"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 90 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 11 сәуірде № 9309 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2014.09.18 № 403 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8397 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 маусымдағы № 170-171 (27444-27445) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
бюджет түсімдерінің сыныптамасында:
2 «Салықтық емес түсiмдер» санатында:
06 «Басқа да салықтық емес түсiмдер» атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«06 Өзге де салықтық емес түсiмдер»;
1 «Басқа да салықтық емес түсiмдер» атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«1 Өзге де салықтық емес түсiмдер»;
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 «Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» функционалдық тобында:
1 «Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар» функционалдық кіші тобында:
101 «Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі», 102 «Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы», 104 «Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi» және 106 «Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
105 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
106 «Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
110 «Облыс мәслихатының аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Облыс мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
111 «Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының қызметін қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
112 «Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
120 «Облыс әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 1 апреля 2014 года № 90. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 апреля 2014 года № 9309. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.09.2014 № 403.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71 «Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8397, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 18 мая 2013 года № 170-171 (27444-27445) следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в классификации поступлений бюджета:
в категории 2 «Неналоговые поступления»:
в наименовании класса 06 «Прочие неналоговые поступления» внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в наименовании подкласса 1 «Прочие неналоговые поступления» внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера»:
в функциональной подгруппе 1 «Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления»:
по администраторам бюджетных программ 101 «Администрация Президента Республики Казахстан», 102 «Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан», 104 «Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан» и 106 «Национальный центр по правам человека»:
наименование бюджетной программы 105 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов» изложить в следующей редакции:
«105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
бюджетную программу 106 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов» исключить;
по администратору бюджетных программ 110 «Аппарат маслихата области»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по обеспечению деятельности маслихата области»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 111 «Аппарат маслихата города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по обеспечению деятельности маслихата города республиканского значения, столицы»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 112 «Аппарат маслихата района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 120 «Аппарат акима области»:

637 «Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесi», 690 «Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы» және 694 «Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
105 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
106 «Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
2 «Қаржылық қызмет» функционалдық кіші тобында:
217 «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
105 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
106 «Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
222 «Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
022 «Заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттiң қатысуы арқылы бюджеттік инвестициялық жобалардың және бюджеттiк инвестициялардың іске асырылуына мониторинг және бағалау жүргізу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«022 Бюджеттік инвестициялық жобалардың және заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы арқылы бюджеттік инвестициялардың іске асырылуына бағалау жүргізу»;
257 «Облыстың қаржы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
274 «Облыстың мемлекеттік активтер және сатып алу басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
356 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
406 «Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
105 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
106 «Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
452 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Ауданның (областық манызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
489 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;

по администраторам бюджетных программ 637 «Конституционный Совет Республики Казахстан», 690 «Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан» и 694 «Управление делами Президента Республики Казахстан»:
наименование бюджетной программы 105 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов» изложить в следующей редакции:
«105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
бюджетную программу 106 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов» исключить;
в функциональной подгруппе 2 «Финансовая деятельность»:
по администратору бюджетных программ 217 «Министерство финансов Республики Казахстан»:
наименование бюджетной программы 105 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов» изложить в следующей редакции:
«105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
бюджетную программу 106 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов» исключить;
по администратору бюджетных программ 222 «Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан»:
наименование бюджетной программы 022 «Проведение мониторинга и оценки реализации бюджетных инвестиционных проектов и бюджетных инвестиций посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц» изложить в следующей редакции:
«022 Проведение оценки реализации бюджетных инвестиционных проектов и бюджетных инвестиций посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц»;
по администратору бюджетных программ 257 «Управление финансов области»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 274 «Управление государственных активов и закупок области»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 356 «Управление финансов города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 406 «Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета»:
наименование бюджетной программы 105 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов» изложить в следующей редакции:
«105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
бюджетную программу 106 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов» исключить;
по администратору бюджетных программ 452 «Отдел финансов района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 489 «Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;

003 «Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар» және 007 «Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
678 «Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
105 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
106 «Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
2 «Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру» функционалдық кіші тобында:
120 «Облыс әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
012 «Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
121 «Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
012 «Жұмылдыру дайындығы және республикалық маңызы бар қаланы, астананы жұмылдыру» және 014 «Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
122 «Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 «Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
202 «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
105 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
106 «Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
250 «Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 003 «Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности» и 007 «Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 678 «Республиканская гвардия Республики Казахстан»:
наименование бюджетной программы 105 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов» изложить в следующей редакции:
«105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
бюджетную программу 106 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов» исключить;
в функциональной подгруппе 2 «Организация работы по чрезвычайным ситуациям»:
по администратору бюджетных программ 120 «Аппарат акима области»:
по бюджетной программе 012 «Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 121 «Аппарат акима города республиканского значения, столицы»:
по бюджетным программам 012 «Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения, столицы» и 014 «Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения, столицы»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 122 «Аппарат акима района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 006 «Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 202 «Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан»:
наименование бюджетной программы 105 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов» изложить в следующей редакции:
«105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
бюджетную программу 106 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов» исключить;
по администратору бюджетных программ 250 «Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области»:

001 «Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» және 005 «Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
296 «Облыстың жұмылдыру дайындығы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
387 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, азаматтық қорғаныс саласындағы органдардың аумақтық органы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың азаматтық қорғаныс іс-шаралары» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
03 «Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» функционалдық тобында:
1 «Құқық қорғау қызметi» функционалдық кіші тобында:
201 «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
045 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз етуге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«045 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз етуге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер»;
мынадай мазмұндағы 058 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«058 Алматы облысының облыстық бюджетіне әкімшілік полиция қызметкерлерінің қосымша штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
105 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
106 «Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
252 «Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий» и 005 «Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 296 «Управление по мобилизационной подготовке области»:
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 387 «Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, Гражданской обороны, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 004 «Мероприятия гражданской обороны города республиканского значения, столицы»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной группе 03 «Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность»:
в функциональной подгруппе 1 «Правоохранительная деятельность»:
по администратору бюджетных программ 201 «Министерство внутренних дел Республики Казахстан»:
в наименовании бюджетной программы 045 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение безопасности дорожного движения» внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить бюджетной программой 058 следующего содержания:
«058 Целевые текущие трансферты областному бюджету Алматинской области на содержание дополнительной штатной численности сотрудников административной полиции»;
наименование бюджетной программы 105 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов» изложить в следующей редакции:
«105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
бюджетную программу 106 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов» исключить;
по администратору бюджетных программ 252 «Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета»:

