2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 40-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 желтоқсанда № 2456 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 57-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 19.01.2016 № 57-4 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 3633 173 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 563 694 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 198 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 864 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 775 417 мың теңге;
2) шығындар – 7 388 160 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 260 818 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 274 596 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 778 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 285 805 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 285 805 мың теңге;
қарыздар түсiмi – 274 596 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 378 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 24 987 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 08.04.2015 № 43-2; 05.06.2015 № 45-2; 07.09.2015 № 50-2; 27.11.2015 № 55-2 шешімдерімен (2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі).
2. 2015 жылға арналған субвенция көлемі 3 697 053 мың теңге көлемінде бекітілсін.
“Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы” Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес 2015-2017 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мемлекеттік мекемелері мен ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықақылары мен тарифтік ставкаларының жиырма бес пайызы мөлшерінде үстем ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

О районном бюджете на 2015-2017 годы
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 23 декабря 2014 года № 40-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2014 года № 2456. Утратило силу решением маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 19 января 2016 года № 57-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 19.01.2016 № 57-4.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015 – 2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 363 173 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 563 694 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 198 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 864 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 6 775 417 тысяч тенге;
2) затраты – 7 388 160 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 260 818 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 274 596 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 778 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 285 805 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 285 805 тысяч тенге;
поступления займов – 274 596 тысяч тенге;
погашение займов – 13 778 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 987 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 08.04.2015 № 43-2; 05.06.2015 № 45-2; 07.09.2015 № 50-2; 27.11.2015 № 55-2 (вводится в действие с 01.01.2015)
2. Утвердить на 2015 год объем субвенции в размере 3 697 053 тысяч тенге.

36261
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2640
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
13359
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
149
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
13698
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
322610
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
194588
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
194588
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
343667
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1498
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1498
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
257457
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
54694
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7061
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2680
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
25400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9825
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3422
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
19729
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
101999
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
21654
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1302
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
9691
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2840
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2840
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
80578
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

36261
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2640
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13359
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
149
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13698
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
322610
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
194588
037
Строительство и реконструкция объектов образования
194588
06
Социальная помошь и социальное обеспечение
343667
464
Отдел образования района (города областного значения)
1498
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1498
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
257457
002
Программа занятости
54694
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7061
005
Государственная адресная социальная помощь
2680
006
Оказание жилищной помощи
25400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9825
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3422
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19729
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
101999
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
21654
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1302
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
9691
464
Отдел образования района (города областного значения)
2840
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2840
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
80578
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

3001
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15430
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9807
006
Аудандардың облыстық маңызы бар аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
5428
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
195
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
75254
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
75254
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39553
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
39553
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
16367
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзгеде де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
22936
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
12
Көлік және коммуникация
275770
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
165625
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
165625
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
110145
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
47500
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
16235
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
42410
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
4000
13
Басқалар
868184
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6981
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
6981
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17400
040
"Өңiрлердi дамыту" Бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердi экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды iске асыру
17400
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
12274
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
12274
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
349267
044
Моноқалаларды ағымдағы жайластыру

3001
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15430
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9807
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
5428
007
Капитальные расходы государственного органа
195
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
75254
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
75254
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39553
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
39553
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16367
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
22936
015
Капитальные расходы государственного органа
250
12
Транспорт и коммуникации
275770
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
165625
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
165625
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
110145
022
Развитие транспортной инфраструктуры
47500
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
16235
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
42410
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
4000
13
Прочие
868184
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6981
006
Поддержка предпринимательской деятельности
6981
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17400
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
17400
452
Отдел финансов района (города областного значения)
12274
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
12274
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
349267
044
Текущее обустройство моногородов

175447
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
174247
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1200
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
16888
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13984
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1364
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1500
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
40
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13172
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық манызы бар қаланы) баcқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12240
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
932
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13434
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11214
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2220
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6314
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5734
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
380
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдарының күрделі шығыстары
200
02
Қорғаныс
6357
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2297
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2297
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4060
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3560
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс шаралар
500
04
Бiлiм беру
2928459
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
171061
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
171061
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1242
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру

175447
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
174247
022
Капитальные расходы государственного органа
1200
452
Отдел финансов района (города областного значения)
16888
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
13984
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1364
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1500
018
Капитальные расходы государственного органа
40
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13172
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
12240
004
Капитальные расходы государственного органа
932
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13434
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11214
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2220
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6314
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
5734
003
Капитальные расходы государственного органа
380
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
200
02
Оборона
6357
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2297
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2297
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4060
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3560
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
500
04
Образование
2928459
464
Отдел образования района (города областного значения)
171061
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
171061
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1242
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
12
Көлік және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
085
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
Сарысу аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 40-3 шешіміне 5 қосымша
2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының11.12.2015 № 55-2 шешімімен (01.01.2015 қолданысқа енгізіледі)
мың теңге
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Бағдарламалар атауы
001 "Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
2015 жыл
2016 жыл
2017 жыл
2015 жыл
2016 жыл
2017 жыл
2015 жыл
2016 жыл
2017 жыл
"Cарысу ауданы Жаңатас қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
Приложение 5 к решению
маслихата Сарысуского района
№ 40-3 от 23 декабря 2014 года
Перечень выделенных денежных средств из районного бюджета по программ
сельских округов на 2015 - 2017 годы
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 11.12.2015 № 55-2 (вводится в действие с 01.01.2015)
тысяч тенге
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского
022 "Капитальные расходы государственных органов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
2015 год
2016 год
2017 год
2015 год
2016 год
2017 год
2015 год
2016 год
2017 год
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Жанатас Сарысуского района"

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Сарысу аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 40-3 шешіміне 7 – қосымша
Жергілікті өзін - өзі басқару органдарына берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының11.12.2015 № 55-2 шешімімен (01.01.2015 қолданысқа енгізіледі)
р/с
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сарысу ауданы

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 7 к решению
маслихата Сарысуского района
№ 40-3 от 23 декабря 2014 года
Целевые трансферты органам местного самоуправления
Сноска. Приложение 7 – в редакции решения Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 11.12.2015 № 55-2 (вводится в действие с 01.01.2015).
№ п/п
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Сарысуский район

23359
1
"Сарысу ауданы Түркістан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
527
2
"Сарысу ауданы Жаңаарық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
594
3
"Сарысу ауданы Игілік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1194
4
"Сарысу ауданы Қамқалы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
346
5
"Сарысу ауданы Досбол ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
99
6
"Сарысу ауданы Байқадам ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3196
7
"Сарысу ауданы Тоғызкент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
419
8
"Сарысу ауданы Жайылма ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
603
9
"Сарысу ауданы Жанаталап ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
427
10
"Сарысу ауданы Жаңатас қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15954

23359
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Туркестанского аульного округа Сарысуского района Жамбылской области"
527
2
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанаарыкского аульного округа Сарысуского района Жамбылской области"
594
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Игиликского аульного округа Сарысуского района Жамбылской области"
1194
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Камкалинского аульного округа Сарысуского района Жамбылской области"
346
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Досболского аульного округа Сарысуского района Жамбылской области"
99
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Байкадамского аульного округа Сарысуского района Жамбылской области"
3196
7
Коммунальное государственное учреждени "Аппарат акима Тогызкентского аульного округа Сарысуского района Жамбылской области"
419
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жайылминского аульного округа Сарысуского района Жамбылской области"
603
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанаталапского аульного округа Сарысуского района Жамбылской области"
427
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Жанатас Сарысуского района Жамбылской области"
15954