Тасқала ауданы Қазақстан ауылдық округінің Атамекен, Молочная, Қалмақ шабын, Аяқ, Қисық сай елді мекендері аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Қазақстан ауылдық округінің әкімінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 4 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 мамырда № 3292 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Қазақстан ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Қазақстан ауылдық округі әкімінің 25.12.2015 № 7 шешімімен.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Қазақстан облысы Тасқала ауданы Қазақстан ауылдық округінің әкімінің 02.06.2014 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі "Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Тасқала аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 89 ұсынысы негізінде және жануарлардың аса жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Тасқала ауданы Қазақстан ауылдық округінің Атамекен, Молочная, Қалмақ шабын, Аяқ, Қисық сай елді мекендері аумағында мүйізді ірі қара малынан бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қазақстан облысы Тасқала ауданы Қазақстан ауылдық округінің әкімінің 02.06.2014 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі "Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Тасқала аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын шараларды қабылдау ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қазақстан ауылдық округі әкімі аппаратының бас маман – мал дәрігері Н. Естековке жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ауылдық округ әкімі А. Киреев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің
Тасқала аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________Ғ. Кенжешев

Об установлении ограничительных мероприятии на территории населенных пунктов Атамекен, Молочная, Калмак шабын, Аяк, Кисык сай Казахстанского аульного округа Таскалинского района
Решение акима Казахстанского аульного округа Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 30 апреля 2013 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 мая 2013 года № 3292. Утратило силу решением акима Казахстанского сельского округа Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2015 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Казахстанского сельского округа Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 25.12.2015 № 7.
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения акима Казахстанского аульного округа Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 02.06.2014 № 6 (вводится в действие после дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Таскалинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 28 марта 2013 года № 89 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким аульного округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия, в связи с возникновением заболевания бруцеллеза крупного рогатого скота на территории населенных пунктов Атамекен, Молочная, Калмак шабын, Аяк, Кисык сай Казахстанского аульного округа Таскалинского района.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения акима Казахстанского аульного округа Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 02.06.2014 № 6 (вводится в действие после дня первого официального опубликования).
2. Рекомендовать государственному учреждению "Таскалинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию) принять меры, вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста – ветеринарного врача аппарата акима Казахстанского аульного округа Н. Естекова.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким аульного округа А. Киреев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Таскалинская
районная территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля
и надзора" Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
_____________Г. Кенжешев

30.04.2013 ж.

30.04.2013 г.