Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Тәуіп ауылдық округінің әкімінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 маусымда № 3928 болып тіркелді
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Тәуіп ауылдық округінің әкімінің 14.11.2014 № 14-1/236 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi «Ветеринария туралы» Заңының 10-1 бабына сәйкес және Ырғыз ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2014 жылғы 22 мамырдағы № 17-02/128 ұсынысының негiзiнде Тәуіп ауылдық округiнiң әкiмi ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тәуіп ауылдық округінің Оңалбай қыстағында орналасқан «Сәбитбек» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінде ірі қара малдары арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгiленсiн.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешiм алғаш ресми жарияланған күнінен бастап соң қолданысқа енгiзiледi.
Тәуіп ауылдық округінің әкімі
К. ТІЛЕУЖАНОВ

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Таупского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 29 мая 2014 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 06 июня 2014 года № 3928
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо акима Таупского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 14.11.2014 № 14-1/236).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 10-1 Закона Республике Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии» и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Иргизского района от 22 мая 2014 года № 17-02/128 аким Таупского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в товариществе с ограниченной ответственностью «Сабитбек» расположенного на зимовке Оналбай Таупского сельского округа, в связи с выявлением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Таупского сельского округа
К. ТЛЕУЖАНОВ