Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 27 қарашадағы № 3407 "Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды пайдалану қағидасын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 655 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 сәуірде № 3839 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңдарына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 27 қарашадағы № 3407 «Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды пайдалану қағидасын бекіту туралы» қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 18 желтоқсанда № 3715 болып тіркелген, 2013 жылғы 24 желтоқсанда № 154 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген, Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды пайдалану қағидасында:
кіріспесі келесідей редакцияда мазмұндалсын:
«Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды пайдалану Қағидасы (бұдан әрі - Қағида) Қазақстан Республикасы Азаматтық Кодексінің 246 бабына, «Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы № 413-IV Заңы 18 бабының 22 тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 31 бабы 1 тармағының 2 тармақшасы, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 18 сәуірдегі № 49-ө «Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Өкіміне сәйкес әзірленді».
5 тармағынан «Қазақстан Республикасы Азаматтық Кодексінің 243 бабы және Азаматтық іс жүргізу Кодексінің 36 тарауымен белгіленген тәртіпте» сөздері алынып тасталынсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары Қ.М. Әлімовке жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қала әкімі                                    Е. Омаров

О внесении изменений в постановление акимата города Актобе от 27 ноября 2013 года № 3407 "Об утверждении Правил использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность"
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 11 марта 2014 года № 655. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 апреля 2014 года № 3839
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Актобе «Об утверждении Правил использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность» от 27 ноября 2013 года № 3407 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3715, опубликовано 24 декабря 2013 года в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» № 154) следующие изменения:
в Правилах использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность, утвержденных вышеуказанным постановлением:
преамбулу изложить в следующей редакции:
«Настоящие Правила использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность (далее - Правила) разработаны в соответствии со статьей 246 Гражданского Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 22) статьи 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года № 413-IV «О государственном имуществе», подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 № 148 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 апреля 2011 года № 49-р «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе».
из пункта 5 исключить слова: «в порядке, установленном статьей 243 Гражданского Кодекса и главой 36 Гражданского процессуального кодекса».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алимова К.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                    Е.Умаров