Құмсай ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 18 маусымдағы № 4 "Мұғалжар ауданы Құмсай ауылдық округі Құмсай, Жамбыл, Шилі, Терісбұтақ ауылдарының атаусыз көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Құмсай ауылдық округінің әкімінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 9 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 желтоқсанда № 4111 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 121-V «Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35-бабына сәйкес Құмсай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құмсай ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 18 маусымдағы № 4 «Мұғалжар ауданы Құмсай ауылдық округінің Құмсай, Жамбыл, Шилі, Терісбұтақ ауылдарының атаусыз көшелеріне атау беру туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-172 болып тіркелген, 2012 жылғы 26 шілдеде аудандық «Мұғалжар» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің орыс тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша «аулов», «аульного», «ауле» сөздері «сел», «сельского», «селе» сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Құмсай ауылдық округінің әкімі
І.І.Телегенов

О внесении изменений в решение от 18 июня 2012 года №4 "О присвоении наименований безымянным улицам аулов Кумсай, Жамбыл, Шили, Терисбутак Кумсайского аульного округа Мугалжарского района"
Решение акима Кумсайского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 26 ноября 2014 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 декабря 2014 года № 4111
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 121-V «О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений», статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» аким Кумсайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кумсайского сельского округа от 18 июня 2012 года №4 «О присвоении наименований безымянным улицам аулов Кумсай, Жамбыл, Шили, Терисбутак, Кумсайского аульного округа Мугалжарского района» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-172, опубликовано 26 июля 2012 года в районной газете «Мугалжар») следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту решения на русском языке слова «аулов», «аульного», «ауле» заменить словами «сел», «сельского», «селе».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кумсайского сельского округа
Телегенов И.И.