Талды ауылдық округінің аумағында карантин белгілеу туралы
Қарағанды облысының Шет ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 22 мамырдағы № 10/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 мамырда № 2651 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының Шет ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № 16/03 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының Шет ауданының әкімдігінің 14.07.2014 № 16/03 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабының 2 тармағының 9) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 18) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 сәуірдегі № 407 "Ветеринария саласындағы нормативтік құқықтық кесiмдердi бекiту туралы" қаулысына сәйкес, Шет ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талды ауылдық округінің аумағында құстар арасында Ньюкасл ауруының пайда болуына байланысты карантин белгіленсін.
2. "Шет ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 26 бабында белгіленген, құстың жұқпалы ауруының таралуына жол бермеу мақсатында, эпизоотия ошағында және қолайсыз пунктте ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізу, қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шараларды өткізсін.
3. "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Шет аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі (А. Рахымжанов келісім бойынша) Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 26 бабымен көзделген шектеу іс-шараларының орындалуын қамтамасыз ету ұсынылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Шоқан Кәмелұлы Жүніске жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шет ауданының әкімі
Р. Әбдікеров
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
ауыл шаруашылығы Министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау Комитетінің
Шет аудандық аумақтық
инспекциясы" басшысы
А.Н. Рахымжанов
22 мамыр 2014 жыл

Об установлении карантина на территории Талдинского сельского округа
Постановление акимата Шетского района Карагандинской области от 22 мая 2014 года № 10/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 мая 2014 года № 2651. Утратило силу постановлением акимата Шетского района Карагандинской области от 14 июля 2014 года № 16/03
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шетского района Карагандинской области от 14.07.2014 № 16/03.
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года № 407 "Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии", акимат Шетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с возникновением болезни Ньюкасла среди птиц, установить карантин на территории Талдинского сельского округа.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Шетского района" в целях недопущения распространения заразного заболевания птиц, достижения ветеринарно-санитарного благополучия в эпизоотическом очаге и неблагополучном пункте, провести необходимые ветеринарные мероприятия, установленные статьей 26 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии".
3. Рекомендовать руководителю государственного учреждения "Шетская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (Рахимжанов А. по согласованию) обеспечить выполнение мероприятий по карантину, предусмотренных статьей 26 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии".
4. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Жунус Шокан Камеловича.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шетского района
Р. Абдикеров
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Шетская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
А. Рахымжанов
22 мая 2014 год