Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 қыркүйектегі "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін біржолғы әлеуметтік көмек беру туралы" № 20-5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 қазандағы № 36-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 қазанда № 2355 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 мамырдағы № 43-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 06.05.2019 № 43-5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабының және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін біржолғы әлеуметтік көмек беру туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 қыркүйектегі № 20-5 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2020 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 қазандағы № 98 аудандық "Жаңа өмір – Новая жизнь" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ауылдық елдi мекендерде тұратын және жұмыс iстейтiн мемлекеттiк әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына екі айлық есептік көрсеткіш мөлшерiнде отын сатып алу үшiн біржолғы әлеуметтiк көмек берiлсiн.
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін біржолғы әлеуметтік көмек Жамбыл облыстық мәслихатының шешімімен белгіленген мөлшерде беріледі".
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрағасы мәслихат хатшысы
Н. Тыныбеков Е. Тлеубеков

О внесении изменения в решение Жуалынского районного маслихата от 5 сентября 2013 года № 20-5 "О предоставлении единовременной социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах"
Решение Жуалынского районного маслихата от 13 октября 2014 года № 36-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 октября 2014 года № 2355. Утратило силу решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 6 мая 2019 года № 43-5
Сноска. Утратило силу решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 06.05.2019 № 43-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 5 сентября 2013 года № 20-5 "О предоставлении единовременной социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2020, опубликовано в районной газете "Жаңа өмір – Новая жизнь" от 12 октября 2013 года № 98) внести следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Предоставить из средств местного бюджета единовременную социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, в размере двух месячного расчетного показателя.
Единовременная социальная помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения предоставляется в размере, установленном решением Жамбылского областного маслихата.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного маслихата
районного маслихата
Н. Тыныбеков Е. Тлеубеков