Текелі қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 118 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 20 маусымда № 2757 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 07 желтоқсандағы N 360 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 07.12.2015 N 360 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Текелі қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Текелі қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Лепесов Сері Болысбайұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қаласының әкімі Т. Қайнарбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Текелі қаласының білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Игембаева Зухра Кантаевна

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по городу Текели
Постановление акимата города Текели Алматинской области от 12 мая 2014 года № 118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 июня 2014 года № 2757. Утратило силу постановлением акимата города Текели Алматинской области от 07 декабря 2015 года N 360
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Текели Алматинской области от 07.12.2015 N 360.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года, акимат города Текели ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по городу Текели согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Лепесова Сери Болысбаевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Текели Т. Кайнарбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел образования
города Текели" Игембаева Зухра Кантаевна

Текелі қаласы әкімдігінің 2014 жылғы "12" мамыр "Текелі қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 118 қаулысына қосымша
Текелі қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Елді пунктінің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (тенге)
Текелі қаласы
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын- орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын- орталықтар

Приложение к постановлению акимата города Текели от "12" мая 2014 года № 118 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по городу Текели".
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по городу Текели
Наименование населенного пункта
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
город Текели
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребыванием при школе
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребыванием при школе