 - 40 документов, не менее 1-й тысячи квадратных метров
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Алгабасского аульного округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территорий,
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, 20 - 40 документов, не менее 1-й тысячи квадратных метров
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Базаршоланского аульного округа"
доставка документов, уборка территорий,
20 - 40 документов, не менее 1-й тысячи квадратных метров
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Базартюбинского аульного округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территорий,
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, 20 - 40 документов, не менее 1-й тысячи квадратных метров
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Бударинского аульного округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территорий,
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, 20 - 40 документов, не менее 1-й тысячи квадратных метров
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Есенсайского аульного округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территорий,
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, 20 - 40 документов, не менее 1-й тысячи квадратных метров
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Жаикского аульного округа"
доставка документов, уборка территорий,
20 - 40 документов, не менее 1-й тысячи квадратных метров
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Жамбульского аульного округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территорий,
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, 20 - 40 документов, не менее 1-й тысячи квадратных метров
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанабулакского аульного округа"
оказание помощи в делопроизводстве, уборка территорий
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, не менее 1-й тысячи квадратных метров
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Кабыршактинского аульного округа"
доставка документов, уборка территорий,
20 - 40 документов, не менее 1-й тысячи квадратных метров
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Караултюбинского аульного округа"
уборка территорий,
не менее 1-й тысячи квадратных метров
14
Государственное учреждение "Аппарат Акима Курайлысайского ауыльного округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территорий,
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, 20 - 40 документов, не менее 1-й тысячи квадратных метров
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Мергеневского аульного округа"
доставка документов, уборка территорий,
20 - 40 документов, не менее 1-й тысячи квадратных метров
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Сартогайского аульного округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территорий,
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, 20 - 40 документов, не менее 1-й тысячи квадратных метров
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Тайпакского аульного округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территорий,
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, 20 - 40 документов, не менее 1-й тысячи квадратных метров
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Чапаевского аульного округа"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов, уборка территорий,
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, 20 - 40 документов, не менее 1-й тысячи квадратных метров
19
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Акжаикского района Департамента внутренних дел Западно-
Казахстанской области"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, 20 - 40 документов
20
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Акжаикского района Западно-
Казахстанской области" Министерства обороны Республики Казахстан
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, 20 - 40 документов
21
Государственное коммунальное предприятие "Жаиктехсервис" Акимата Акжаикского района (на праве хозяйственного ведения )
уборка территорий
не менее 1-й тысячи квадратных метров
22
Государственное учреждение "Прокуратура Западно-
Казахстанской области" (Прокуратура Акжаикского района)
доставка документов
20 - 40 документов
23
Западно-
Казахстанский областной филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, 20-40 документов
24
Акжаикский районный филиал Западно-
Казахстанской области общественного объединения "Народно- Демократическая партия "Нур Отан"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, 20 - 40 документов
25
Государственное учреждение "Аппарат Акима Акжаикского района" Западно-
Казахстанской области
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, 20 - 40 документов
26
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Акжаикская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-
Казахстанской области
оказание помощи в делопроизводстве, уборка территорий
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, не менее 1-й тысячи квадратных метров
27
Акжаикский филиал РГКП "Центр по недвижимости Комитета регистрационной службы Министерства Юстиции Республики Казахстан по Западно-
Казахстанской области"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, 20 – 40 документов
28
Государственное учреждение "Канцелярия Западно-
Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка документов
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, 20 – 40 документов
продолжение таблицы
Конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников
Источники финанси-
рования
Спрос по заявкам
Предло-
жение
1
Продол-
жительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, преду-
смотренные трудовым законо-
дательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индиви-
дуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установ-
ленной действующим законо-
дательством Республики Казахстан
Из средств респуб-
ликанского и местных бюджетов и средств работо-
дателей по их заявкам
85
68
2
Продол-
жительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, преду-
смотренные трудовым законо-
дательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индиви-
дуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установ-
ленной действующим законо-
дательством Республики Казахстан
Из средств респуб-
ликанского и местных бюджетов и средств работо-
дателей по их заявкам