Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 5-25-170 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 қарашадағы № 5-40-263 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 02 желтоқсанда № 2945 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылдың 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 5-25-170 шешіміне (2013 жылғы 31 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2549 тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 3 аудандық "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 5-25-170 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 5-26-185 шешіміне (2014 жылғы 14 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2576 тіркелген, 2014 жылғы 15 наурыздағы № 12 аудандық "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 02 сәуірдегі "Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 5-25-170 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-28-194 шешіміне (2014 жылғы 14 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2655 тіркелген, 2014 жылғы 01 мамырдағы № 19 аудандық "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 мамырдағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 5-25-170 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-31-213 шешіміне (2014 жылғы 19 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2722 тіркелген, 2014 жылғы 31 мамырдағы № 23 аудандық "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 тамыздағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 5-25-170 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-34-230 шешіміне (2014 жылғы 14 тамыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2815 тіркелген, 2014 жылғы 06 қыркүйектегі № 37 аудандық "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 қазандағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 5-25-170 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-38-250 шешіміне (2014 жылғы 24 қазандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2877 тіркелген, 2014 жылғы 15 қарашадағы № 47 аудандық "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2013 года № 5-25-170 "О районном бюджете Панфиловского района на 2014-2016 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 21 ноября 2014 года N 5-40-263. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 02 декабря 2014 года N 2945
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2013 года № 5-25-170 "О районном бюджете Панфиловского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 31 декабря 2013 года № 2549, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" № 3 от 18 января 2014 года), в решение Панфиловского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 5-26-185 "О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2013 года № 5-25-170 "О районном бюджете Панфиловского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 14 февраля 2014 года № 2576, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" № 12 от 15 марта 2014 года), в решение Панфиловского районного маслихата от 02 апреля 2014 года № 5-28-194 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2013 года № 5-25-170 "О районном бюджете Панфиловского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 14 апреля 2014 года № 2655, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" № 19 от 01 мая 2014 года), в решение Панфиловского районного маслихата от 04 мая 2014 года № 5-31-213 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2013 года № 5-25-170 "О районном бюджете Панфиловского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 19 мая 2014 года № 2722, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" № 23 от 31 мая 2014 года), в решение Панфиловского районного маслихата от 04 августа 2014 года № 5-34-230 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2013 года № 5-25-170 "О районном бюджете Панфиловского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 14 августа 2014 года № 2815, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" № 37 от 06 сентября 2014 года), в решение Панфиловского районного маслихата от 14 октября 2014 года № 5-38-250 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2013 года № 5-25-170 "О районном бюджете Панфиловского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 24 октября 2014 года № 2877, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" № 47 от 15 ноября 2014 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9424406 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1358860 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 16490 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 53943 мың теңге;
трансферттер түсімі 7995113 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1411685 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 3051047 мың теңге;
субвенциялар 3532381 мың теңге;
2) шығындар 9510452 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 23512 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 30456 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 6944 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 109558 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 109558 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Ж. Толыбаева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Т. Оспанов
Панфилов аудандық мәслихаттың
2014 жылғы "21" қарашадағы
"Панфилов аудандық мәслихаттың
2013 жылғы "19" желтоқсандағы
"Панфилов ауданының 2014-2016
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" № 5-25-170 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы"
№ 5-40-263 шешіміне 1 қосымша
Панфилов аудандық мәслихаттың
2013 жылғы "19" желтоқсандағы
"Панфилов ауданының 2014-2016
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" № 5-25-170
шешімімен бекітілген 1 қосымша
Панфилов ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
1
2
3
4
5
1.Кірістер

"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно  приложениям 123 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 9424406 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1358860 тысяч тенге;
неналоговые поступления 16490 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 53943 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7995113 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1411685 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3051047 тысяч тенге;
субвенция 3532381 тысяч тенге;
2) затраты 9510452 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 23512 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 30456 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 6944 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 109558 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 109558 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата по вопросам "Бюджета, экономики, аграрной, предпринимательства, производства, автомобильной дороги и строительства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ж. Толыбаева
Секретарь районного
маслихата                                  Т. Оспанов
Приложение 1
к решению маслихата Панфиловского
района от "21" ноября 2014 года
№ 5-38-250 "О внесении изменений
в решение Панфиловского районного
маслихата от 19 декабря 2013 года
№ 5-25-170 "О районном бюджете
Панфиловского района на 2014-2016 годы"
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Панфиловского района от "19" декабря
2013 года № 5-25-170 "О районном
бюджете Панфиловского района на
2014-2016 годы"
Районный бюджет Панфиловского района на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
1.Доходы