Ақкөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қаңтардағы № А-1/18 "Ақкөл ауданы бойынша 2014 жылғы қоғамдық жұмыстарға сұранысты және ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 1 шілдедегі № А-7/238 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 шілдеде № 4283 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 3-8-1/И-31 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 13.01.2015 № 3-8-1/И-31 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмысты ұйымдастыру және қаржыландыру ережесіне, «Міндетті зейнетақы жарналарын, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын есептеу, ұстап қалу (есебіне жазу) және бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына аудару қағидалары мен мерзімдерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1116 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақкөл ауданы әкімдігінің «Ақкөл ауданы бойынша 2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұранысты және ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы» 2014 жылғы 23 қаңтардағы № А-1/18 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3994 болып тіркелген, 2014 жылғы 31 қаңтарда «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины KZ» аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
2-қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Т.Әбдірахмановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл ауданы әкімі                         Т.Едігенов
Ақкөл ауданы әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата Аккольского района от 23 января 2014 года № А-1/18 "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Аккольскому району на 2014 год"
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 1 июля 2014 года № А-7/238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 июля 2014 года № 4283. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Аккольского района Акмолинской области от 13 января 2015 года № 3-8-1/И-31)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Аккольского района Акмолинской области от 13.01.2015 № 3-8-1/И-31).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1116 «Об утверждении Правил и сроков исчисления, удержания (начисления) и перечисления обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов в единый накопительный пенсионный фонд», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аккольского района «Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Аккольскому району на 2014 год» от 23 января 2014 года № А-1/18 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3994, опубликованное 31 января 2014 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ») следующее изменение:
приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Абдрахманова Н.Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аккольского района                    Т.Едигенов
Приложение
к постановлению акимата
Аккольского района

2014 жылғы 1 шілдедегі
№ А-7/238 қаулысына
қосымша
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың көлемі
1.
«Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
57000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
10500 шаршы метр
2.
«Урюпин селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
57000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
10500 шаршы метр
3. Селолық клубтарға жылу беруді ұйымдастыру
990 шаршы метр
3.
«Азат ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
57000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
9500 шаршы метр
4.
«Жалғызқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
46000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
10500 шаршы метр
5.
«Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
57000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
10500 шаршы метр
6.
«Кеңес селолық округі әкімнің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
57000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
10500 шаршы метр
7.
«Наумов селолық округі әкімнің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
28000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
9500 шаршы метр
8.
«Новорыбин селолық округі әкімнің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
28000 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
9500 шаршы метр
3. Селолық клубтарға жылу беруді ұйымдастыру
331 шаршы метр
9.
«Ақкөл қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды қардан тазалау және көгалдандыру, абаттандыру
345600 шаршы метр
2. Аумақтарды тұрмыстық қоқыстан тазалау
57600 шаршы метр
3. Әлеуметтік көмекті алуға үміткер отбасылардың тұрмыстық хал жағдайын тексеретін учаскелік комиссияға және әлеуметтік карталарды жүргізуге көмек көрсету
800 құжат
4. Азаматтарды әскерге шақырту бойынша шақыру қағаздарды рәсімдеумен жеткізуде көмек көрсету
1300 шақыру қағазы
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қатысушыларға төленетін төлем мөлшерлері
Қаржыландыру көздері
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
34600
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
34600
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет

от 1 июля 2014
года № А-7/238
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Наименование организации
Виды общественных работ
Объем работ
1.
Государственное учреждение «Аппарат акима Карасайского аульного округа»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
57000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
10500 квадратных метров
2.
Государственное учреждение «Аппарат акима «Урюпинского сельского округа»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
57000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
10500 квадратных метров
3. Организация отопления в сельских клубах
990 квадратных метров
3.
Государственное учреждение «Аппарат акима аула Азат»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
57000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
9500 квадратных метров
4.
Государственное учреждение «Аппарат акима Жалгызкарагайского аульного округа»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
46000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
10500 квадратных метров
5.
Государственное учреждение «Аппарат акима Енбекского аульного округа»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
57000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
10500 квадратных метров
6.
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенесского сельского округа»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
57000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
10500 квадратных метров
7.
Государственное учреждение «Аппарат акима Наумовского сельского округа»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
28000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
9500 квадратных метров
8.
Государственное учреждение «Аппарат акима Новорыбинского сельского округа»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
28000 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
9500 квадратных метров
3. Организация отопления в сельских клубах
331 квадратных метров
9.
Государственное учреждение «Аппарат акима города Акколь»
1. Благоустройство, озеленение и очистка территорий от снега
345600 квадратных метров
2. Очистка территорий от бытовых отходов
57600 квадратных метров
3. Оказание помощи участковым комиссиям в обследовании семей, претендующих на социальную помощь и работа с социальными картами
800 документов
4. Оказание помощи в оформлении и доставки повесток по призыву граждан
1300 повесток
продолжение таблицы
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источник финансирования
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
34600
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
34600
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
Согласно договору заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет