Абылайхан ауылдық округінің Озерное селосы аумағына карантин белгілеу туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы Абылайхан ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 5 мамырдағы № 6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 мамырда № 4164 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы Абылайхан ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы Абылайхан ауылдық округі әкімінің 17.06.2014 № 7 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Бурабай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 01-06-85 ұсынысы негізінде, Абылайхан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ньюкасл құс ауруы анықталуына байланысты Абылайхан ауылдық округінің Озерное селосы аумағына карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абылайхан ауылдық
округінің әкімі                            Ә.Ахметов

Об установлении карантина на территории села Озерное Абылайханского сельского округа
Решение акима Абылайханского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области от 5 мая 2014 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 мая 2014 года № 4164. Утратило силу решением акима Абылайханского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области от 17 июня 2014 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Абылайханского сельского округа Бурабайского района Акмолинской области от 17.06.2014 № 7.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии», на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Бурабайского района от 28 апреля 2014 года № 01-06-85, аким Абылайханского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории села Озерное Абылайханского сельского округа, в связи с выявлением Ньюкаслской болезни птиц.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Абылайханского
сельского округа                           А.Ахметов