001 «Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер», 013 «Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері», 014 «Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру» және 015 «Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
352 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер қамтамасыз ету», 012 «Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері», 013 «Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру» және 014 «Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
618 «Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (қаржы полициясы)» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 «Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясының) күрделі шығыстары» бюджеттік бағдарлама атауына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
105 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
106 «Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
4 «Заңды және құқықтық тәртiптi қамтамасыз ету жөніндегі қызмет» функционалдық кіші тобында:
502 «Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
105 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
106 «Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
5 «Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттің қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету жөніндегі қызмет» функционалдық кіші тобында:

по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области», 013 «Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов», 014 «Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке» и 015 «Организация содержания служебных животных»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 352 «Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы»:
по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории города республиканского значения, столицы», 012 «Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов», 013 «Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке» и 014 «Организация содержания служебных животных»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 618 «Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)»:
наименование бюджетной программы 005 «Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)» изложить в следующей редакции:
«005 Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции)»;
наименование бюджетной программы 105 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов» изложить в следующей редакции:
«105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
бюджетную программу 106 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов» исключить;
в функциональной подгруппе 4 «Деятельность по обеспечению законности и правопорядка»:
по администратору бюджетных программ 502 «Генеральная прокуратура Республики Казахстан»:
наименование бюджетной программы 105 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов» изложить в следующей редакции:
«105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
бюджетную программу 106 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов» исключить;
в функциональной подгруппе 5 «Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства»:

410 «Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi», 411 «Қазақстан Республикасы «Сырбар» сыртқы барлау қызметі» және 680 «Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
105 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
106 «Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
6 «Қылмыстық-атқару жүйесі» функционалдық кіші тобында:
451 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
039 «Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
9 «Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер» функционалдық кіші тобында:
201 «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
111 «Қазақстан Республикасының 2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» денсаулық сақтауды дамытудың Мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шаралар өткізу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«111 Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шараларды жүргізу»;
221 «Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
105 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
106 «Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
04 «Бiлiм беру» функционалдық тобында:
1 «Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту» функционалдық кіші тобында:

по администраторам бюджетных программ 410 «Комитет национальной безопасности Республики Казахстан», 411 «Служба внешней разведки Республики Казахстан «Сырбар»» и 680 «Служба охраны Президента Республики Казахстан»:
наименование бюджетной программы 105 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов» изложить в следующей редакции:
«105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
бюджетную программу 106 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов» исключить;
в функциональной подгруппе 6 «Уголовно-исполнительная система»:
по администратору бюджетных программ 451 «Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 039 «Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности»:
по администратору бюджетных программ 201 «Министерство внутренних дел Республики Казахстан»:
в наименовании бюджетной программы 111 «Проведение мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы» внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 221 «Министерство юстиции Республики Казахстан»:
наименование бюджетной программы 105 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов» изложить в следующей редакции:
«105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
бюджетную программу 106 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов» исключить;
в функциональной группе 04 «Образование»:
в функциональной подгруппе 1 «Дошкольное воспитание и обучение»:

257 «Облыстың қаржы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі 021 «Қарағанды қаласында балабақшалар кешенін салу және пайдалану» концессиялық жобасын қоса қаржыландыру» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
464 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 «Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
471 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 «Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
2 «Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру» функционалдық кіші тобында:
123 «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 «Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
062 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«062 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
089 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«089 Облыстық бюджеттерге бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынамалауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
260 «Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 «Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
285 «Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 «Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру» және 007 «Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
359 «Астана қаласының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 «Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
360 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 «Балалар қосымша білім беру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
381 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 «Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру» және 007 «Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
464 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 «Балаларға қосымша білім беру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
471 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 «Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
4 «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру» функционалдық кіші тобында:
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

администратора бюджетных программ 257 «Управление финансов области» с бюджетной программой 021 «Софинансирование концессионного проекта «Строительство и эксплуатация комплекса детских садов в городе Караганде»» исключить;
по администратору бюджетных программ 464 «Отдел образования района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 009 «Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 471 «Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 003 «Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 2 «Начальное, основное среднее и общее среднее образование»:
по администратору бюджетных программ 123 «Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа»:
по бюджетной программе 005 «Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 225 «Министерство образования и науки Республики Казахстан»:
в наименовании бюджетной программы 062 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе» внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
наименование бюджетной программы 089 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования» изложить в следующей редакции:
«089 Целевые текущие трансферты областным бюджетам на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования»;
по администратору бюджетных программ 260 «Управление туризма, физической культуры и спорта области»:
по бюджетной программе 006 «Дополнительное образование для детей и юношества по спорту»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 285 «Управление физической культуры и спорта области»:
по бюджетным программам 006 «Дополнительное образование для детей и юношества по спорту» и 007 «Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 359 «Управление туризма, физической культуры и спорта города Астаны»:
по бюджетной программе 006 «Дополнительное образование для детей и юношества по спорту»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 360 «Управление образования города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 008 «Дополнительное образование для детей»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 381 «Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы»:
по бюджетным программам 006 «Дополнительное образование для детей и юношества по спорту» и 007 «Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 464 «Отдел образования района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 006 «Дополнительное образование для детей»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 471 «Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 005 «Дополнительное образование для детей и юношества»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 4 «Техническое и профессиональное, послесреднее образование»:
по администратору бюджетных программ 225 «Министерство образования и науки Республики Казахстан»:

мынадай мазмұндағы 085 және 093 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«085 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
093 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
226 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 063 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«063 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
043 «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау» бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
044 «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету» бюджеттік бағдарлама атауына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
261 «Облыстың білім басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
024 «Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау» және 025 «Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
353 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
043 «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау» бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
044 «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету» бюджеттік бағдарлама атауына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
360 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетными программами 085 и 093 следующего содержания:
«085 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
093 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального образования»;
по администратору бюджетных программ 226 «Министерство здравоохранения Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 063 следующего содержания:
«063 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов»;
по администратору бюджетных программ 253 «Управление здравоохранения области»:
по бюджетной программе 043 «Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 044 «Оказание социальной поддержки обучающимся в организациях технического и профессионального образования» изложить в следующей редакции:
«044 Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования»;
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 261 «Управление образования области»:
по бюджетным программам 024 «Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования» и 025 «Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 353 «Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы»:
по бюджетнй программе 043 «Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 044 «Оказание социальной поддержки обучающимся в организациях технического и профессионального образования» изложить в следующей редакции:
«044 Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования»;
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 360 «Управление образования города республиканского значения, столицы»:

