Аршалы ауданының Волгодонов селолық округінің Қойгелді ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов селолық округі әкімінің 2014 жылғы 10 маусымдағы № 13 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 маусымда № 4228 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Аршалы ауданының мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық бас инспекторының 2014 жылғы 29 мамыр № 194 ұсынысы негізінде, Волгодонов селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұсақ қара мал арасында бруцеллез жұқпалы ауру ошағының анықталуына байланысты Аршалы ауданының Волгодонов селолық округінің Қойгелді ауылы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Волгодонов селолық
округінің әкімі                            Ж.Көселбаев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Койгельды Волгодоновского сельского округа Аршалынского района
Решение акима Волгодоновского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области от 10 июня 2014 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 июня 2014 года № 4228
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии», на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Аршалынского района от 29 мая 2014 года № 194, аким Волгодоновского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории населенного пункта села Койгельды Волгодоновского сельского округа Аршалынского района, в связи с выявлением очага инфекционной болезни бруцеллез среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Волгодоновского
сельского округа                           Ж.Кусельбаев