Бірынғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 қазандағы № 36-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 қарашада № 2360 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 мамырдағы №27-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 18.05.2018 №27-8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 13 октября 2014 года № 36-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 ноября 2014 года № 2360. Утратило силу решением маслихата Жуалынского района Жамбылской области от 18 мая 2018 года № 27-8
Сноска. Утратило силу решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 18.05.2018 № 27-8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Ескерту. Бүкіл мәтіні бойынша "ставкаларын", "ставкалары", "ставкаларының" деген сөздері тиісінше "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", "мөлшерлемелерінің" деген сөздермен ауыстырылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 03.09.2015 № 46-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 422 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Сноска. По всему тексту внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 03.09.2015 № 46-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" районный маслихат РЕШИЛ:

1. Жуалы ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жуалы ауданы мәслихатының әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік – экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков осуществляющих деятельность на территории Жуалынского района на единицу объекта налогообложения в месяц, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жуалынского районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрағасы мәслихаттың хатшысы
Н. Тыныбеков Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 13 қазандағы
№ 36- 3 шешіміне қосымша
Жуалы ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелері
Салық салу объектісінің атауы
Айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерінің мөлшері (айлық есептік көрсеткіштерінде)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
1
2
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
3
Ойын өткізу үшін пайдаланатын дербес компьютер
1
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
3

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Н. Тыныбеков Е. Тлеубеков
Приложение к решению
Жуалынского районного
маслихата от 13 октября
2014 года № 36-3
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков осуществляющих деятельность на территории Жуалынского района на единицу объекта налогообложения в месяц
Наименование объекта налогообложения
Размеры ставок единого фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц (в месячных расчетных показателях)
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
1
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4.
Игровая дорожка
5
5.
Карт
2
6.
Бильярдный стол
3