018 «Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру» және 024 «Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
464 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
018 «Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
471 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 «Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
5 «Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру» кіші сыныбында:
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
068 ««Назарбаев университеті» ДБҰ базасында Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарының басшыларын (топ-менеджерлерін) даярлау және біліктіліктерін арттыру» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«068 «Назарбаев Университеті» ДБҰ базасында Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарының басшыларын (топ-менеджерлерін) даярлау және біліктіліктерін арттыру»;
252 «Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 «Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 «Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
6 «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін бiлiм беру» кіші сыныбында:
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 094 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«094 «Сәкен Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту»;
9 «Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 «Білім беру жүйесінің әдістемелік қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«008 Ғылым және білім беру салаларында әдіснамалық қамтамасыз ету»;
065 «Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі операторының қызметтеріне ақы төлеу» бюджеттік бағдарлама атауына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
мынадай мазмұндағы 084 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«084 Астана қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің құрылыстарына жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
105 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
106 «Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
261 «Облыстың білім басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 018 «Организация профессионального обучения» и 024 «Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 464 «Отдел образования района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 018 «Организация профессионального обучения»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 471 «Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 007 «Организация профессионального обучения»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 5 «Переподготовка и повышение квалификации специалистов»:
по администратору бюджетных программ 225 «Министерство образования и науки Республики Казахстан»:
наименование бюджетной программы 068 «Подготовка и повышение квалификации руководителей (топ-менеджеров) вузов Республики Казахстан на базе АОО «Назарбаев университет»» изложить в следующей редакции:
«068 Подготовка и повышение квалификации руководителей (топ-менеджеров) вузов Республики Казахстан на базе АОО «Назарбаев Университет»»;
по администратору бюджетных программ 252 «Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета»:
по бюджетной программе 007 «Повышение квалификации и переподготовка кадров»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 253 «Управление здравоохранения области»:
по бюджетной программе 003 «Повышение квалификации и переподготовка кадров»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 6 «Высшее и послевузовское образование»:
по администратору бюджетных программ 225 «Министерство образования и науки Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 094 следующего содержания:
«094 Увеличение уставного капитала АО «Казахский агротехнический университет имени Сакена Сейфуллина»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области образования»:
по администратору бюджетных программ 225 «Министерство образования и науки Республики Казахстан»:
наименование бюджетной программы 008 «Методологическое обеспечение системы образования» изложить в следующей редакции:
«008 Методологическое обеспечение в области образования и науки»;
наименование бюджетной программы 065 «Оплата услуг Оператору Государственной образовательной накопительной системы» изложить в следующей редакции:
«065 Оплата услуг оператору Государственной образовательной накопительной системы»;
дополнить бюджетной программой 084 следующего содержания:
«084 Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на изъятие земельных участков под строительство объектов образования»;
наименование бюджетной программы 105 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов» изложить в следующей редакции:
«105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
бюджетную программу 106 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов» исключить;
по администратору бюджетных программ 261 «Управление образования области»:

001 «Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер», 004 «Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру», 007 «Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу», 011 «Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету», 012 «Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу», 019 «Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру», 029 «Әдістемелік жұмыс» және 068 «Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 069 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«069 Балалар құқығын қорғау саласында іс шаралар өткізу»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
276 «Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
360 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования», 004 «Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования», 007 «Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба», 011 «Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению», 012 «Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии», 019 «Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы», 029 «Методическая работа» и 068 «Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 276 «Управление по защите прав детей области»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 360 «Управление образования города республиканского значения, столицы»:

001 «Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер», 006 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру», 009 «Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу», 013 «Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету», 014 «Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу», 029 «Әдістемелік жұмыс» және 068 «Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 069 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«069 Балалар құқығын қорғау саласында іс шаралар өткізу»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
мынадай мазмұндағы 015 бюджеттік бағдарламасы және 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 374 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«374 Астана қаласының тұрғын үй басқармасы
015 Білім беру объектілерінің құрылыстарына жер учаскелерін алуға
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
376 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың балалар құқықтарын қорғау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
464 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования», 006 «Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы», 009 «Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы», 013 «Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению», 014 «Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии», 029 «Методическая работа» и 068 «Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 069 следующего содержания:
«069 Проведение мероприятий в области защиты прав детей»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
дополнить администратором бюджетных программ 374 с бюджетной программой 015 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«374 Управление жилья города Астаны
015 Изъятие земельных участков под строительство объектов образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 376 «Управление по защите прав детей города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 464 «Отдел образования района (города областного значения)»:

001 «Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер», 004 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру», 007 «Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу», 015 «Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі» және 068 «Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
471 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
010 «Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу» және 068 «Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
05 «Денсаулық сақтау» функционалдық тобында:
2 «Халықтың денсаулығын қорғау» функционалдық кіші тобында:
226 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
036 «Жергілікті деңгейде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 105 кіші бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«105 Инновациялық медициналық технологияларды қолдану арқылы медициналық көмек көрсету»;
111 «Қазақстан Республикасының 2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» денсаулық сақтауды дамытудың Мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шаралар өткізу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«111 Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шараларды жүргізу»;
253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 «Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру», 006 «Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету» және 007 «Салауатты өмір салтын насихаттау» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
353 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 «Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру», 006 «Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету» және 007 «Салауатты өмір салтын насихаттау» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
5 «Медициналық көмектiң басқа түрлерi» функционалдық кіші тобында:
253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
029 «Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
353 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
029 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
9 «Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
123 «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
002 «Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
202 «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
111 «Қазақстан Республикасы «Саламатты Қазақстан» 2011-2015 жылдарға арналған Мемлекеттік денсаулық сақтауды дамыту бағдарламасын іске асыру аясында іс-шараларды жүргізу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«111 Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шараларды жүргізу»;
226 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
105 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
106 «Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер», 013 «Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу» және 018 «Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
353 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер», 013 «Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу» және 018 «Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
607 «Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
111 «Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011 - 2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде іс-шараларды өткізу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«111 Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шараларды жүргізу»;
06 «Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру» функционалдық тобында:
1 «Әлеуметтiк қамсыздандыру» функционалдық кіші тобында:
213 «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 059 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«059 Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау»;
2 «Әлеуметтiк көмек» функционалдық кіші тобында:
213 «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования», 004 «Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)», 007 «Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба», 015 «Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей» и 068 «Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 471 «Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)»:
по бюджетным программам 010 «Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба» и 068 «Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной группе 05 «Здравоохранение»:
в функциональной подгруппе 2 «Охрана здоровья населения»:
по администратору бюджетных программ 226 «Министерство здравоохранения Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 036 «Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых на местном уровне»:
дополнить бюджетной подпрограммой 105 следующего содержания:
«105 Оказание медицинской помощи с применением инновационных медицинских технологий»;
в наименовании бюджетной программы 111 «Проведение мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы» внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 253 «Управление здравоохранения области»:
по бюджетным программам 005 «Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения», 006 «Услуги по охране материнства и детства» и 007 «Пропаганда здорового образа жизни»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 353 «Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 005 «Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения», 006 «Услуги по охране материнства и детства» и 007 «Пропаганда здорового образа жизни»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 5 «Другие виды медицинской помощи»:
по администратору бюджетных программ 253 «Управление здравоохранения области»:
по бюджетной программе 029 «Областные базы спецмедснабжения»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 353 «Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 029 «Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета»
«015 За счет средств местного бюджета».
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области здравоохранения»:
по администратору бюджетных программ 123 «Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа»:
по бюджетной программе 002 «Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 202 «Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан»:
в наименовании бюджетной программы 111 «Проведение мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы» внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 226 «Министерство здравоохранения Республики Казахстан»:
наименование бюджетной программы 105 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов» изложить в следующей редакции:
«105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
бюджетную программу 106 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов» исключить;
по администратору бюджетных программ 253 «Управление здравоохранения области»:
по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения», 013 «Проведение патологоанатомического вскрытия» и 018 «Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 353 «Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы»:
по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения», 013 «Проведение патологоанатомического вскрытия» и 018 «Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 607 «Агентство Республики Казахстан по защите прав потребителей»:
в наименовании бюджетной программы 111 «Проведение мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы» внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной группе 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение»:
в функциональной подгруппе 1 «Социальное обеспечение»:
по администратору бюджетных программ 213 «Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 059 следующего содержания:
«059 Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения»;
в функциональной подгруппе 2 «Социальная помощь»:
по администратору бюджетных программ 213 «Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан»:

мынадай мазмұндағы 029 және 030 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«029 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
030 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
256 «Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 «Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 049 және 050 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«049 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
050 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
355 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
012 «18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
451 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
016 «18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар» және 017 «Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
9 «Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
213 «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
038 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халыққа әлеуметтiк қорғау және көмек көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«038 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықты әлеуметтiк қорғауға және оған көмек көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
105 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
106 «Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
111 «Қазақстан Республикасы «Саламатты Қазақстан» 2011-2015 жылдарға арналған Мемлекеттік денсаулық сақтауды дамыту бағдарламасын іске асыру аясында іс-шараларды жүргізу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«111 Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шараларды жүргізу»;
256 «Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетными программами 029 и 030 следующего содержания:
«029 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату государственной адресной социальной помощи
030 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату государственных пособий на детей до 18 лет»;
по администратору бюджетных программ 256 «Управление координации занятости и социальных программ области»:
по бюджетной программе 003 «Социальная поддержка инвалидов»:
дополнить бюджетной подпрограммой 011 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета»;
дополнить бюджетными программами 049 и 050 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«049 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
050 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 355 «Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 012 «Государственные пособия на детей до 18 лет»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 451 «Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)»:
по бюджетным программам 016 «Государственные пособия на детей до 18 лет» и 017 «Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения»:
по администратору бюджетных программ 213 «Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан»:
в наименовании бюджетной программы 038 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на оказание социальной защиты и помощи населению» внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
наименование бюджетной программы 105 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов» изложить в следующей редакции:
«105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
бюджетную программу 106 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов» исключить;
в наименовании бюджетной программы 111 «Проведение мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы» внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 256 «Управление координации занятости и социальных программ области»:

001 «Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» және 011 «Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
мынадай мазмұндағы 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 037 бюджеттік бағдарламасы бар 719 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«719 Облыстың ветеринария басқармасы
037 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
07 «Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық» функционалдық тобында:
1 «Тұрғын үй–шаруашылық» функционалдық кіші тобында:
214 «Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 054 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«054 Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту қоры» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту»;
126 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алуға нысаналы даму трансферттері» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«126 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері»;
271 «Облыстың құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
072 «Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«072 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері»;
281 «Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
072 «Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«072 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері»;
288 «Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
072 «Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«072 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері»;
373 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
023 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«023 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері»;

по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения» и 011 «Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
дополнить администратором бюджетных программ 719 с бюджетной программой 037 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
«719 Управление ветеринарии области
037 Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство»:
в функциональной подгруппе 1 «Жилищное хозяйство»:
по администратору бюджетных программ 214 «Министерство регионального развития Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 054 следующего содержания:
«054 Увеличение уставного капитала АО «Фонд развития жилищно-коммунального хозяйства»;
наименование бюджетной программы 126 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«126 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройку общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020»;
по администратору бюджетных программ 271 «Управление строительства области»:
наименование бюджетной программы 072 «Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«072 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобритение, достройку общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020»;
по администратору бюджетных программ 281 «Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области»:
наименование бюджетной программы 072 «Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«072 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобритение, достройку общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020»;
по администратору бюджетных программ 288 «Управление строительства, архитектуры и градостроительства области»:
наименование бюджетной программы 072 «Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«072 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобритение, достройку общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020»;
по администратору бюджетных программ 373 «Управление строительства города республиканского значения, столицы»:
наименование бюджетной программы 023 «Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«023 Строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобритение, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 043 және 044 бюджеттік бағдарламасы бар 719 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«719 Облыстың ветеринария басқармасы
043 Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалар) Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
044 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
2 «Коммуналдық шаруашылық» функционалдық кіші тобында:
123 «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
014 «Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
214 «Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 026 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«026 Инвестиция негіздемелерін әзірлеу»;
034 «Астана, Алматы және Ақтөбе қалаларында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтың энергия тиімділігі орталықтарын құру» бюджеттік бағдарлама атауына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
279 «Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;

