Талас ауданы Қаратау ауылдық округіндегі Есейхан ауылының аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгілеу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің Қаратау ауылдық округінің 2014 жылғы 4 кыркүйекте № 13 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 қазанда № 2329 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына сәйкес және Талас аудандық аумақтық бас мемлекеттік ветеринариялық инспекторының 2014 жылғы 14 мамырдағы № 111 ұсынысы негізінде ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ұсақ мүйізді малдардан бруцеллездің эпизоотиялық ошағының анықталуына байланысты Талас ауданы Қаратау ауылдық округіндегі Есейхан ауылының аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратау ауылдық округі әкімі аппаратының бас маман – мал дәрігері Әміржан Ибрагимұлы Сейтбекке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілді.
Ауылдық округінің әкімі                    Б. Кенжеев
Қаратау ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 04 қыркүйектегі № 13 «Талас ауданы Қаратау ауылдық округіндегі Есейхан ауылының аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгілеу туралы» шешіміне келісу парағы.
«КЕЛІСІЛДІ»
«Жамбыл облыстық Ішкі істер
департаментінің Талас аудандық
Ішкі істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесі басшысы
А.Айхимбеков
04 қыркүйек 2014 ж.
Қазақстан Республикасы
ауыл шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Талас аудандық
аумақтық инспекциясының басшысы
Р.Ағыбаев
04 қыркүйек 2014 ж.
«Талас ауданы бойынша тұтынушылар
құқығын қорғау басқармасы»
мемлекеттік мекемесі басшысы
Г.Маханова
04 қыркүйек 2014 ж.

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории села Есейхан Каратауского сельского округа Таласского района
Решение акимата Каратауского селького округа Таласского района Жамбылской области от 4 сентября 2014 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 октября 2014 года № 2329
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии», статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Таласского района от 14 мая 2014 года № 111 аким сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением эпизоотического очага бруцеллеза мелкого рогатого скота установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории села Есейхан Каратауского сельского округа Таласского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста-ветеринарного врача Каратауского сельского округа Амиржана Ибрагимовича Сейтбек.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа                      Б. Кенжеев
Лист согласования на решение акима Каратауского сельского округа от 04 сентября 2014 года № 13 «Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории села Есейхан Каратауского сельского округа Таласского района».
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного учреждения
«Отдел внутренних дел Таласского района
Департамента внутренних дел Жамбылской области»
А.Айхимбеков
04 сентября 2014 г.
Начальник районной территориальной
инспекции комитета ветеринарного
контроля и надзора министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Р.Агыбаев
04 сентября 2014 г.
Начальник государственного учреждения
«Управление по защите прав потребителей
по Таласскому району»
Г.Маханова
04 сентября 2014 г.