Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 287 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 желтоқсанда № 3379 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 шілдедегі № 262 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 15.07.2016 № 262 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін үш пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. "Сырым аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қолданыстағы заңнамаларға сәйкес осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Ә. Жоламановқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Шыныбеков

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 18 декабря 2013 года № 287. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 декабря 2013 года № 3379. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 15 июля 2016 года № 262
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 15.07.2016 № 262 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции в размере трех процентов.
2. Государственному учреждению "Сырымский районный отдел занятости и социальных программ" в установленном законодательством порядке принять необходимые меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Жоламанова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким района А. Шыныбеков