дополнить администратором бюджетных программ 719 с бюджетными программами 043 и 044 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«719 Управление ветеринарии области
043 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
044 Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 2 «Коммунальное хозяйство»:
по администратору бюджетных программ 123 «Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа»:
по бюджетной программе 014 «Организация водоснабжения населенных пунктов»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 214 «Министерство регионального развития Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 026 следующего содержания:
«026 Разработка обоснований инвестиций»;
наименование бюджетной программы 034 «Создание Центров энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городах Астана, Алматы и Актобе» изложить в следующей редакции:
«034 Создание Центров энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городах Астане, Алматы и Актобе»;
по администратору бюджетных программ 279 «Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;

293 «Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы басқармасы» және 367 «Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
371 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
3 «Елді-мекендерді абаттандыру» функционалдық кіші тобында:
123 «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 «Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру», 009 «Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету», 010 «Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу» және 011 «Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
214 «Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
039 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруға берілетін нысаналы даму трансферттер» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«039 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруға берілетін нысаналы даму трансферттері»;
08 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік» функционалдық тобында:
1 «Мәдениет саласындағы қызмет» функционалдық кіші тобында:
123 «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 «Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
262 «Облыстың мәдениет басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по администраторам бюджетных программ 293 «Управление жилищно-коммунального хозяйства области» и 367 «Управление коммунального хозяйства города Астаны»:
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 371 «Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
в функциональной подгруппе 3 «Благоустройство населенных пунктов»:
по администратору бюджетных программ 123 «Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа»:
по бюджетным программам 008 «Освещение улиц населенных пунктов», 009 «Обеспечение санитарии населенных пунктов», 010 «Содержание мест захоронений и погребение безродных» и 011 «Благоустройство и озеленение населенных пунктов»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 214 «Министерство регионального развития Республики Казахстан»:
в наименовании бюджетной программы 039 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов» внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство»:
в функциональной подгруппе 1 «Деятельность в области культуры»:
по администратору бюджетных программ 123 «Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа»:
по бюджетной программе 006 «Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 262 «Управление культуры области»:

001 «Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер», 003 «Мәдени-демалыс жұмысын қолдау», 005 «Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету» және 007 «Театр және музыка өнерін қолдау» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
273 «Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
005 «Мәдени-демалыс жұмысын қолдау», 006 «Мемлекет қайраткерлерін мәңгі есте сақтау», 007 «Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету» және 008 «Театр және музыка өнерін қолдау» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
361 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер», 003 «Мәдени-демалыс жұмысын қолдау», 005 «Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету», 007 «Театр және музыка өнерiн қолдау» және 008 «Зоопарктер мен дендропарктердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
455 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры», 003 «Поддержка культурно-досуговой работы», 005 «Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним» и 007 «Поддержка театрального и музыкального искусства»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 273 «Управление культуры, архивов и документации области»:
по бюджетным программам 005 «Поддержка культурно-досуговой работы», 006 «Увековечение памяти деятелей государства», 007 «Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним» и 008 «Поддержка театрального и музыкального искусства»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 361 «Управление культуры города республиканского значения, столицы»:
по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры», 003 «Поддержка культурно-досуговой работы», 005 «Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним», 007 «Поддержка театрального и музыкального искусства» и 008 «Обеспечение функционирования зоопарков и дендропарков»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 455 «Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)»:

003 «Мәдени-демалыс жұмысын қолдау», 005 «Зоопарктер мен дендропарктердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету» және 009 «Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қолжетімділікті қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
457 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 «Мәдени-демалыс жұмысын қолдау», 005 «Зоопарктер мен дендропарктердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету» және 015 «Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қолжетімділікті қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
478 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 «Мәдени-демалыс жұмысын қолдау», 010 «Зоопарктер мен дендропарктердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету» және 011 «Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қолжетімділікті қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
2 «Спорт» функционалдық кіші тобында:
123 «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
028 «Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
260 «Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» және 004 «Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
285 «Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:

по бюджетным программам 003 «Поддержка культурно-досуговой работы», 005 «Обеспечение функционирования зоопарков и дендропарков» и 009 «Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 457 «Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)»:
по бюджетным программам 003 «Поддержка культурно-досуговой работы», 005 «Обеспечение функционирования зоопарков и дендропарков» и 015 «Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 478 «Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)»:
по бюджетным программам 009 «Поддержка культурно-досуговой работы», 010 «Обеспечение функционирования зоопарков и дендропарков» и 011 «Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 2 «Спорт»:
по администратору бюджетных программ 123 «Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа»:
по бюджетной программе 028 «Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 260 «Управление туризма, физической культуры и спорта области»:
по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта» и 004 «Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 285 «Управление физической культуры и спорта области»:

001 «Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер», 002 «Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу» және 003 «Әр түрлі спорт түрлері бойынша облыстың құрама командаларының мүшелерін дайындау және республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
359 «Астана қаласының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 «Республикалық маңызы бар қала, астана деңгейінде спорттық жарыстар өткiзу» және 004 «Әртүрлi спорт түрлерi бойынша республикалық маңызы бар қала, астана құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 016 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«016 Мемлекеттік қалалық спорттық ұйымдардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
381 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» және 003 «Әр түрлi спорт түрлерi бойынша республикалық маңызы бар қала, астана құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы» бюджеттік бағдарламалар бойынша:

по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта», 002 «Проведение спортивных соревнований на областном уровне» и 003 «Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 359 «Управление туризма, физической культуры и спорта города Астаны»:
по бюджетным программам 003 «Проведение спортивных соревнований на уровне города республиканского значения, столицы» и 004 «Подготовка и участие членов сборных команд города республиканского значения, столицы по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 016 следующего содержания:
«016 Обеспечение функционирования государственных городских спортивных организаций»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 381 «Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы»:
по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта» и 003 «Подготовка и участие членов сборных команд города республиканского значения, столицы по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях»:

