Жаңақала ауданы бойынша 2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 21 ақпандағы № 61 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 наурызда № 3220 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 6 ақпандағы № 37 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 06.02.2014 № 37 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын, Жаңақала аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 27-3 "Жаңақала ауданының 2011-2015 жылдарға арналған аумақтық даму бағдарламасын бекіту туралы" шешімін басшылыққа алып және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңақала ауданында 2013 жылы қоғамдық жұмыстар жұмыссыздарға әдейі арналған уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Жаңақала ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      Л. Р. Хайретдинов
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 21 ақпандағы № 61
қаулысымен бекітілген
Жаңақала ауданы бойынша қоғамдық
жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың
тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың
түрлерi, көлемi мен нақты
жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне
төленетiн ақының мөлшерi және оларды
қаржыландандыру көздерi бекiтiлсiн
және қоғамдық жұмыстарға айқындалған
сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тізбелері
Қоғамдық жұмыс түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың
нақты жағдайлары
1
"Жаңақала ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 855 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
2
"Жаңақала аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекеме
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты жинау

Об организации и финансировании общественных работ на 2013 год по Жангалинскому району
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 21 февраля 2013 года № 61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 марта 2013 года № 3220. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 6 февраля 2014 года № 37
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 06.02.2014 № 37 (вводится в действие со дня первого официального опубликования)
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", решением Жангалинского районного маслихата от 13 апреля 2011 года № 27-3 "Об утверждении программы развития территорий Жангалинского района на 2011-2015 годы" и с учетом заявок работодателей акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы на 2013 год в Жангалинском районе, путем создания временных рабочих мест предназначены специально для безработных.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определить спрос и предложение на общественные работы по Жангалинскому району.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      Л. Р. Хайретдинов
Утверждено постановлением
акимата Жангалинского района
от 21 февраля 2013 года № 61
Перечень организаций,
в которых будут проводиться
общественные работы, виды, объемы
и конкретные условия общественных
работ, размеры оплаты труда
участников и источники их
финансирования и определить спрос
и предложение на общественные работы
по Жангалинскому району
Перечень организаций
Виды общест-
венных работ
Объем общественных работ
Конкретные условия общественных работ
1
Государственное учреждение "Аппарат Акима Жангалинского района"
оказание помощи в делопро- изводстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 855 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
2
Государственное учреждение "Аппарат Жангалинского районного маслихата"
оказание помощи в делопро- изводстве, доставка документов, уборка территории

кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 10 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
3
"Жаңақала ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 1270 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
4
"Жаңақазан ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 367 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
5
"Көпжасар ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 3 мың шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
6
"Жаңажол ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 138, 70 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
7
"Мастексай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 19 500 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
8
"С. Мендешев ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 2 мың шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
9
"Қызылоба ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты жинау

регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 10 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Жангалинского аульного округа"
оказание помощи в делопро- изводстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 1270 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанаказанского аульного округа"
оказание помощи в делопро- изводстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 367 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Копжасарского аульного округа"
оказание помощи в делопро- изводстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанажолского аульного округа"
оказание помощи в делопро- изводстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов,
уборка территории не менее 138,70 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Мастексайского аульного округа"
оказание помощи в делопро- изводстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов,
уборка территории не менее 19 500 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
8
Государственное учреждение "Аппарат акима С. Мендешев-
ского аульного округа"
оказание помощи в делопро- изводстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов,
уборка территории не менее 2-х тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылобинского сельского округа"
оказание помощи в делопро- изводстве, доставка документов, уборка территории

кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 32,0 мың шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
10
"Пятимар ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 1268,0 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
11
"Бірлік ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 12 480 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
12
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Батыс Қазақстан облыстық сотының кеңсесі" мемлекеттік мекемесі (Жаңақала аудандық соты)
құжаттарды жеткізу, аумақты жинау
20-40 құжаттарды жеткізу, 1200 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
13
"Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Жаңақала ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинау, тұрғын үйлер мен көшенің тыныштығын сақтауға көмек көрсету
730 шаршы метрден кем емес аумақты жинау, бекiтiлген аумақ бойынша
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
14
"Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Батыс Қазақстан облысының әділет департаменті Жаңақала ауданының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 100 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
15
"Жаңақала ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 220 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
16
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар департа-
ментінің "Өрт сөндіру және авариялық-
құтқару жұмыстары қызметі" мемлекеттік мекемесі (Жаңақала аудандық № 14 өрт сөндіру бөлімі)
аумақты жинау
1200 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
17
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департамен-
тінің Жаңақала ауданы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
18
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнер-
кәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Жаңақала аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу,
1656 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
19
"Батыс Қазақстан облысының Статистика департаменті" мемлекеттік мекемесі (Жаңақала аудандық статистика басқармасы)
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу,
43 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
20
"Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Жайық Каспий экология департаменті" мемлекеттік мекемесінің Батыс Қазақстан облыстық филиалы
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу,
20 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
21
"Қазақстан Республикасы Қаржы министр-
лігінің Қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департамен-
тінің Жаңақала аудандық қазынашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 1600 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
22
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жаңақала аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны.
аумақты жинау
4200 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
23
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-
эпидеми-
ологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Жаңақала ауданы бойынша санитарлық- эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинау, құжаттарды жеткізу

регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 32,0 тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Пятимарского аульного округа"
оказание помощи в делопро- изводстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов,
уборка территории не менее 1268, 0 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Брликского аульного округа"
оказание помощи в делопро- изводстве, доставка документов, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 12 480 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
12
Государственное учреждение "Канцелярия Западно-
Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)" (Жангалинский районный суд)
доставка документов, уборка территории
доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 1200 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
13
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Жангалинского района Департамента внутренних дел Западно-
Казахстанской области"
уборка территории, оказание помощи в соблюдении спокойствия жилых домов и улиц
уборка территории не менее 730 квадратных метров по закрепленной территории
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
14
Государственное учреждение "Управление юстиции Жангалинского района Департамента юстиции Западно-
Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
оказание помощи в делопро- изводстве, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, уборка территории не менее 100 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
15
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны"
оказание помощи в делопро- изводстве, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, уборка территории не менее 220 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
16
Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-
спасательных работ" Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-
Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
уборка территории
не менее 1200 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
17
Государственное учреждение " Налоговое управление по Жангалинскому району Налогового департамента по Западно-
Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан"
оказание помощи в делопро- изводстве
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
18
Государственное учреждение "Жангалинская районная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышлен-
ном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
оказание помощи в делопро- изводстве, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, уборка территории не менее 1656 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
19
Государственное учреждение "Департамент статистики Западно-
Казахстанской области" (Управление статистики Жангалинского района)
оказание помощи в делопро- изводстве, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, уборка территории не менее 43 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
20
Западно-
Казахстанский областной филиал госу-
дарственного учреждения "Жайык-
Каспийский департамент экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан"
оказание помощи в делопро- изводстве, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, уборка территории не менее 20 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
21
Государственное учреждение "Жангалинское районное управление казначейства Департамента казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан "
оказание помощи в делопро- изводстве, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, уборка территории не менее 1600 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
22
Государственное коммунальное казенное предприятие "Джангалинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-
Казахстанской области
уборка территории
не менее 4200 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
23
Государственное учреждение "Управление государствен-
ного санитарно- эпидемио-
логического надзора по Жангалинскому району Департамента по Западно-
Казахстанской области Комитета госу-
дарственного санитарно- эпидемио-
логического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан"
уборка территории, доставка документов

136,5 шаршы метрден кем емес аумақты жинау, 20-40 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
24
"Батыс Қазақстан облыстық санитарлық- эпидеми-
ологиялық сараптама орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Жаңақала ауданы бойынша филиалы
аумақты жинау
50-60 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
25
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автомат-
тандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" (Жаңақала аудандық бөлімі)
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 211,7 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
26
"Жаңақала аудандық білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 3600 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
27
"Жаңақала аудандық орталық-
тандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекеме
аумақты жинау
1200 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
28
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Ауданаралық сауықтыру ауруханасы" оңалту орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
аумақты жинау
4964,5 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
29
Жаңақала аудандық білім беру бөлімінің "Жаңақала аудандық балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
аумақты жинау
4000 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
30
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот актілерін орындау комитеті Батыс Қазақстан облысы Сот актілерін орындау Департаменті" мемлекеттік мекемесінің филиалы "Жаңақала ауданының аумақтық бөлімі
құжаттарды жеткізу, аумақты жинау

