Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қараой ауылдық округінің әкімінің 2014 жылғы 21 шілдедегі № 9 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 шілдеде № 3975 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қараой ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 6 шешімімен
Ескерту. Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қараой ауылдық округінің әкімінің 15.05.2015 № 6 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ойыл аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2014 жылғы 2 шілдедегі шығыс № ВО 3-4/161 ұсынысы негізінде, Қараой ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қараой ауылдық округінің Құбасай елді мекенінде ауыл шаруашылығы жануарлары арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қараой ауылдық округінің әкімі С.Жумангалиев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Караойского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 21 июля 2014 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 июля 2014 года № 3975. Утратило силу решением акима Караойского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 15 мая 2015 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Караойского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 15.05.2015 № 6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Уилская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 2 июля 2014 года № ВО 3-4/161 в целях ликвидации очагов заразных болезней животных, аким Караойского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в населенном пункте Кубасай Караойского сельского округа, в связи с выявлением болезни бруцеллез среди сельскохозяйственных животных.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Караойского сельского округа С. Жумангалиев