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 016 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«016 Мемлекеттік қалалық спорттық ұйымдардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
457 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 «Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту», 009 «Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу» және 010 «Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
465 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер»,005 «Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту», 006 «Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу» және 007 «Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
471 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 016 следующего содержания:
«016 Обеспечение функционирования государственных городских спортивных организаций»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных 457 «Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)»:
по бюджетным программам 008 «Развитие массового спорта и национальных видов спорта», 009 «Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне» и 010 «Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных 465 «Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)»:
по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта», 005 «Развитие массового спорта и национальных видов спорта», 006 «Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне» и 007 «Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных 471 «Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)»:

013 «Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту» және 015 «Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
481 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) спорт бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер», 004 «Бұқаралық спорт және ұлттық спорт түрлерін дамыту» және 006 «Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
3 «Ақпараттық кеңістік » функционалдық кіші тобында:
259 «Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» және 002 «Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
262 «Облыстың мәдениет басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 «Облыстық кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
263 «Облыстың ішкі саясат басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 «Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
264 «Облыстың тілдерді дамыту басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» және 002 «Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халықтарының басқа да тiлдерін дамыту» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
273 «Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 013 «Развитие массового спорта и национальных видов спорта» и 015 «Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных 481 «Отдел спорта района (города областного значения)»:
по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области спорта», 004 «Развитие массового спорта и национальных видов спорта» и 006 «Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях»:
бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
в функциональной подгруппе 3 «Информационное пространство»:
по администратору бюджетных программ 259 «Управление архивов и документации области»:
по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом» и 002 «Обеспечение сохранности архивного фонда»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 262 «Управление культуры области»:
по бюджетной программе 008 «Обеспечение функционирования областных библиотек»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 263 «Управление внутренней политики области»:
по бюджетной программе 007 «Услуги по проведению государственной информационной политики»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 264 «Управление по развитию языков области»:
по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков» и 002 «Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 273 «Управление культуры, архивов и документации области»:

009 «Облыстық кiтапханалардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету» және 010 «Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
358 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мұрағаттар және құжаттама басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
002 «Мұрағаттық қордың сақталуын қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
361 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 «Қалалық кiтапханалардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
363 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тілдерді дамыту басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
378 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тілдерді дамыту, мұрағаттар және құжаттама басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту саласында, мұрағат ісін басқару бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» және 003 «Мұрағат қорын сақтауды қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламалар бойынша:

по бюджетным программам 009 «Обеспечение функционирования областных библиотек» и 010 «Обеспечение сохранности архивного фонда»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 358 «Управление архивов и документации города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 002 «Обеспечение сохранности архивного фонда»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 361 «Управление культуры города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 009 «Обеспечение функционирования городских библиотек»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 363 «Управление по развитию языков города республиканского значения, столицы»:
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 378 «Управление по развитию языков, архивов и документации города республиканского значения, столицы»:
по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков, по управлению архивным делом» и 003 «Обеспечение сохранности архивного фонда»:

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
455 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 «Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi» және 007 «Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
456 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
002 «Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер» және 005 «Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
457 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 «Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
478 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 «Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi» және 008 «Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
4 «Туризм» функционалдық кіші тобында:
284 «Облыстың туризм басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде туризм саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
380 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың туризм басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 455 «Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)»:
по бюджетным программам 006 «Функционирование районных (городских) библиотек» и 007 «Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 456 «Отдел внутренней политики района (города областного значения)»:
по бюджетным программам 002 «Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы» и 005 «Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 457 «Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 006 «Функционирование районных (городских) библиотек»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 478 «Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)»:
по бюджетным программам 007 «Функционирование районных (городских) библиотек» и 008 «Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 4 «Туризм»:
по администратору бюджетных программ 284 «Управление туризма области»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 380 «Управление туризма города республиканского значения, столицы»:

001 «Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» және 004 «Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру» бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 108 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
696 «Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 «Қазақстан Республикасы спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің күрделі шығыстары» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«008 Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің күрделі шығыстары»;
105 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
106 «Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
111 «Қазақстан Республикасының 2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» денсаулық сақтауды дамытудың мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асырудың аясында іс-шараларды жүргізу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«111 Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шараларды жүргізу»;
09 «Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану» функционалдық тобында:
1 «Отын және энергетика » функционалдық кіші тобында:
294 «Облыстың энергетика басқармасы» және 386 «Астана қаласының энергетика басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
2 «Жер қойнауын пайдалану» функционалдық кіші тобында:
292 «Облыстың жер қойнауын пайдалану басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
9 «Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
231 «Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
105 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
106 «Республикалық бюджеттік концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және сараптау» бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
233 «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 046 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«046 Курчатов қаласында «Ядролық технологиялар паркі» технопаркін құру»;
10 «Ауыл су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» функционалдық тобында:
1 «Ауыл шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 043 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«043 Агроөнеркәсіптік кешенді дамыту үшін «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту»;

по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры» и 004 «Реализация мероприятий в сфере молодежной политики»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 108 следующего содержания:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 696 «Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры»:
в наименовании бюджетной программы 008 «Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры» внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
наименование бюджетной программы 105 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов» изложить в следующей редакции:
«105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
бюджетную программу 106 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов» исключить;
в наименовании бюджетной программы 111 «Проведение мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы» внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной группе 09 «Топливно-энергетический комплекс и недропользование»:
в функциональной подгруппе 1 «Топливо и энергетика»:
по администраторам бюджетных программ 294 «Управление энергетики области» и 386 «Управление энергетики города Астаны»:
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
в функциональной подгруппе 2 «Недропользование»:
по администратору бюджетных программ 292 «Управление недропользования области»:
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования»:
по администратору бюджетных программ 231 «Министерство нефти и газа Республики Казахстан»:
наименование бюджетной программы 105 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов» изложить в следующей редакции:
«105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
бюджетную программу 106 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных концессионных проектов» исключить;
по администратору бюджетных программ 233 «Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 046 следующего содержания:
«046 Создание технопарка «Парк ядерных технологий» в городе Курчатове»;
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:
в функциональной подгруппе 1 «Сельское хозяйство»:
по администратору бюджетных программ 212 «Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 043 следующего содержания:
«043 Увеличение уставного капитала АО «Национальный управляющий холдинг «КазАгро» для развития агропромышленного комплекса»;