не менее 136,5 квадратных метров, доставка 20-40 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
24
Филиал Респуб-
ликанского го-
сударственного казенного предприятия "Западно-
Казахстанский областной центр санитарно-
эпидемио-
логической экспертизы" по Жангалинскому району
уборка территории
не менее 50- 60 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
25
Филиал Респуб-
ликанского го-
сударственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-
Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Отдел Жангалинского района)
оказание помощи в делопро- изводстве, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, уборка территории не менее 211,7 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
26
Государственное учреждение "Жангалинский районный отдел образования"
оказание помощи в делопро- изводстве, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, уборка территории не менее 3600 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
27
Государственное учреждение "Жангалинская районная
централизо-
ванная библиотечная система"
уборка территории
не менее 1200 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
28
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ауданаралық сауықтыру ауруханасы" оңалту орталығы" управления здравоохранения акимата Западно-
Казахстанской области
уборка территории
не менее 4964,5 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
29
Государственное коммунальное казенное предприятие "Жангалинский районный детский сад" отдела образования Жангалинского района
уборка территории
не менее 4000 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
30
филиал государ-
ственного учреждения "Департамент по исполнению судебных актов Западно-
Казахстанской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан" "Территориаль-
ный отдел Жангалинского района"
доставка документов, уборка территории

кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу, 15-20 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
49
"Жаңақала аудандық кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекеме
аумақты жинау
3 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
50
"Жаңақала аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
51
"Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының жұмыспен қамту орталығы" мемлекеттік мекеме
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды жеткізу
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
52
"Қазақстан Республикасының халықты әлеуметтік жағынан қорғау және еңбек министр-
лігінің зейнетақы төлеу мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның Батыс Қазақстан облыстық филиалы
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
53
"Батыс Қазақстан облысы білім басқармасының Жаңақала аудандық мектептен тыс жұмыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
аумақты жинау
3600 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
54
Жаңақала аудандық білім бөлімінің " Кали Жантілеуов атындағы балалар саз мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
аумақты жинау

регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 15-20 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
49
Государственное учреждение "Жангалинский районный отдел предприни-
мательства, сельского хозяйства и ветеринарии"
уборка территории
не менее 3-х тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
50
Государственное учреждение "Жангалинский районный отдел занятости и социальных программ"
оказание помощи в делопро- изводстве, доставка документов
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
51
Государственное учреждение "Центр занятости Жангалинского района Западно-
Казахстанской области"
оказание помощи в делопро- изводстве, доставка документов
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
52
Западно-
Казахстанский областной филиал респуб-
ликанского го-
сударственного казенного предприятия "Государствен-
ный центр по выплате пенсий министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" (Отделение Жангалинского района)
оказание помощи в делопро- изводстве
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
53
Государственное коммунальное казенное предприятие "Жангалинский районный центр внешкольной работы управление Западно-
Казахстанской области"
уборка территории
не менее 3600 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
54
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детская музыкальная школа имени Кали Жантилеуова" Жангалинского районного отдела образования
уборка территории

310,0 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
55
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнер-
кәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің "Республи-
калық фито-
санитарлық диагностика және болжамдар әдістемелік орталығы” мемлекеттік мекемесінің Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық филиалы заңды ұйым филиал
аумақты жинау
44 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
56
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Жаңақала колледжі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
аумақты жинау
12804 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
57
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар департаменті Жаңақала аудандық Төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 50 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
58
"Батыс Қазақстан облысының прокурату-
расы" мемлекеттік мекеме (Жаңақала ауданының прокурату-
расы)
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 277,1 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
59
"Жаңақала аудандық балалар мен жасөспірімдер туризмі және экология орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 675 шаршы метрден кем емес аумақты жинау
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
60
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Жылжымайтын мүлік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (Жаңақала ауданының филиалы)
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, аумақты жинау

не менее 310,0 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
55
Жангалинский районный филиал Западно-
Казахстанской области Госу-
дарственного учреждения "Республикан-
ский методический центр фитосанитарной диагностики и прогнозов" Комитета государственной инспекций в агропромышлен-
ном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
уборка территории
не менее 44 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
56
Государственное коммунальное казенное предприятие "Жангалинский колледж" управления образования акимата Западно-
Казахстанской области
уборка территории
не менее 12804 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
57
Государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Жангалинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-
Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
оказание помощи в делопро- изводстве, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, уборка территории не менее 50 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
58
Государственное учреждение "Прокуратура Западно-
Казахстанской области" (Прокуратура Жангалинского района)
оказание помощи в делопро- изводстве, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, уборка территории не менее 277,1 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
59
Государственное коммунальное казенное предприятие "Жангалинский районный центр детско-
юношеского туризма и экологии"
оказание помощи в делопро- изводстве, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, уборка территории не менее 675 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
60
Республиканское государственное казенное предприятие "Центр по недвижимости по Западно-
Казахстанской области" Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан (Филиал Жангалинского района)
оказание помощи в делопро- изводстве, уборка территории