Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округінің әкімінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірде № 3867 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 10 шілдедегі № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 10.07.2015 № 7 шешімімен (қол қойылған күннен бастап күшіне енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдесіндегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Байғанин аудандық аумақтық инспекциясының Бас мемлекеттік ветеринарлық инспекторының 2014 жылғы 14 сәуірдегі ұсынысының негізінде, Сартоғай ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдарынан арасында "бруцеллез" ауруының шығуына байланысты Сартоғай ауылдық округінің "Баршақұм" елді мекенінде шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сартоғай ауылдық
округінің әкімі:
Е. Қарабасов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 18 апреля 2014 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 апреля 2014 года № 3867. Утратило силу решением акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 10 июля 2015 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 10.07.2015 № 7 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казакстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Байганинского ройона от 14 апреля 2014 года, аким Сартогайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в населенном пункте "Баршакум" Сартогайского сельского округа в связи с возникновением заболевания "бруцеллез" среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Сартогайского
сельского округа:
Е. Қарабасов