Жамбыл ауылдық округінің Жамбыл ауылы аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгілеу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімі аппаратының 2014 жылғы 15 қыркүйектегі № 6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 қазанда № 2347 болып тіркелді
«Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1, 27 бабтарына Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына сәйкес және Мойынқұм аудандық аумақтық бас мемлекеттік ветеринариялық инспекторының 2014 жылғы 15 мамырдағы № 0674 ұсынысы негізінде ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ұсақ мүйізді малдардан бруцеллездің эпизоотиялық ошағының анықталуына байланысты Жамбыл ауылдық округінің Жамбыл ауылы аумағында шектеу іс-шараларын енгізіле отырып, ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Талғат Маратұлы Алпановқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекетік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі:А. Қанатов
«Жамбыл ауылдық округінің Жамбыл ауылы аумағына шектеу іс-шараларын еңгізе отырып, ветеринариялық режим белгілеу туралы» 2014 жылғы 15 кыркүйектегі №6 шешіміне келісім парағы.
«КЕЛІСІЛДІ »
«Жамбыл облысы ішкі істер
Департаментінің Мойынқұм аудандық»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ Ж.Орынбеков.
«____»______________ 2014 жыл
«КЕЛІСІЛДІ »
«Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі «Ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетінің Мойынқұм аудандық аумақтық инспекциясы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ Қ.Дуйсенов
«____»______________ 2014 жыл
«КЕЛІСІЛДІ »
«Мойынқұм аудандық тұтынушылардың
құқықтарын қорғау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ А.Тоқбаев.
«____»______________ 2014 жыл

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории села Жамбыл Жамбылского аульного округа
Решение аппарата акима Жамбылского аульного округа Мойынкумского района Жамбылской области от 15 сентября 2014 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 октября 2014 года № 2347
В соответствии со статьями 10-1, 27 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии», статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Мойынкумского района от 15 мая 2014 года № 0674 аким аульного округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением эпизоотического очага бруцеллеза мелкого рогатого скота установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории села Жамбыл Жамбылского аульного округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Жамбылского аульного округа Алпанову Талгату Маратовичу.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким аульного округаА. Канатов
Лист согласование к решению № 6 от 15.09.2014 года «Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на територии села Жамбыл Жамбылского аульного округа»
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного учреждения
«Отдел внутренных дел Мойынкумского района
Департамента внутренных дел Жамбылской области»
_________________________Ж.Орынбаев
______________________2014 год
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного учреждения
«Мойынкумская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного надзора
и контроля Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан»
_________________________К.Дуйсенов
______________________2014 год
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель Управления по зашите прав
потребителей по Мойынкумскому району
_________________________А.Токбаев
______________________2014 год