"Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы N 49/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2014 жылғы 26 қыркүйектегі N 34/3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 қазанда N 4783 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 2015 жылғы 16 сәуірдегі N 42/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 16.04.2015 N 42/6 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы № 49/3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 10-1-197 нөмірімен тіркелген, "Ақмешіт Ақшамы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 51 (869-870), "Ел тілегі" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 52 (209) газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күзтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.";
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық
мәслихатының кезекті
ХХХІV сессиясының төрайымы Л. ҚОЖАНИЯЗОВА
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы И. ҚҰТТЫҚОЖАЕВ

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 11 ноября 2011 года N 49/3 "О корректировке базовых ставок земельного налога"
Решение Кызылординского городского маслихата от 26 сентября 2014 года N 34/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 октября 2014 года N 4783. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 16 апреля 2015 года N 42/6
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 16.02.2015 N 42/6.
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменение в решение Кызылординского городского маслихата от 11 ноября 2011 года № 49/3 "О корректировке базовых ставок земельного налога" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10-1-197, опубликовано в газетах "Ақмешіт ақшамы" от 21 декабря 2011 года выпуск № 51 (869-870) и "Ел тілегі" от 22 декабря 2011 года выпуска № 52 (209)):
Пункт 3 изложить в новый редакции:
"3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.";
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной
ХХХIV сессии Кызылординского
городского маслихата Л. КОЖАНИЯЗОВА
Секретарь Кызылординского
городского маслихата И. КУТТЫКОЖАЕВ