2014 жылы Қарқаралы ауданының ауылдық елдi мекендерiне жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы XХVI сессиясының № 26/217 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 7 наурызда № 2551 болып тіркелді. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 наурыздағы № 51 хаты)
Ескерту. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 03.03.2016 № 51 хаты).
Ескерту. Тақырыбына өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихатының 18.09.2014 N 32/275 (алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну мөлшерiн және ережесiн бекiту туралы" қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
Ескерту. Кіріспеге өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихатының 18.09.2014 N 32/275 (алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
1. 2014 жылы Қарқаралы ауданының ауылдық елдi мекендерiне жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына, өтiнiш берген сәтiне жетпiс еселiк айлық есептiк көрсеткiшке тең сомада көтерме жәрдемақы ұсынылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихатының 18.09.2014 N 32/275 (алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2014 жылы Қарқаралы ауданының ауылдық елдi мекендерiне жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына өтiнiш берген сәтiне тұрғын үй сатып алу немесе салу үшiн, маманмен мәлiмделген сомада, бiрақ бiр мың бес жүз еселiк айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнен аспайтын, бюджеттiк кредит түрiнде әлеуметтiк қолдау ұсынылсын.

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Каркаралинского района в 2014 году
Решение XХVI сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 27 февраля 2014 года № 26/217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 марта 2014 года № 2551. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 3 марта 2016 года № 51)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 03.03.2016 № 51).
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными решением Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 18.09.2014 N 32/275 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными решением Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 18.09.2014 N 32/275 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Каркаралинского района в 2014 году подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю на момент подачи заявления.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 18.09.2014 N 32/275 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Каркаралинского района в 2014 году социальную поддержку для приобретения или строительства жилья в виде бюджетного кредита в сумме заявленной специалистом, но не превышающей одну тысячу пятисоткратного размера месячного расчетного показателя на момент подачи заявления.

Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихатының 18.09.2014 N 32/275 (алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
3. "Қарқаралы ауданының экономика және қаржы бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi осы шешiмдi iске асыру жөнiнде шаралар қабылдасын.
4. Осы шешiм оның алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
26 сессия төрағасы:
А. Елюбаев
Аудандық мәслихат хатшысы:
С. Нүркенов
Келiсiлдi
"Қарқаралы ауданының
экономика және қаржы бөлiмi"
мемлекеттiк мекемесiнiң басшысы
Б. Берниязов
27 ақпан 2014 жыл

Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 18.09.2014 N 32/275 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
3. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов Каркаралинского района" принять меры по реализации настоящего решения.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель 26 сессии:
А. Елюбаев
Секретарь районного маслихата:
С. Нуркенов
Согласовано
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Каркаралинского района"
Берниязов Б.С.
27 февраля 2014 год