мынадай мазмұндағы 100, 101 және 102 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 228 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«228 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында агроөнеркәсіптік кешенді дамыту жөніндегі 2013 - 2020 жылдарға арналған «Агробизнес-2020» бағдарламасы шеңберінде өңірлерде агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
101 Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
102 Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау»;
255 «Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 049, 050 және 051 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«049 Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
050 Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
051 Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
375 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетной программой 228 с бюджетными подпрограммами 100, 101 и 102 следующего содержания:
«228 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку субъектов агропромышленного комплекса в регионах в рамках Программы по развитию агропромышленного комплекса в Республике Казахстан на 2013 - 2020 годы «Агробизнес-2020»
100 Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
101 Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
102 Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса»;
по администратору бюджетных программ 255 «Управление сельского хозяйства области»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетными программами 049, 050 и 051 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«049 Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
050 Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
051 Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 375 «Управление сельского хозяйства города реcпубликанского значения, столицы»:

мынадай мазмұндағы 001, 003, 007, 021 және 024 бюджеттік бағдарламалары бар 719 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«719 Облыстың ветеринария басқармасы
001 Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
007 Ақпараттық жүйелер құру
021 Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
024 Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және реконструкциялау»;
мынадай мазмұндағы 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 025 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«025 Мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 030, 031, 067, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 121, 123, 124, 125 және 126 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«030 Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
031 Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
067 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
113 Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
114 Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
121 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
125 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
126 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер»;
2 «Су шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
214 «Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
052 «Облыстық бюджеттерге ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды жергілікті сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«052 Облыстық бюджеттерге баламасыз ауыз сумен жабдықтау көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
254 «Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 «Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы бойынша:

дополнить администратором бюджетных программ 719 с бюджетными программами 001, 003, 007, 021 и 024 следующего содержания:
«719 Управление ветеринарии области
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
003 Капитальные расходы государственного органа
007 Создание информационных систем
021 Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
024 Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них»;
дополнить бюджетной программой 025 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
025 Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетными программами 030, 031, 067, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 121, 123, 124, 125 и 126 следующего содержания:
«030 Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
031 Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
067 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113 Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114 Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
116 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
121 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
125 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
126 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы»;
в функциональной подгруппе 2 «Водное хозяйство»:
по администратору бюджетных программ 214 «Министерство регионального развития Республики Казахстан»:
наименование бюджетной программы 052 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения» изложить в следующей редакции:
«052 Целевые текущие трансферты областным бюджетам на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения»;
по администратору бюджетных программ 254 «Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области»:
по бюджетной программе 003 «Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности»:

251 «Облыстың жер қатынастары басқармасы», 253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы», 254 «Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы», 255 «Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы» және 256 «Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
мынадай мазмұндағы 096 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау»;
257 «Облыстың қаржы басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бюджеттік бағдарламалары бар 040 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«040 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 096 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау»;
258 «Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
003 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«003 Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
015 «Мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«015 Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту»;
мынадай мазмұндағы 096 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау»;
259 «Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы», 260 «Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы», 261 «Облыстың білім басқармасы», 262 «Облыстың мәдениет басқармасы», 263 «Облыстың ішкі саясат басқармасы», 264 «Облыстың тілдерді дамыту басқармасы» және 265 «Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
мынадай мазмұндағы 096 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау»;
266 «Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по администраторам бюджетных программ 251 «Управление земельных отношений области», 253 «Управление здравоохранения области», 254 «Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области», 255 «Управление сельского хозяйства области» и 256 «Управление координации занятости и социальных программ области»:
дополнить бюджетной программой 096 следующего содержания:
«096 Выполнение государственных концессионных обязательств»;
по администратору бюджетных программ 257 «Управление финансов области»:
дополнить бюджетной программой 040 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
040 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 096 следующего содержания:
«096 Выполнение государственных концессионных обязательств»;
по администратору бюджетных программ 258 «Управление экономики и бюджетного планирования области»:
наименование бюджетной программы 003 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«003 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
наименование бюджетной программы 015 «Увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций» изложить в следующей редакции:
«015 Увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций»;
дополнить бюджетной программой 096 следующего содержания:
«096 Выполнение государственных концессионных обязательств»;
по администраторам бюджетных программ 259 «Управление архивов и документации области», 260 «Управление туризма, физической культуры и спорта области», 261 «Управление образования области», 262 «Управление культуры области», 263 «Управление внутренней политики области», 264 «Управление по развитию языков области» и 265 «Управление предпринимательства и промышленности области»:
дополнить бюджетной программой 096 следующего содержания:
«096 Выполнение государственных концессионных обязательств»;
по администратору бюджетных программ 266 «Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области»:

мынадай мазмұндағы 096 бюджеттік бағдарламасы бар 272 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«272 Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау»;
273 «Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы», 274 «Облыстың мемлекеттік активтер және сатып алу басқармасы», 275 «Облыстың кәсіпкерлік басқармасы» және 276 «Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
мынадай мазмұндағы 096 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау»;
277 «Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 096 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
278 «Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 096 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау»;
108 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
279 «Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
033 «Мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«033 Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту»;

дополнить администраторам бюджетных программ 272 с бюджетной программой 096 следующего содержания:
«272 Управление архитектуры и градостроительства области
096 Выполнение государственных концессионных обязательств»;
по администраторам бюджетных программ 273 «Управление культуры, архивов и документации области», 274 «Управление государственных активов и закупок области», 275 «Управление предпринимательства области» и 276 «Управление по защите прав детей области»:
дополнить бюджетной программой 096 следующего содержания:
«096 Выполнение государственных концессионных обязательств»;
по администратору бюджетных программ 277 «Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по реализации государственной политики в сфере промышленности и индустриально-инновационного развития на местном уровне»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетной программой 096 следующего содержания:
«096 Выполнение государственных концессионных обязательств»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 278 «Управление предпринимательства и торговли области»:
дополнить бюджетной программой 096 следующего содержания:
«096 Выполнение государственных концессионных обязательств»;
наименование бюджетной программы 108 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
по администратору бюджетных программ 279 «Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области»:
наименование бюджетной программы 033 «Увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций» изложить в следующей редакции:
«033 Увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций»;

