Қарқаралы аудандық мәслихатының 26 сессиясының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 26/217 "2014 жылы Қарқаралы ауданының ауылдық елдi мекендерiне жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 қыркүйектегі XXXII сессиясының № 32/275 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 қазанда № 2795 болып тіркелді. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 наурыздағы № 51 хаты)
Ескерту. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 03.03.2016 № 51 хаты).
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 8-тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 26 сессиясының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 26/217 "2014 жылы Қарқаралы ауданының ауылдық елдi мекендерiне жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2551 болып тіркелген, 2014 жылғы 8 наурыздағы № 19-20 (11246) "Қарқаралы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбындағы, кіріспедегі және 1, 2-тармақтарындағы "ветеринария" сөзі "агроөнеркәсіптік кешен" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешiм оның алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
32 сессия төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы:
С. Райымбеков
"Келiсiлдi"
"Қарқаралы ауданының
экономика және қаржы бөлiмi"
мемлекеттiк мекемесiнiң басшысы
_____________________ Б. Берниязов
"18" қыркүйек 2014 жыл

О внесении изменений в решение 26 сессии Каркаралинского районного маслихата от 27 февраля 2014 года № 26/217 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Каркаралинского района в 2014 году"
Решение XХXII сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 18 сентября 2014 года № 32/275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 октября 2014 года № 2795. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 3 марта 2016 года № 51)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 03.03.2016 № 51).
В соответствии с пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 26 сессии Каркаралинского районного маслихата от 27 февраля 2014 года № 26/217 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Каркаралинского района в 2014 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2551, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 8 марта 2014 года № 19-20 (11246)) следующие изменения:
в заголовке, преамбуле и в пунктах 1, 2 слово "ветеринарии" заменить словами "агропромышленного комплекса".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель 32 сессии,
исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата:
С. Райымбеков
Согласовано
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Каркаралинского района"
Берниязов Б.С.
18 сентября 2014 год