Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Кеңестуы ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 26 маусымдағы № 13 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 шілдеде № 3966 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Кеңестуы ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 11 қарашадағы № 37 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Кеңестуы ауылдық округі әкімінің 11.11.2015 № 37 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10–1 бабына сәйкес және Темір аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық–санитариялық инспекторының міндетін атқарушысының 2014 жылғы 5 маусымдағы № 14-01/78 ұсынысы негізінде Кеңестуы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеңестуы ауылдық округінің Қопа ауылының аумағында мүйізді ірі қара малдарының арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеңестуы ауылдық округінің әкімі С. ТҰРАНОВ

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Кенестуского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 26 июня 2014 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 июля 2014 года № 3966. Утратил силу решением акима Кенестуского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 11 ноября 2015 года № 37
Сноска. Утратил силу решением акима Кенестуского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 11.11.2015 № 37.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарного–санитарного инспектора Темирской районной территориальной инспекции от 5 июня 2014 года № 14-01/78 аким Кенестуского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Копа Кенестуского сельского округа в связи с выявлением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кенестуского сельского округа С. ТУРАНОВ