351 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы», 353 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы», 354 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы», 355 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» және 356 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
мынадай мазмұндағы 096 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау»;
357 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 «Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«003 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу»;
мынадай мазмұндағы 096 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау»;
358 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мұрағаттар және құжаттама басқармасы», 359 «Астана қаласының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы», 360 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы», 361 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы», 362 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы», 363 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тілдерді дамыту басқармасы», 364 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» және 365 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет және қала құрылысы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
мынадай мазмұндағы 096 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау»;
367 «Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
033 «Мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«033 Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту»;
мынадай мазмұндағы 096 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау;»;
368 «Астана қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 096 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау»;
369 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дін істері басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде дін қызметі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:

по администраторам бюджетных программ 351 «Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы», 353 «Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы», 354 «Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы», 355 «Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы» и 356 «Управление финансов города республиканского значения, столицы»:
дополнить бюджетной программой 096 следующего содержания:
«096 Выполнение государственных концессионных обязательств»;
по администратору бюджетных программ 357 «Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы»:
наименование бюджетной программы 003 «Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов» изложить в следующей редакции:
«003 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов»;
дополнить бюджетной программой 096 следующего содержания:
«096 Выполнение государственных концессионных обязательств»;
по администраторам бюджетных программ 358 «Управление архивов и документации города республиканского значения, столицы», 359 «Управление туризма, физической культуры и спорта города Астаны», 360 «Управление образования города республиканского значения, столицы», 361 «Управление культуры города республиканского значения, столицы», 362 «Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы», 363 «Управление по развитию языков города республиканского значения, столицы», 364 «Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы» и 365 «Управление архитектуры и градостроительства города республиканского значения, столицы»:
дополнить бюджетной программой 096 следующего содержания:
«096 Выполнение государственных концессионных обязательств»;
по администратору бюджетных программ 367 «Управление коммунального хозяйства города Астаны»:
наименование бюджетной программы 033 «Увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций» изложить в следующей редакции:
«033 Увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций»;
дополнить бюджетной программой 096 следующего содержания:
«096 Выполнение государственных концессионных обязательств»;
по администратору бюджетных программ 368 «Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны»:
дополнить бюджетной программой 096 следующего содержания:
«096 Выполнение государственных концессионных обязательств»;
по администратору бюджетных программ 369 «Управление по делам религий города республиканского значения, столицы»:
по бюджетным программам 001 «Услуги по реализации государственной политики в области религиозной деятельности на местном уровне» и 005 «Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе»:

мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламасы бар 718 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«718 Облыстың мемлекеттік сатып алу басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 042 бюджеттік бағдарламасы бар 719 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«719 Облыстың ветеринария басқармасы
042 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау»;
бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасында:
1 «Ағымдағы шығындар» санатында:
03 «Ағымдағы трансферттер» сыныбында:
330 «Мемлекеттiк басқарудың басқа деңгейлерiне берiлетiн ағымдағы трансферттер» кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы 338 ерекшелікпен толықтырылсын:
«338 Нысаналы трансферттерді қайтару»;
көрсетілген бұйрыққа 2-қосымшада:
Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымында:
160 «Басқа да ағымдағы шығындар» сыныбында:
166 «Нысаналы салым» кіші сыныбында:
«Анықтама» бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«Дербес білім беру ұйымдарының қызметіне және (немесе) қордың ұйымдық-құқықтық нысанында құрылатын коммерциялық емес ұйымға тек қана дербес білім беру ұйымдары мен олардың ұйымдарының немесе Қазақстан Республикасының аумағында халықаралық мамандандырылған көрмені ұйымдастыру және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын ұйымдардың қызметін қаржыландыруды қамтамасыз ету үшін бюджеттен төленетін өтеусіз және қайтарымсыз төлемдер.»;
330 «Мемлекеттiк басқарудың басқа деңгейлерiне берiлетiн ағымдағы трансферттер» кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы 338 ерекшелікпен толықтырылсын:
«338 Нысаналы трансферттер қайтару»;
мынадай мазмұндағы анықтамамен толықтырылсын:
«Жоғары тұрған бюджетке пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару, сондай-ақ нысаналы мақсаты бойынша пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару.».
2. Бюджеттік жоспарлау және болжамдау департаменті (Ж.Т. Тоқабекова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн және оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және ресми бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

дополнить администратором бюджетных программ 718 с бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
«718 Управление государственных закупок области
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных концессионных обязательств»;
дополнить администратором бюджетных программ 719 с бюджетной программой 042 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«719 Управление ветеринарии области
042 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных концессионных обязательств»;
в экономической классификации расходов бюджета:
в категории 1 «Текущие затраты»:
в классе 03 «Текущие трансферты»:
в подклассе 330 «Текущие трансферты другим уровням государственного управления»:
дополнить спецификой 338 следующего содержания:
«338 Возврат целевых трансфертов»;
в приложении 2 к указанному приказу:
в структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан:
в подклассе 160 «Другие текущие затраты»:
в специфике 166 «Целевой вклад»:
графу «Определение» изложить в следующей редакции:
«Безвозмездные и безвозвратные платежи из бюджета в деятельность автономных организаций образования и (или) в некоммерческую организацию, создаваемую в организационно-правовой форме фонда исключительно для обеспечения финансирования деятельности автономных организаций образования и их организаций или организаций, осуществляющих деятельность по организации и проведению международной специализированной выставки на территории Республики Казахстан.»;
в подклассе 330 «Текущие трансферты другим уровням государственного управления»:
дополнить спецификой 338 следующего содержания:
«338 Возврат целевых трансфертов»;
дополнить определением следующего содержания:
«Возврат в вышестоящий бюджет неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, а также возврат целевых трансфертов использованных не по целевому назначению.».
2. Департаменту бюджетного планирования и прогнозирования (Токабекова Ж.Т.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в официальных средствах массовой информации.

3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Министр                                    Е. Досаев

3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр                                    Е. Досаев